Promocja: „Na nowe środki” – XVI edycja w Getin Banku

Promocja: „Na nowe środki” – XVI edycja w Getin Banku

author
Patryk Byczek
20 stycznia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kolejna edycja specjalnie przygotowanej oferty „Na nowe środki” jest już dostępna dla Klientów Getin Banku. Promocyjne oprocentowanie w skali roku dla kwoty nawet 400 000 złotych wynosi 3,5%. Dodatkową pozytywną informacją jest wydłużenie okresu obowiązywania wyższego oprocentowania z 92 do 152 dni. Promocja trwa do 3 lutego 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Getin Bank kieruje swoją promocję do obecnych lub nowych Klientów. Należy posiadać lub wejść w posiadanie zarówno konta osobistego i konta oszczędnościowego w Getin Banku. Należy pamiętać, że w promocji udział biorą podstawowe konta oszczędnościowe. Takie rachunki jak:

– Celowe Konta,
– Konta Skarbonka,
– konta uczestniczące w promocji Family Saver,

są wyłączone z promocji. Jeżeli dana osoba jest właścicielem rachunku starego typu, wystarczy po prostu otworzyć nowe.

Należy również pamiętać, że w promocji udział bierze wyłącznie jedno konto Klienta. W sytuacji, w której osoba posiada więcej niż jeden rachunek oszczędnościowy, w ofercie specjalnej pod uwagę brane tylko najstarsze konto.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, kolejne są tak samo proste. Oprócz konta należy wyrazić wszelkie wymagane zgody marketingowe. Mowa o zgodzie na przesyłanie oferty handlowej drogą SMS-ową, elektroniczną oraz telefoniczną.

Następnie przechodzimy już do kwintesencji oferty specjalnej, czyli wpłacania nowych środków na konto. Regulamin promocji wymaga od Klientów wpłacenia na konto oszczędnościowe nadwyżki z dnia 6 stycznia 2019 roku. Wówczas w najlepszej sytuacji są osoby, które akurat tego dnia nie miały konta lub miały na koncie bardzo małą ilość środków. W tej sytuacji wszystkie środki zostaną objęte oprocentowaniem wynoszącym 3,5%. W przypadku Klientów, którzy posiadali pieniądze na koncie, stare środki zarobią od 1 do 1,4%.

Należy również pamiętać, że osoby obecnie korzystające z poprzedniej edycji oferty specjalnej, którym jej okres kończy się w dniach od 14 stycznia do 3 lutego 2019 – są wykluczone z promocji.

Jednak mimo wszystko najlepszą wiadomością powinno okazać się to, że okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wzrósł z 92 do 152 dni.

Co można otrzymać?

Klienci biorący udział w promocji i spełniające założone w jej regulaminie warunki mogą liczyć na oprocentowanie w skali roku wynoszące 3,5%.

Przyznanie nagrody

Podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od momentu wpłacenia nowych środków na konto promocyjne.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.getinbank.pl/dokumenty/regulamin-oferty-specjalnej-na-nowe-srodki-xvi-edycja.pdf.


Koszt konta w Getin Banku

Zakładając w promocji rachunek oszczędnościowy, założymy dodatkowo osobiste Konto Proste Zasady. Rachunek ten jest jednym z najkorzystniejszych na rynku finansowym. Prowadzenie Konta Proste Zasady jest całkowicie darmowe, jeżeli w miesiącu poprzednim Klient wykona przynajmniej jedną płatność BLIKiem lub kartą. Jednakże w przypadku niewykonania płatności bezgotówkowej konto kosztuje 8 złotych. Warto również wiedzieć, że opłaty dotyczą wyłącznie Klientów powyżej 26 roku życia. Osoby poniżej tej granicy mają konto w zupełności za darmo. Darmowe jest także posiadanie karty debetowej, płacenie nią oraz wypłacanie i pieniędzy we wszystkich bankomatach i wpłatomatach w Polsce.

Bank nie pobiera również opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowego. Płatności mogą się pojawić jednak w przypadku zbyt częstego wypłacania ulokowanych na koncie pieniędzy. Klienci nie zapłacą też za pierwszy przelew wykonany z rachunku, jednak każdy kolejny kosztuje 9 złotych. Getin oferuje jednak w pełni darmowe przelewy z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Mikrorachunek podatkowy – nowa metoda opłacania PIT, CIT i VAT

W swoim najnowszym komunikacie Ministerstwo Finansów poinformowało o zmianach w sposobie rozliczeń przedsiębiorców z urzędem skarbowym. Zobowiązania z tytułu PIT, CIT oraz VAT będą od 1 stycznia regulowane wyłącznie poprzez tak zwany mikrorachunek podatkowy, indywidualnie utworzony dla każdego przedsiębiorcy.

author
Alicja Hirsekorn
21 grudnia 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Koszty komornicze

Czynności komornicze nie są darmowe – za wszystko, co robi komornik, by ściągnąć należność z dłużnika, musi oczywiście zapłacić sam dłużnik. Pieniądze jednak nie trafiają do kieszeni komornika. Otrzymuje je Skarb Państwa. Za jakie czynności komornika trzeba zapłacić?

author
Kornel Siwiec
10 stycznia 2023
Prawnik, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trójmiejskich kancelariach prawnych. Ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie na UG oraz studia Lean Six Sigma Black Belt na Politechnice Gdańskiej.

PKO BP w Słubicach

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Słubicach – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
08 października 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Santander Bank Polska w Prabutach

Santander Bank Polska jest drugim największym bankiem detalicznym w naszym kraju. Jeden z oddziałów banku zlokalizowany jest w Prabutach. Sprawdź dane kontaktowe do placówki i jej ofertę.

author
Dominika Byczek
22 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Biuro Terenowe ZUS w Nidzicy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych posiada 39 oddziałów w największych polskich miastach. Do każdego oddziału przynależą jednostki podległe, takie jak Inspektoraty i Biura Terenowe. Sprawdzamy dane Biura Terenowego w Nidzicy: kontakt, dane adresowe, infolinię oraz godziny otwarcia.

author
Patryk Byczek
18 sierpnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Alior Bank w Koźminie Wielkopolskim

Alior Bank posiada tylko jedną placówkę partnerską w Koźminie Wielkopolskim. Jest ona czynna od poniedziałku do piątku. Sprawdź adres oraz dane kontaktowe.

author
Aleksandra Gościnna
04 kwietnia 2024
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.
Porównaj