Getin Bank wystartował z nową, lecz starą promocją. Instytucja proponuje swoim Klientom ofertę „Na nowe środki”, w której za ulokowanie swoich oszczędności na rachunku oszczędnościowym Klienci zyskają 3% w skali całego roku. Na koncie można ulokować do 200 000 złotych.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 20.09.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy, po otworzeniu nowych kont należy wyrazić zgodę na przesłanie przez bank oferty handlowej, przy pomocy wiadomości SMS, podczas kontaktu telefonicznego oraz drogą elektroniczną. Ostatnim, lecz najważniejszym warunkiem, jest ulokowanie nowych środków. Regulamin oferty mówi o tym, że na konto oszczędnościowe trzeba wpłacić więcej, niż wynosiło saldo na dzień 13 września bieżącego roku. W najlepszej sytuacji będą osoby, które tego dnia nie miały konta, lub na koncie posiadały niewielką ilość pieniędzy. Stare środki zarobią wówczas od 1% do 1,4%, nowe środki zarobią zaś 3% w skali roku.

Kto może wziąć udział?


Oferta specjalna banku skierowana jest do Klientów, którzy w okresie obowiązywania promocji otworzą nowe konto oszczędnościowe oraz konto osobiste.


źródło grafiki: getinbank.pl


Co można zyskać?


W promocji można zyskać 3% oprocentowanie na nowe środki.

Przyznanie nagrodyWyższe oprocentowanie będzie trwało przez 92 dni od momentu ulokowania pierwszych nowych srodków.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocja: „Na nowe środki” w Getin Banku można znaleźć na stronie: https://www.getinbank.pl/dokumenty/regulamin-oferty-specjalnej-na-nowe-srodki-xii-edycja.pdf.

Komentarze