Promocja: „Konto z przejazdem” w BNP Paribas

Promocja: „Konto z przejazdem” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
22 stycznia 2020

W BNP Paribas trwa promocja, w której w zamian za otworzenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie prostych warunków można zgarnąć do 300 złotych na przejazdy Boltem. Promocja trwa do 5 lutego 2020 roku, natomiast pula nagród wynosi 3000 sztuk.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas Bank Polska kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów banków, czyli osób, które nie posiadają jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy (licząc od momentu przystąpienia do promocji). Dobrą wiadomością jest również to, że byli Klienci Raiffeisen Polbank, którzy posiadali w tym banku rachunek osobisty również mogą wziąć udział w promocji

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli zainteresowani promocją spełniają powyższe warunki muszą jedynie do 5 lutego 2020 roku zarejestrować się na oficjalnej stronie promocji. Należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową. Wszystkiego należy dokonać ze specjalnie wygenerowanego linku. Umowę o konto Klienci muszą podpisać do 12 lutego 2020 roku. Warto wspomnieć, że obecnie umowę podpisuje się wiadomością SMS, a kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Aktywację konta należy poprzedzić nadaniem karcie kodu PIN.


źródło grafiki: BNP Paribas

Jak zdobyć nagrody

Nagroda, którą jest 300 złotych została podzielona na 6 miesięcy. W każdym miesiącu, od lutego do lipca, Klienci BNP Paribas mogą zgarnąć maksymalnie 5 kodów o wartości 10 złotych każdy za wykonanie:

transakcji kartą,
przelewu z poziomu bankowości elektronicznej,
transakcji BLIKiem,
transakcji Apple Pay lub Google Pay,

lub

otrzymanie wpływu na konto o wartości minimum 10 złotych.

Można wykonywać te same warunki, można warunki mieszać. Wszystko zależy od upodobań Klientów. Regulamin przybliża korzystanie z promocji przykładem:

Uczestnik w lutym wykonał 1 Transakcję bezgotówkową – Uczestnikowi należy się 1 Kod Bolt. Uczestnik w marcu wykonał 2 Transakcje BLIK oraz otrzymał 1 Wpływ na konto na kwotę min. 10 zł – Uczestnikowi należą się 3 Kody Bolt. Uczestnik w kwietniu wykonał 3 Transakcje Google Pay oraz 3 Przelewy – Uczestnikowi należy się 5 Kodów Bolt. W maju Uczestnik nie wykonał żadnej transakcji, przelewu ani nie otrzymał wpływu na konto – Uczestnik nie otrzymuje Kodów Bolt. W czerwcu Uczestnik wykonał 1 Transakcję Apple Pay – Uczestnik nie otrzymuje Kodów Bolt (ponieważ w poprzednim miesiącu nie otrzymał Nagrody – wymagane jest zachowanie ciągłości).

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków opisanych w regulaminie promocji Klienci mogą zgarnąć łącznie 300 złotych do wykorzystania na przejazdy Boltem. Maksymalnie można uzbierać 5 kodów w miesiącu o wartości 10 złotych każdy przez pół roku.

Przyznanie nagrody

Kody na przejazdy Boltem trafią do Klientów w wiadomościach SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Kody będą ważne do 20 marca 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://kontozprzejazdem.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki:bg BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


Karty

Karta Otwarta na Dzisiaj

Pierwszą kartę nazwano „Dzisiaj”. Korzystanie z karty może kosztować Klientów 3 złote miesięcznie. Wykonując przynajmniej jedną operację bezgotówkową w poprzednim miesiącu Klienci są zwolnieni z opłaty. Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat będą mogli prowadzić konto z wydaną kartą całkowicie bezpłatnie.

Jednakże wypłaty z bankomatów obcych mogą kosztować 5 złotych. Wypłaty z urządzeń własnych lub Planet Cash będzie za darmo. Za granicą bez ponoszenia kosztów dodatkowych wypłacimy pieniądze z bankomatów grupy BNP Paribas oraz Global Alliance. Wypłaty z innych urządzeń będą kosztować 10 złotych. Młodzi Klienci wypłacają pieniądze za darmo ze wszystkich bankomatów krajowych.

Karta Otwarta na Świat

Drugą kartę nazwano „Świat”. Bank przystosował tę kartę do osób podróżujących po świecie. Karta kosztuje 10 złotych miesięcznie i nie ma możliwości spełnienia warunków, które mogłyby zwolnić Klienta z opłat. Bank wynagradza to Klientom darmowymi wypłatami pieniędzy w bankomatach krajowych. Wypłata pieniędzy za granicą jest darmowa wyłącznie z urządzeń grupy BNP Paribas i Global Alliance. W przypadku wypłat z innych bankomatów Klient poniesie koszt wynoszący 5 złotych.

Posiadając kartę „Świat” i opłacając nią wyjazdy Klienci objeci są bezpłatnym ubezpieczeniem „Rezygnacja z podróży”. Dzięki temu Klienci mogą otrzymać zwrot kosztów podróży, które wynikają z niespodziewanego anulowania wyjazdu. Wówczas zwrot na jedną osobę może wynosić nawet 40 000 złotych. Starając się o ubezpieczenie będzie jednak trzeba spełnić warunki zapisane w regulaminie.

Dodatkowym atutem posiadania karty „Świat” jest dostęp do miliona darmowych hotspotów Wi-Fi w ramach programu Boingo.

Karta Otwarta na eŚwiat

Trzecią kartę nazwano „eŚwiat”. Jest to niemalże skopiowana karta „Świat”, lecz „eŚwiat” jest przeznaczona dla Internautów, którzy najczęściej kupują przez Internet. Opłata za ten rodzaj karty wynosi 6 złotych miesięcznie, lecz za wypłaty w bankomatach zagranicznych Klienci zapłacą 10 złotych. Wszystkie inne parametry są takie jak w przypadku karty „Świat”.

Największym atutem karty jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, które w przypadku:

konfliktu ze sprzedającymi,
utraty danych z komputera,
utraty reputacji,
kradzieży tożsamości,

zapewnia pomoc prawną.źródło grafiki: BNP Paribas


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BNP Paribas wyniósł w III kwartale 2019 roku 114 800 000 złotych. W roku ubiegłym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Consumer Bank Gorlice
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
02 lipca 2021

Santander Consumer Bank Gorlice

Większa pożyczka w Vivus.pl
Wpisy
autor wpisu
Sienkiewicz
04 maja 2017

Większa pożyczka w Vivus.pl

Dług „jednoosobówek” z lawinowym tempem wzrostu
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
03 listopada 2019

Dług „jednoosobówek” z lawinowym tempem wzrostu

Komornik Sądowy Marcin Płoński
Komornicy Sądowi
author
Patryk Byczek
04 lipca 2022

Komornik Sądowy Marcin Płoński

Porównaj