Expander z nowym logo

Expander z nowym logo

author
Aneta Jankowska
09 września 2017
Expander przedstawia nowe logo oraz serwis internetowy. Firma chce odświeżyć swój wizerunek, aby w pełni przedstawiał takie cechy jak profesjonalizm, eksperckość, wszechstronność czy elastyczne podejście do klienta.

Źródło: Expander.pl

Pierwszy pośrednik finansowy w Polsce oprócz nowego logo i strony internetowej, zmieni również wygląd prawie 100 placówek w kraju. 

Eksperci Expandera w pierwszej połowie br. pośredniczyli w udzieleniu kredytów hipotecznych na kwotę ponad 3 mld złotych (to prawie o 20% więcej w porównaniu do tego samego okresu ubiegłego roku). Firma odnotowała również wzrost w innych kategoriach produktowych – o 53% wzrosła sprzedaż kredytów firmowych, a o 76% produktów inwestycyjnych. Rozwój usług sprawił, że oddziały Expandera stały się miejscem realizacji potrzeb finansowych nie tylko dla starszych, ale i młodszych klientów z tzw. pokolenia Y.
 
Expander to połączenie 17-letniej tradycji i eksperckiej wiedzy ze znajomością potrzeb dzisiejszego Klienta. Współcześni konsumenci, w tym przedstawiciele pokolenia Y, traktują nowe technologie, jako integralną część codziennego życia. Także od ekspertów finansowych oczekują otwartości, przejrzystej i sprawnej komunikacji w różnych kanałach. Dlatego stawiamy na stały rozwój naszej oferty i inwestujemy w projekty w kanałach online. Chcemy, aby wygląd Expandera oddawał charakter oraz najważniejsze cechy firmy, dzięki którym zawdzięczamy dynamiczny rozwój. Zależy nam, by podkreślał również misję firmy, czyli bycie ekspertem od spraw ważnych dla naszych klientów – tłumaczy Adrian Jarosz, prezes zarządu Expander Advisors.

Nowe logo i porady dla klientów
 
Za odświeżenie identyfikacji wizualnej Expander odpowiada agencja White Cat Studio. Zmianie uległo logo i claim (hasło reklamowe marki). Prawie 100 oddziałów w całym kraju również zostało dostosowanych do nowej identyfikacji firmy. Jak zapewniają przedstawiciele marki, nowoczesna i spójna kolorystyka ma na celu wzmocnienie rozpoznawalności brandu. Dodatkowo uruchomiono nowy serwis internetowy. Teraz Expander.pl ma być przede wszystkim źródłem praktycznej wiedzy finansowej. Twórcy tłumaczą, że na platformie na bieżąco publikowane będą artykuły zawierające porady ekspertów, objaśniające zagadnienia związane z finansami i analizujące rynek. Część serwisu związana z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania przez klientów będzie na bieżąco rozwijana i poszerzana o nowe treści. Agnieszka Kiewesz, marketing brand manager Expander Advisors, wyjaśnia, że klienci mają coraz wyższe wymagania dotyczące komunikacji w kanałach online. 

Źródło: Expander.pl

Do tego dochodzi zmiana pokoleniowa rosnącą grupą wśród naszych klientów są przedstawiciele pokolenia Y dla nich pierwszym punktem styczności z marką jest właśnie Internet. Nasz serwis internetowy będzie dynamicznie rozwijany i stale wzbogacany o unikalne treści i narzędzia dla osób poszukujących optymalnych rozwiązań finansowych. Został wyposażony w zestaw kalkulatorów, które m.in. pozwolą szybko przeanalizować zdolność kredytową, obliczyć wartość dodatkowej emerytury wypracowanej dzięki oszczędnościom czy wysokość składki ubezpieczeniowej.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego
Ekonomia
author
Halszka Gronek
24 października 2018

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego

Promesa kredytowa – na czym polega?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
31 maja 2019

Promesa kredytowa – na czym polega?

Emerytura dla kobiet z czwórką dzieci?
Emerytura
author
Patryk Byczek
08 czerwca 2018

Emerytura dla kobiet z czwórką dzieci?

Rewolucja w rekrutacji
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
20 czerwca 2019

Rewolucja w rekrutacji

Bank Pekao w Policach
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 sierpnia 2019

Bank Pekao w Policach

Bank Pekao przejmie BGŻ ?
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
07 sierpnia 2013

Bank Pekao przejmie BGŻ ?

Porównaj