Promocja: „Konto Biznes Alior Banku – IV edycja”

Promocja: „Konto Biznes Alior Banku – IV edycja”

author
Patryk Byczek
04 stycznia 2020

Alior Bank i SuperExpress przygotowali promocję, w której Klienci firmowi Alior Banku za założenie konta firmowego i spełnienie kilku warunków mogą zgarnąć do 1700 złotych premii. Promocja trwa do 7 lutego 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Bank kieruje promocję do nowych Klientów firmowych banku, czyli podmiotów, które od 3 stycznia 2019 roku nie posiadały rachunku firmowego w Alior Banku dla konkretnego numeru NIP.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy wyżej opisane warunki należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji zaznaczając pierwszą widoczną zgodę. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o promocyjne iKonto Biznes. Należy wiedzieć, że podczas wnioskowania trzeba wyrazić zgodę na „ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową”, które potrzebne są do bezproblemowego przeprowadzenia promocji.

Klienci mają czas do 7 lutego 2019 roku, aby zarejestrować się w promocji i złożyć wniosek. Umowę o konto z bankiem trzeba podpisać w ciągu kolejnych 30 dni.

Jak zdobyć nagrody

200 złotych za wpłatę na rachunek

200 złotych premii zdobędą Klienci, którzy wpłacą na konto 500 złotych w ciągu 60 dni od momentu otworzenia rachunku. Warunkiem tego etapu jest wpłata przynajmniej 500 złotych na otwarty rachunek promocyjny w ciągu 60 dni od momentu utworzenia konta. Nie ważne jest to, skąd przyjdzie przelew na rachunek. Dla banku liczy się sam fakt, że wpływ na konto został odnotowany.

O zgarnięciu nagrody organizator poinformuje Klienta w wiadomości e-mail, przesłanej do 25 maja 2020 roku. Wówczas zdobywca premii będzie miał 5 dni roboczych na uzupełnienie danych umożliwiających odbiór nagrody. Przelew w wysokości 200 złotych trafi na konto Klienta w ciągu 14 dni roboczych, licząc od momentu otrzymania powiadomienia o nagrodzie.

1500 złotych za aktywne korzystanie z rachunku

Ten etap przeznaczony jest dla firm, które nigdy nie posiadały rachunku w Alior Banku.

Pierwszą premię w wysokości 25 złotych otrzymają Klienci, którzy wykonają przelew do ZUS w wysokości przynajmniej 250 złotych. Premia w tej samej wysokości będzie przyznana za wykonanie przelewu o wartości minimum 500 złotych do Urzędu Skarbowego. Reasumując – Klienci mogą zgarniać co miesiąc 50 złotych za wykonanie dwóch przelewów.

Drugą premię w wysokości 10 złotych Klienci otrzymają za wykonanie przelewu europejskiego SEPA na kwotę minimum 100 euro. Należy widzieć, że pięć pierwszych tego typu przelewów z konta biznesowego jest darmowych.

Trzecią premię w wysokości 10 złotych zgarną Klienci, którzy wykonają przelew natychmiastowy na kwotę przynajmniej 500 złotych. W tym przypadku również pięć pierwszych przelewów Express Elixir można wykonać za darmo.

Na czwarty rodzaj premii w wysokości 10 złotych mogą liczyć Klienci, którzy wykonają transakcje kartą o łącznej wartości 500 złotych.

Piąta premia skierowana jest do firm, które korzystają z kas fiskalnych. Wówczas Alior Bank przyzna 15 złotych za „skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku naliczana jeżeli na Rachunek Uczestnika wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł”.

Szósty i ostatni bonus pieniężny Alior Bank przyzna w zależności od wysokości salda na rachunku przedsiębiorstwa. Alior Bank przeleje:

– 0 złotych premii za saldo do 2500 złotych,
– 5 złotych premii za saldo od 2500,01 złotych do 10 000 złotych,
– 15 złotych premii za saldo od 10 000,01 złotych do 25 000 złotych,
– 30 złotych premii za saldo od 25 000,01 złotych do 50 000 złotych,
– 60 złotych premii za saldo powyżej 50 000 złotych.


źródło grafiki: Alior Bank

Co można otrzymać?

W zależności od rodzaju prowadzonej działalności Klienci firmowi za spełnienie wszystkich warunków promocji mogą zgarnąć nawet 1700 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Za spełnienie warunków promocji bank przyzna Klientowi premie maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy tutaj.


iKonto Biznes

Pierwsze konto:

Rachunek firmowy Alior Banku jest bardzo ciekawą ofertą na rynku, ponieważ jest bezwarunkowo bezpłatny. Bank nie pobierze od Klientów jakichkolwiek opłat za przelewy, 5 pierwszych przelewów natychmiastowych i 5 pierwszych przelewów SEPA. Dodatkowo 5 wypłat i wpłat w bankomatach i wpłatomatach krajowych i Planet Cash jest również za darmo. Całkowicie bezpłatne są wpłaty i wypłaty w bankomatach Alior Banku.

Dodatkowo Klienci, którzy dokonają 4 płatności kartą w miesiącu będą zwolnieni z jej opłacenia. W innym przypadku korzystanie z karty kosztuje 8 złotych.

Kolejne konto:

Założenie drugiego konta, na przykład walutowego, to koszt w wysokości 8 złotych. Podobnie jest z wyrobieniem karty – trzeba spełnić warunek liczby płatności (osobno do pierwszego konta), żęby karta była darmowa.


źródło grafiki: Alior Bank


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Komornik Sądowy Krzysztof Mówiński
Komornicy Sądowi
author
Patryk Byczek
04 lipca 2022

Komornik Sądowy Krzysztof Mówiński

Inspektorat ZUS w Starachowicach
Oddziały
author
Patryk Byczek
14 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Starachowicach

ING Bank Śląski udostępnia zdalną obsługę umów leasingu
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
18 kwietnia 2020

ING Bank Śląski udostępnia zdalną obsługę umów leasingu

Udany trzeci kwartał Pekao S.A.
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
21 listopada 2019

Udany trzeci kwartał Pekao S.A.

Konkurs pożyczki w PKO BP – do wygrania 5 000 zł
Promocje bankowe
author
Dominika Sobieraj
10 września 2018

Konkurs pożyczki w PKO BP – do wygrania 5 000 zł

Porównaj