Promocja: „Polecam Proste Zasady – edycja IX” w Getin Banku

Promocja: „Polecam Proste Zasady – edycja IX” w Getin Banku

author
Patryk Byczek
14 września 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

W Getin Banku trwa kolejna, dziewiąta już edycja promocji Konta Proste Zasady, w której w zamian za założenie konta z polecenia i spełnienie prostych warunków, nowi Klienci mogą zgarnąć 50 złotych na start oraz do 800 złotych jako osoba polecająca. Promocja trwa do 31 grudnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Bank kieruje swoją promocję do nowych Klientów, nieposiadających od 30 listopada 2019 roku jakiegokolwiek rachunku osobistego w Getin Banku .

Warunki, które musi spełniać nowy Klient:

– skończone 18 lat,
– posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
– nie posiada Konta Osobistego od 29 lutego 2020 roku do momentu przystąpienia do promocji,
– zawarcie umowy o Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble (z wykorzystaniem kodu polecającego),
– niewyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
– w okresie promocji wyraził i utrzymał zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Jak wziąć udział w promocji?

Osoby spełniający powyższe warunki muszą złożyć wniosek o Konto Proste Zasady podając kod obecnego Klienta Getin Banku. Należy również pamiętać, że do 31 grudnia 2020 roku konto należy aktywować. Najszybszym sposobem na podpisanie umowy jest dokonanie tego przez kuriera – czas aktywacji wynosi od 2 do 3 dni.

Podczas wnioskowania o konto Klient musi wyrazić zgody na:

– otrzymywanie od Banku informacji handlowych,
– przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu Klientowi (w celu udzielenia nagrody),
– przetwarzanie danych w celach marketingowych,
– przetwarzanie danych w celach prezentacji ofert marketingowych i przesyłanie informacji handlowych.

Nagrody w promocji

50 złotych na start

Należy otworzyć rachunek za pomocą kodu polecającego, który można otrzymać od obecnego Klienta Banku.

Następnym warunkiem jest zapewnienie wpływów w wysokości 1500 złotych przez 3 kolejne miesiące od momentu aktywacji konta. Wpływy rozumiane są jako przelew z konta firmowego w Getin Banku lub z rachunku w innym banku.

80 złotych dla polecającego

Aby skorzystać z tej promocji należy być obecnym Klientem banku, który posiada konto w Getin Banku oraz wyrażone zgody marketingowe. Zainteresowani konkursem muszą do niego przystąpić i wygenerować kod polecający. Aby wygenerować kod należy zalogować się do swojej bankowości, przejść od zakładki Oferta i wnioski, następnie do Polecam Proste Zasady i klikając zielony przycisk Przystąpić do nowej edycji.

Należy wiedzieć, że jeden polecający może wysłać maksymalnie dziesięć poleceń w ciągu trwania jednej edycji programu.

Co można otrzymać?

Klienci biorąc udział w promocjach i spełniając wszystkie warunki zawarte w regulaminie mogą liczyć na:

50 złotych premii w ramach założenia konta z wykorzystaniem kodu polecającego,
– 10 razy po 80 złotych za użyczenie własnego kodu polecającego – razem 800 złotych premii.

Przyznanie nagrody

W ramach:

– 50 złotych na start – Klient otrzyma premię do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków,
– 80 złotych dla polecającego – Klient otrzyma nagrodę w niedługim czasie po utworzeniu nowego konta z wykorzystaniem jego kodu polecającego.

Nagrody w powyższych kwotach przyznawane są w formie karty podarunkowej do allegro.pl, decathlon.pl, empik.com.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://secure.getinbank.pl/docs/getinbank/regulamin_promocji_program_polecen.pdf.


Konto Proste Zasady – koszt

Posiadając Konto Proste Zasady Klient prowadzi je za darmo pod warunkiem, żę raz w miesiącu wykona płatność kartą lub BLIKiem. Bez przeprowadzenia transakcji konto kosztuje 8 złotych miesięcznie. Należy dodać, że osoby poniżej dwudziestego szóstego roku życia nie muszą stosować się do tej zasady, ponieważ są zwolnieni z opłat. Karta debetowa dołączona do konta jest w pełni darmowa – zarówno jej wyrobienie, posiadanie, korzystanie z niej oraz wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ING Bank Śląski wyróżniony Złotym Listkiem CSR POLITYKI

ING Bank Śląski otrzymał wyróżnienie: Złoty Listek CSR POLITYKI 2019. To nagroda, którą przyznaje tygodnik „Polityka”, Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

author
Aneta Jankowska
20 kwietnia 2019
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Największe banki w Polsce Miesięcznika Finansowego BANK – wyniki  

Za nami huczne zakończenie „Horyzontów Bankowości 2018”. Podczas uroczystej gali ogłoszono zwycięzców XXII edycji rankingu „Największe banki w Polsce Miesięcznika Finansowego BANK” i uczczono 100-tną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. 

author
Halszka Gronek
16 czerwca 2018
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Zmiany w Allegro Smart

Allegro ulepsza swoją najnowszą usługę Allegro Smart. Opcja pozwala na na cieszenie się darmową dostawą podczas zamówienia interesujących Klienta produktów pod warunkiem, że zostanie osiągnięta minimalnie wymagana kwota za zakupy.

author
Patryk Byczek
06 listopada 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Santander Consumer Bank Jarocin

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Specjalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Jarocinie – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
26 czerwca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Bank Pekao w Kluczborku

Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jedna z placówek banku mieści się w Kluczborku – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziału.

author
Patryk Byczek
10 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Pożyczki dla Ukraińców i obcokrajowców

Pożyczki w Polsce mogą uzyskać nie tylko Polacy. Jest wiele ofert pożyczek dla obcokrajowców, np.: obywateli Ukrainy czy innych osób przebywających w Polsce na podstawie karty pobytu. Z tego artykułu dowiesz się, które pożyczki są dostępne dla obcokrajowców.

author
Dominika Byczek
01 września 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj