Promocja: „Mam Inteligo” w Inteligo

Promocja: „Mam Inteligo” w Inteligo

author
Patryk Byczek
04 lutego 2019

Inteligo wraca z piętnastą edycją bardzo prostej promocji, w której za założenie konta z polecenia zarówno nowy ,jak i obecny Klient może zgarnąć 100 złotych premii. Promocja trwa do 30 kwietnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Inteligo kieruje swoją promocję do nowych Klientów. Regulamin opisuje nowego Klienta jako osoba, która w ciągu ostatnich trzech lat od momentu startu promocji nie posiadała jakiegokolwiek konta Inteligo. Oznacza to, że ewentualny Klient nie mógł wnioskować o konto ani być jego właścicielem od 4 lutego 2016 roku.

Należy jednak wiedzieć, że osoby posiadające w tym czasie konto w PKO BP nie są wykluczone z promocji. Regulamin opisuje jedynie konieczność nieposiadania konta Inteligo.

Jak wziąć udział w promocji?

Na samym początku należy wspomnieć, że promocja dla nowych Klientów odbywa się w kolejno następujących po sobie etapach:

etap I – od 04 lutego do 28 lutego 2019 roku,
etap II – od 01 marca do 31 marca 2019 roku,
etap III – od 01 kwietnia do 30 kwietnia 2019 roku.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, należy wówczas złożyć wniosek o utworzenie konta podając przy tym kod polecający obecnego Klienta Inteligo. Jednocześnie podczas wnioskowania o rachunek należy pamiętać o wyrażeniu zgód na przekazywanie materiałów marketingowych przez PKO BP.

Następnym etapem jest rozmowa z Konsultantem banku, który zadzwoni do Klienta w celu umówienia się na podpisanie umowy. W poprzednich edycjach wszystkie wymagane dokumenty wraz z kartą debetową przywoził kurier, dlatego korzystanie z konta było możliwe prawie że natychmiast.

100 złotych dla polecającego

W tej edycji, tak samo jak i w poprzednich, obecny Klient Inteligo – nazywany polecającym – również zgarnia premię pieniężną. Mowa o kwocie równej 100 złotych za polecenie jednego nowego Klienta.

Oprócz nagrody standardowej polecający mają możliwość zdobyć dodatkowe pieniądze w zależności od ilości założonych z polecenia kont. Jeżeli z kodu polecającego zostanie założonych od:

– 5 do 10 kont – dodatkowa premia wynosi 300 złotych,
– 11 do 20 kont – dodatkowa premia wynosi 600 złotych,
– 20 kont wzwyż – dodatkowa premia wynosi 1000 złotych.

Premia dla nowego Klienta

Nowy Klient może również zgarnąć premię wynoszącą 100 złotych spełniając te same warunki, które obowiązywały w poprzednich edycjach. Inteligo wymaga od Klientów:

– wykonania minimum jednej płatności kartą na łączną kwotę 200 złotych,
– dokonania minimum jednej płatności BLIK przy użyciu mobilnej aplikacji bankowej IKO na łączną kwotę 40 złotych.

Należy wiedzieć, że w przypadku płatności kartą bank wyklucza płacenie za zakupy przez Internet. Płacąc BLIKiem można dokonywać transakcji także w Allegro, czy PayU.

Co można otrzymać?

Nowi Klienci, którzy spełnią warunki zawarte w regulaminie mogą liczyć na premię pieniężną w wysokości 100 złotych.

Obecni Klienci, zwani polecającymi, mogą liczyć na standardową nagrodę pieniężną w wysokości 100 złotych oraz nagrody dodatkowe w kwocie 300, 600 lub 1000 złotych. Wysokość nagród dodatkowych uzależniona jest od liczby otwartych kont z wykorzystaniem kodu polecającego.

Przyznanie nagrody

Nowi Klienci otrzymają nagrodę w ciagu 44 dni od momentu sprawdzenia przez bank, czy Klient spełnił wszystkie wymagane warunki. Na weryfikację bank ma 50 dni.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://maminteligo.pl/files/Zasady_XV_edycji_programu_Mam_Inteligo.pdf.


Konto osobiste w Inteligo

Rachunek osobisty w Inteligo jest kontem całkowicie darmowym. Oznacza to, że Klient nie poniesie żadnych opłat bez względu na to, czy z konta korzysta się aktywnie, czy nie. Koszty w wysokości 4 złotych zaczynają się dopiero w przypadku karty debetowej. Jednakże przy płatności kartą na kwotę minimum 100 złotych miesięcznie Klient z opłaty za kartę jest zwolniony. Darmowe nie są również wszystkie bankomaty. Za wypłatę pieniędzy Klienci Inteligo nie zapłacą w bankomatach PKO BP oraz Santander Bank Polska.


Inteligo

Inteligo jest kontem bankowym prowadzonym przez PKO BP. Powstało w 2000 roku jako system bankowości elektronicznej. Inteligo na rynek trafiło dopiero w maju 2001 roku. Wówczas Inteligo było bardzo mocno promowane w akcjach reklamowych. Pod koniec 2001 roku z Inteligo korzystało ponad 107 000 Klientów, natomiast w 2006 roku ponad pół miliona Klientów. Od roku 2002 konta Inteligo prowadzi bank PKO BP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Interwencja Rzecznika MŚP ochroniła prawo przedsiębiorców
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
08 sierpnia 2019

Interwencja Rzecznika MŚP ochroniła prawo przedsiębiorców

Premia  w Providencie
Wpisy
autor wpisu
Sienkiewicz
07 lipca 2014

Premia w Providencie

Halo Pożyczka – nowa darmowa pożyczka
Pod Lupą
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
23 grudnia 2016

Halo Pożyczka – nowa darmowa pożyczka

Kasa Stefczyka Limanowa
Oddziały
author
Patryk Byczek
27 października 2020

Kasa Stefczyka Limanowa

Biuro paszportowe w Ożarowie Mazowieckim
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
27 lipca 2022

Biuro paszportowe w Ożarowie Mazowieckim

Wiarygodność finansowa nienaruszona przez wakacje kredytowe
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
02 kwietnia 2020

Wiarygodność finansowa nienaruszona przez wakacje kredytowe

Porównaj