Promocja: „mKonto Intensive z premią – edycja III” w mBanku

Promocja: „mKonto Intensive z premią – edycja III” w mBanku

author
Patryk Byczek
02 lipca 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

mBank wystartował z trzecią edycją promocji „mKonto Intensive z premią”, w której za założenie mKonta Intensive oraz spełnienie jednego warunku, Klienci mogą zgarnąć łącznie nawet 300 złotych premii. Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

mBank kieruje niniejszą promocję wyłącznie do nowych Klientów banku, czyli osób nieposiadających konta osobistego i oszczędnościowego mBanku od 1 stycznia 2017 roku. Regulamin ponadto bardzo szczegółowo wskazuje numery rachunków: 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w ofercie Banku trzeba najpierw, do 31 sierpnia 2020 roku, złożyć wniosek o mKonto Intensive i kartę debetową na dedykowanej stronie promocji. Następnie osoba zainteresowana promocją będzie musiała zaakceptować oświadczenia oraz podpisać z Bankiem umowę o produkty.

Jak otrzymać nagrody?

mBank podzielił nagrodę całkowitą na sześć części. W każdym z sześciu miesięcy za spełnienie warunków Klienci zgarną 50 zł. Wystarczy, że Klient:

wykona transakcje kartą/BLIKiem na łączą kwotę 2500 złotych.

Od tej (maksymalnej) kwoty Bank zwróci Klientowi 2%, czyli właśnie 50 złotych. Warunki promocji obowiązują w miesiącu następującym po miesiącu otworzenia rachunku. Regulamin jasno podaje, dla przykładu, że jeżeli:

uczestnik promocji przystąpi do promocji w dniu 22.06.2020 roku, to okres 6 miesięcy liczymy od dnia 01.07.2020 roku i brak opłaty będzie obowiązywał do dnia 31.12.2020 roku.


źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć łącznie do 300 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank przyzna Klientowi nagrodę w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://livesmarter.pl/300-zl-premii-mkonto-intensive-mbank-czerwiec-2020/.


mKonto Intensive

mKonto Intensive jest rachunkiem skierowanym do najbardziej zamożnych Klientów banku, którzy podczas standardowego użytkowania zapłacą za prowadzenie rachunku 49,50 zł. Opłaty można uniknąć pod warunkiem, że Klient zapewni wpływy na rachunek o łącznej wysokości 7000 złotych. Bank nie pobiera także opłaty w przypadku, gdy Klient posiada minimum 100 000 aktywów lub suma obrotów na eMaklerze wynosi 100 000 złotych.

Karta debetowa dodawana do konta to MasterCard Intensive, która jest darmowa. Darmowe są także wypłaty z bankomatów w Polsce i zagranicą, chociaż wypłacając pieniądze poza Polską należy mieć na uwadze koszt niekorzystnego przewalutowania. Dlatego też w tym przypadku warto zaopatrzyć się w kartę Visa Świat Intensive.

Visa Świat Intensive

Oprócz premii pieniężnej uczestnicy promocji zyskują zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive przez okres 6 miesięcy – pod warunkiem, że wykonamy min. 5 transakcji kartą w każdym miesiącu (oraz kartę zamówiliśmy we wniosku o konto).

Po tym okresie karta Visa Świat Intensive będzie nas kosztować 10 zł miesięcznie (o ile z niej nie zrezygnujemy), jednak pozwala na bezprowizyjne płatności oraz wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie. Nawet po zakończeniu promocji wydawanie 10 zł miesięcznie może mieć sens, o ile regularnie podróżujemy / płacimy za granicą


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki Mysłowice

Czy interesuje Cię najtańsza pożyczka w Olsztynie? Sprawdź ranking z najlepszymi propozycjami pożyczek online przez Internet. Maksymalnie możemy otrzymać nawet 200 000 zł ze spłatą do 10 lat. Pieniądze dostępne są od ręki.

author
Aleksandra Gościnna
27 stycznia 2022
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Polacy nadal niechętnie odkładają na emerytury

Chociaż więszość Polaków nie może liczyć na wysokie emerytury, to raczej nie odkładamy pieniędzy na przyszłość. Część z nas korzysta z Indywidualnych Kont Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) lub Indywidualnych Kont Emerytalnych (IKE). Czym one są?

author
Aneta Jankowska
26 listopada 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Oszustwo na testera bankowości

Przy okazji postanowień noworocznych może znaleźć się sporo osób poszukujących nowej pracy. Warto jednak uważać, przy wybieraniu ofert, gdyż wróciło oszustwo na testera bankowości dla konkretnego banku. Jak działają przestępcy i jak rozpoznać nieprawdziwą ofertę pracy? Sprawdzamy szczegóły.

author
Alicja Hirsekorn
18 sierpnia 2023
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Jak płacić BLIKiem w PKO BP?

Chcesz używać BLIKA do płatności zbliżeniowych lub przelewów BLIK w PKO BP, ale nie wiesz jak? Sprawdź nasz poradnik, w którym krok po kroku wyjaśniamy, jak wykonać wszystkie czynności związane z BLIKIEM w PKO BP.

author
Dorota Grycko
08 kwietnia 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Kredyt online w Deutsche Banku

Nawet 200 000 zł bez wychodzenia z domu – to propozycja kredytu gotówkowego w Deustche Banku. Jest tanio, RRSO dla przykładu reprezentatywnego to tylko 10,16%.

author
Patryk Byczek
15 listopada 2016
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Komornicy zajmują coraz więcej rachunków

Niespłacanie długu może skończyć się komornikiem, który w powszechnym mniemaniu zajmuje się głównie wybieraniem z naszego majątku odpowiednich rzeczy do licytacji. Środki na spłatę długu komornik może jednak pozyskać także dzięki zajęciu naszego konta i zajmowaniu wpływających na nie pieniędzy. 

author
Dominika Byczek
21 marca 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj