Już dziś startuje promocja "Rabat do Craft.pl z Nest Kontem". Aby wziąć udział w promocji i dostać rabat na zakupy w sklepie z odzieżą sportową, wystarczy założyć konto w Nest Banku. Sprawdź szczegóły promocji.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 09.09.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?
1. Wchodzimy na stronę promocji "Rabat do Craft.pl z Nest Kontem": https://konta.nestbank.pl/konto_osobiste/001/craft/?utm_source=Money&utm_medium=aff&utm_campaign=blue_kontoB2C&utm_term=konto_B2C&utm_content=craft&epi=000036140707.
2. Składamy wniosek o założenie Nest Konta (czas mamy do 10 października). 
3. Wyrażamy zgodę na kontaktowanie się banku z nami w celach marketingowych.
4. Aktywujemy Nest Konto w ciągu 30 dni poprzez zalogowanie się do Bankowości Internetowej albo Mobilnej.
5. Oczekujemy na SMS ze specjalnym indywidualnym kodem rabatowym w sklepu Craft.pl.

Kto może wziąć udział?W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, która jest konsumentem i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoba ta musi ponadto mieszkać na terenie Polski i oczywiście spełnić główny warunek, czyli założyć Nest Konto poprzez stronę promocyjną.  


Co można wygrać?


Do wygrania jest 2000 sztuk kodów rabatowych uprawniających do zrobienia zakupów w sklepie Craft.pl z 25% zniżką. Wygrany kod rabatowy ważny jest do końca tego roku, czyli do 31 grudnia 2018. Rabat zostanie przesłany w ciągu 7 dni roboczych licząć od dnia aktywacji konta.Regulamin promocji
 

Pełny regulamin promocji Nest Banku dostępny jest pod adresem https://www.nestbank.pl/download/Regulamin_promocji_Rabat_do_Craft.pl_z_Nest_Kontem.pdf?_ga=2.151521338.2042536426.1536422524-713417380.1530704898

Komentarze (0)

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank pl