Promocja: „Premia na szybko” w BNP Paribas

Promocja: „Premia na szybko” w BNP Paribas

author
11 sierpnia 2020

W BNP Paribas wystartowała kolejna szybka promocja, w której Klienci za otworzenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie bardzo prostych warunków mogą zgarnąć 300 złotych w formie karty podarunkowej do sieci sklepów Biedronka. Promocja trwa do 23 sierpnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Oferta Banku BNP Paribas skierowana jest wyłącznie do nowych Klientów. Regulamin jasno mówi, że chodzi o osoby, które w ciagu ostatnich dwunastu miesięcy nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas. Bank z oferty nie wyklucza Klientów posiadających konta oszczędnościowego w BGŻOptima, karty kredytowej oraz innych podobnych produkty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia wyżej wypisane warunki musi do 23 sierpnia 2020 roku zarejestrować się w promocji. Podczas rejestracji trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. W następnym kroku należy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą kredytową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto należy założyć ze specjalnie wygenerowanego linku.

Warto wiedzieć, że umowę o konto podpisuje się wiadomością SMS za pośrednictwem serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 6 września 2020 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Premię na start w wysokości 300 złotych BNP Paribas podzielił na trzy części. Aby zdobyć kartę podarunkową o wartości 150 złotych do sieci sklepów Biedronka należy:

– podpisać z BNP Paribas umowę o konto,
– wykonać minimum pięć transakcji bezgotówkowych kartą we wrześniu,
– otrzymać wpływy o wartości minimum 1000 złotych we wrześniu.

Druga część nagrody, czyli kolejna karta podarunkowa do Biedronki o wartości 100 złotych trafi do Klientów za:

– spełnienie wcześniejszych warunków,
– wykonanie minimum pięciu płatności BLIK,
– wykonanie minimum trzech przelewów z poziomu bankowości GOonline lub GOmobile.

Trzecia część nagrody, czyli ostatnia karta podarunkowa do Biedronki o wartości 50 złotych trafi do Klientów za:

– wykonanie wszystkich wcześniejszych warunków,
– wykonanie minimum pięciu płatności BLIK w listopadzie.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 300 złotych w formie kart podarunkowych do sieci sklepów Biedronka.

Przyznanie nagrody

Pierwszą nagrodę Bank przyzna do końca października, drugą do końca listopada, trzecia do końca grudnia.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://premianaszybko.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja: „Premiuj z BNP Paribas” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
15 września 2020

Promocja: „Premiuj z BNP Paribas” w BNP Paribas

Promocja: „Konto Mocno Oszczędnościowe” w Alior Banku – edycja III
Promocje bankowe
author
16 października 2018

Promocja: „Konto Mocno Oszczędnościowe” w Alior Banku – edycja III

Ile Polaków kupuje mieszkania za gotówkę?
Bez kategorii
author
05 marca 2020

Ile Polaków kupuje mieszkania za gotówkę?

Praca zdalna a wypadek przy pracy
Bez kategorii
author
23 kwietnia 2020

Praca zdalna a wypadek przy pracy

Oferta październikowych obligacji oszczędnościowych
Bez kategorii
author
15 października 2019

Oferta październikowych obligacji oszczędnościowych