Promocja: „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit – edycja XX” w Banku Millennium

Promocja: „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit – edycja XX” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
21 marca 2020

Bank Millennium przygotował dwudziestą już edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Za wpłacenie środków nad saldo z dnia 14 marca 2020 roku można zgarnąć oprocentowanie wynoszące 2,6%. Sprawdź warunki promocji.

 

Kto może wziąć udział?

Bank kieruje promocję do Klientów Banku Millennium, którzy posiadają własne konto osobiste oraz konto oszczędnościowe Profit i wpłacą na nie nowe środki. Nowe środki rozumiemy jako nadwyżkę nad saldo z dnia 14 marca 2020 roku roku. W najlepszej sytuacji są więc osoby, które tego dnia nie miały promocyjnego konta oszczędnościowego lub posiadały na koncie małą ilość pieniędzy.

Jak wziąć udział w promocji?

Uczestnictwo w promocji, można powiedzieć, że następuje automatycznie. Chodzi o to, że jeżeli bank w dniach od 15 marca 2020 roku do 23 kwietnia 2020 roku wykryje, że na nasze konto oszczędnościowe wpłyną nowe środki to oprocentowanie wynoszące 2,6% aktywuje się na okres 92 dni. Maksymalna kwota, którą obejmie promocyjne oprocentowanie to 100 000 złotych.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Bank Millennium księgowanie przelewów

Bank Millennium kontakt z bankiem

Bank Millennium – kod SWIFT, BIC, IBAN

[/sekcja-szara-logo]

Co można otrzymać?

Uczestnicy promocji, którzy spełnią jej warunki aktywują na koncie oszczędnościowym Profit promocyjne oprocentowanie w wysokości 2,6% na okres 92 dni dla kwoty do 100 000 złotych.

Przyznanie nagrody

Promocyjne oprocentowanie zacznie obowiązywać w momencie w momencie, gdy na konto oszczędnościowe wpłyną nowe środki będące nadwyżką nad saldo z dnia 14 marca 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/591/latest.


źródło grafiki: Bank Millennium

Warunki Konta Profit

Warto wiedzieć, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium jest bardzo zbliżone do warunków w innych bankach. Klientom przysługuje pierwszy darmowy przelew w miesiącu (kolejne kosztują 7 złotych 50 groszy). Ważnym warunkiem posiadania konta oszczędnościowego jest również posiadanie konta osobistego w banku Millennium. Nowych Klientów dotyczy w tym przypadku Konto 360°. Prowadzenie tego rachunku jest darmowe w momencie, gdy zostanie on zasilony kwotą 1000 złotych miesięcznie i zostanie wykonana jedna transakcja bezgotówkowa.

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Alior Bank w Tarnowskich Górach
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 lipca 2019

Alior Bank w Tarnowskich Górach

W mBanku firmę założysz przez Internet
Wpisy
author
Patryk Byczek
28 lutego 2018

W mBanku firmę założysz przez Internet

Kredyt gotówkowy Olesno
Wpisy Inne
author
Patryk Byczek
06 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Olesno

PKO BP celuje w 5 mld zł zysku netto
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
19 listopada 2019

PKO BP celuje w 5 mld zł zysku netto

PKO BP oferuje firmom wideodoradcę
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
19 maja 2020

PKO BP oferuje firmom wideodoradcę