Promocja: „Na nowe środki” – XVI edycja w Getin Banku

Promocja: „Na nowe środki” – XVI edycja w Getin Banku

author
Patryk Byczek
20 stycznia 2019

Kolejna edycja specjalnie przygotowanej oferty „Na nowe środki” jest już dostępna dla Klientów Getin Banku. Promocyjne oprocentowanie w skali roku dla kwoty nawet 400 000 złotych wynosi 3,5%. Dodatkową pozytywną informacją jest wydłużenie okresu obowiązywania wyższego oprocentowania z 92 do 152 dni. Promocja trwa do 3 lutego 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Getin Bank kieruje swoją promocję do obecnych lub nowych Klientów. Należy posiadać lub wejść w posiadanie zarówno konta osobistego i konta oszczędnościowego w Getin Banku. Należy pamiętać, że w promocji udział biorą podstawowe konta oszczędnościowe. Takie rachunki jak:

– Celowe Konta,
– Konta Skarbonka,
– konta uczestniczące w promocji Family Saver,

są wyłączone z promocji. Jeżeli dana osoba jest właścicielem rachunku starego typu, wystarczy po prostu otworzyć nowe.

Należy również pamiętać, że w promocji udział bierze wyłącznie jedno konto Klienta. W sytuacji, w której osoba posiada więcej niż jeden rachunek oszczędnościowy, w ofercie specjalnej pod uwagę brane tylko najstarsze konto.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, kolejne są tak samo proste. Oprócz konta należy wyrazić wszelkie wymagane zgody marketingowe. Mowa o zgodzie na przesyłanie oferty handlowej drogą SMS-ową, elektroniczną oraz telefoniczną.

Następnie przechodzimy już do kwintesencji oferty specjalnej, czyli wpłacania nowych środków na konto. Regulamin promocji wymaga od Klientów wpłacenia na konto oszczędnościowe nadwyżki z dnia 6 stycznia 2019 roku. Wówczas w najlepszej sytuacji są osoby, które akurat tego dnia nie miały konta lub miały na koncie bardzo małą ilość środków. W tej sytuacji wszystkie środki zostaną objęte oprocentowaniem wynoszącym 3,5%. W przypadku Klientów, którzy posiadali pieniądze na koncie, stare środki zarobią od 1 do 1,4%.

Należy również pamiętać, że osoby obecnie korzystające z poprzedniej edycji oferty specjalnej, którym jej okres kończy się w dniach od 14 stycznia do 3 lutego 2019 – są wykluczone z promocji.

Jednak mimo wszystko najlepszą wiadomością powinno okazać się to, że okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wzrósł z 92 do 152 dni.

Co można otrzymać?

Klienci biorący udział w promocji i spełniające założone w jej regulaminie warunki mogą liczyć na oprocentowanie w skali roku wynoszące 3,5%.

Przyznanie nagrody

Podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od momentu wpłacenia nowych środków na konto promocyjne.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.getinbank.pl/dokumenty/regulamin-oferty-specjalnej-na-nowe-srodki-xvi-edycja.pdf.


Koszt konta w Getin Banku

Zakładając w promocji rachunek oszczędnościowy, założymy dodatkowo osobiste Konto Proste Zasady. Rachunek ten jest jednym z najkorzystniejszych na rynku finansowym. Prowadzenie Konta Proste Zasady jest całkowicie darmowe, jeżeli w miesiącu poprzednim Klient wykona przynajmniej jedną płatność BLIKiem lub kartą. Jednakże w przypadku niewykonania płatności bezgotówkowej konto kosztuje 8 złotych. Warto również wiedzieć, że opłaty dotyczą wyłącznie Klientów powyżej 26 roku życia. Osoby poniżej tej granicy mają konto w zupełności za darmo. Darmowe jest także posiadanie karty debetowej, płacenie nią oraz wypłacanie i pieniędzy we wszystkich bankomatach i wpłatomatach w Polsce.

Bank nie pobiera również opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowego. Płatności mogą się pojawić jednak w przypadku zbyt częstego wypłacania ulokowanych na koncie pieniędzy. Klienci nie zapłacą też za pierwszy przelew wykonany z rachunku, jednak każdy kolejny kosztuje 9 złotych. Getin oferuje jednak w pełni darmowe przelewy z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Tanikredyt – kolejna pożyczka
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
20 listopada 2019

Tanikredyt – kolejna pożyczka

Nowa oferta wysokooprocentowanych lokat z inwestycją od Pekao
Aktualności
author
Patryk Byczek
13 października 2021

Nowa oferta wysokooprocentowanych lokat z inwestycją od Pekao

Szkolenia z transformacji cyfrowej dla studentów
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
11 września 2019

Szkolenia z transformacji cyfrowej dla studentów

Nowe możliwości dostawy szansą dla e-commerce
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
23 maja 2020

Nowe możliwości dostawy szansą dla e-commerce

Kredyt gotówkowy Ełk
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
24 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Ełk

T-Mobile Usługi Bankowe w Lubinie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Lubinie

Porównaj