Bank BGŻ BNP Paribas ruszł z promocją, w której za założenie Konta Optymalnego oraz płatności mobilne, Klient może uzyskać nawet 300 złotych premii. Promocja trwa do 30 września bieżącego roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 06.09.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, do 30 września 2018 roku należy złożyć promocyjny wniosek o założenie Konta Optymalnego, a do 15 października 2018 roku podpisać z bankiem umowę o to konto. Następnie, w październiku, należy aktytować aplikację mobilną GOmobile, co premiowane jest kwotą 100 złotych. Jeżeli jeszcze w tym samym miesiącu Klient odnotuje na koncie wpływy na kwotę minimum 1000 złotych oraz wykona transakcje mobilne na kwotę 300 złotych, otrzyma kolejną premię w wysokości 100 zotych. Ostatnia premia w tej samej wysokości zostanie przyznana za powtórzenie czynności (wpływy+transakcje) w listopadzie oraz grudniu. Łącznie do zgarnięcia jest 300 złotych premii.
 

Kto może wziąć udział?


W promocji może wziąć udział każda osoba, która w ciągu ostatnich 24 miesiącach nie posiadała żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas..


źródło grafiki: http://bgzbnpparibas.pl


Co można wygrać?


Do wygrania jest:


– premia 100 złotych za aktywowanie w październiku aplikacji mobilnej GOmobile
– premia 100 złotych za zapewnienie w październiku wpływu 1000 złotych oraz dokonanie transakcji na kwotę 300 złotych
– premia 100 złotych za potwórzenie powyższych warunków w listopadzie i grudniu

Przyznanie nagrody
 

O pierwszej i drugiej premii Klient zostanie powiadomiony drogą mailową do 16 listopada 2018 roku. Wówczas Klient będzie miał czas do 27 listopada 2018 roku na odbiór premii na swoim koncie na stronie banku. Premia zostanie wypłacona do 30 listopada.

O ostatniej promocji banki poinformuje do 17 stycznia, a wypłata pieniędzy odbędzie się do 31 stycznia 2018 roku.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocji: „Korzystaj i Zyskaj” w BGŻ BNP Paribas" jest dostępny na stronie pod adresem: https://www.korzystajizyskaj.pl/regulamin.pdf.

Komentarze