Promocja: „Oszczędzanie z kontem internetowym Citi Priority” w Citibanku

Promocja: „Oszczędzanie z kontem internetowym Citi Priority” w Citibanku

author
Patryk Byczek
12 kwietnia 2019

Citi Handlowy wystartował z promocją, w której nowi Klienci mogą zyskać 4% przez 4 miesiące na koncie oszczędnościowym. Oferta banku trwa do 27 czerwca 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Citibank kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów depozytowych banku, czyli osób nieposiadających jakiegokolwiek konta osobistego i oszczędnościowego w Citi Handlowym od 1 stycznia 2017 roku. Inne produkty i ich posiadanie nie wykluczają z uczestnictwa w promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki musimy, za pomocą oficjalnej strony promocji, złożyć wniosek o konto Citi Priority. W trakcie wnioskowania trzeba wyrazić zgody na:

– telefoniczne przekazywanie informacji handlowych i marketingowych,
– przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych banku, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Jak zdobyć nagrody

Kolejnym krokiem jest założenie nowego konta oszczędnościowego, które zostanie objęte oprocentowaniem wynoszącym 4% w skali roku. Należy jednak pamiętać, że konto musimy założyć maksymalnie do drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta osobistego Citi Priority.

Warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać podwyższone oprocentowanie są bardzo proste. Klient musi jedynie otrzymać przynajmniej jeden wpływ w miesiącu z tytułu:

– wynagrodzenia za umowę o pracę,
– emerytury,
– renty,

w wysokości minimum 2000 złotych. Przelew musi wpłynąć na konto osobiste Klienta banku.


źródło grafiki: Citi Handlowy

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w każdym z miesięcy Klient otrzyma oprocentowanie na koncie oszczędnościowym wynoszące 4% do 10 000 złotych obowiązujące przez okres czterech miesięcy.

Przyznanie nagrody

Promocyjne oprocentowanie bank naliczał będzie osobno do końca miesiąca, który nastąpi po miesiącu spełnienia warunków promocji. W przypadku niespełnienia warunków umowy zacznie obowiazywać oprocentowanie standardowe.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-oszczedzanie-z-kontem-internetowym-cp.pdf.źródło grafiki: Citi Handlowy

Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt – lepiej samemu czy w parze?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
18 lutego 2020

Kredyt – lepiej samemu czy w parze?

Inflacja najniższa od blisko dwóch lat
Bez kategorii
autor wpisu
Natalia Narloch
07 stycznia 2019

Inflacja najniższa od blisko dwóch lat

Wątpliwe wakacje kredytowe pod lupą Rzecznika Finansowego
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
23 kwietnia 2020

Wątpliwe wakacje kredytowe pod lupą Rzecznika Finansowego

Bank Pekao w Kołobrzegu
Oddziały
author
Patryk Byczek
10 sierpnia 2019

Bank Pekao w Kołobrzegu

Promocja: „Korzystnie w koncie” z BGŻ BNP Paribas
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
30 września 2018

Promocja: „Korzystnie w koncie” z BGŻ BNP Paribas

Kredyt konsolidacyjny Wałcz
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
09 maja 2017

Kredyt konsolidacyjny Wałcz

Porównaj