Promocja: „Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy” w Santander Consumer Bank

Promocja: „Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy” w Santander Consumer Bank

author
Patryk Byczek
15 lipca 2021

Santander Consumer Bank wystartował z promocją, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć 200 złotych premii. Promocja trwa do 30 września 2021 roku. Sprawdź warunki oferty.

Kto może wziąć udział?

Santander Consumer Bank kieruje swoją ofertę zarówno do nowych, jak i obecnych Klientów.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy złożyć wniosek promocyjny o kartę kredytową Visa Comfort. W formularzu należy podać swoje imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz opcjonalnie adres e-mail. Następnym krokiem jest zaakceptowanie zgód marketingowych. Umowę o kartę należy zawrzeć z bankiem zdalnie, maksymalnie do 13 sierpnia 2021 roku.

Warto wiedzieć, że w tej promocji nie istnieją dodatkowe warunki, jak na przykład okres karencji. Jednakże Santander Consumer Bank może odmówić zainteresowanemu wydania karty, jeżeli ten według banku będzie miał zbyt niską zdolność kredytową.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrodę, Klienci banku muszą wykonać dowolną płatność kartą kredytową do 30 września 2021 roku, a zaksięgowanie płatności powinno nastąpić do siedmiu dni od tej daty.

Co można otrzymać?

Klienci otrzymają 200 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Nagroda trafi do Klientów do 31 października 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.santanderconsumer.pl/gfx/santander/userfiles/_public/karty_kredytowe/dokumenty/comfort/20210709_regulamin_zyskaj_200_zl_na_dowolne_zakupy.pdf.


Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank jest bankiem należącym do hiszpańskiej Grupy Santander, która na polskim rynku jest obecna od 2001 roku, lecz dopiero w 2006 roku powstała jedna marka Santander Consumer Bank. Głównymi akcjonariuszami grupy są Santander oraz Santander Consumer Finance. Oferta banku to przede wszystkim: kredyty konsumpcyjne, karty kredytowe, depozyty i produkty ubezpieczeniowe (Klienci indywidualni) oraz produkty kredytowej dla dealerów samochodowych i lokaty dla Klientów instytucjonalnych (Klienci biznesowi). Santander Consumer Bank działa w 321 placówkach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Oferta kredytu ratalnego instytucji jest dostępna w 27 000 sklepów, a kredyt samochodowy w ponad 1000 salonów i komisów samochodowych.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

PKO BP w Ostrowcu Świętokrzyskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
01 sierpnia 2019

PKO BP w Ostrowcu Świętokrzyskim

20 lat PKO Finat
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
14 stycznia 2020

20 lat PKO Finat

Kredyt na 10 tysięcy zł – najlepsze oferty
Kredyty
author
Patryk Byczek
23 lutego 2022

Kredyt na 10 tysięcy zł – najlepsze oferty

Kredyt samochodowy Kłodzko
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
01 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Kłodzko