Promocja: „Sportowo z kontem” w BNP Paribas

Promocja: „Sportowo z kontem” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
20 listopada 2021

W BNP Paribas trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za otworzenie konta oraz spełnienie prostych warunków mogą zgarnąć 450 złotych premii w gotówce lub w formie bonu do sklepów Decathlon. Promocja trwa do 30 listopada 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

W promocji proponowanej przez BNP Paribas mogą wziąć udział wszyscy nowi Klienci, czyli zgodnie z regulaminem osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas. Jakikolwiek inny produkt posiadany w banku nie wyklucza z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji banku trzeba do 30 listopada 2021 roku zarejestrować swój udział w promocji. W trakcie rejestracji należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Następnie konieczne jest zawnioskowanie o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolnie wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej – wniosek trzeba złożyć ze specjalnie wygenerowanego dla Klienta linku. Na tym poziomie zaznaczyć trzeba tylko te zgody, które wymaga od Klienta wniosek.

W kolejnym kroku, do 14 grudnia 2021 roku, Klienci muszą podpisać z bankiem umowę o konto oraz aktywować kartę debetową. Aktywacja karty to nic innego, jak nadanie jej kodu PIN. Narzędzie płatnicze dostarczy kurier.

Warto podkreślić, że pula wniosków promocyjnych dostępna w promocji wynosi 3000 sztuk!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód

Pożyczki bez zaświadczeń

Kredyty oddłużeniowe

Jak zdobyć nagrody?

BNP Paribas podzielił nagrodę główną (450 złotych) na trzy części. Aby zgarnąć pierwsze 50 złotych w gotówce lub 150 złotych w formie bonu do Decathlonu należy otworzyć konto oraz w grudniu:

  • wykonać przynajmniej jeden przelew z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej,
  • wykonać przynajmniej jedną płatność BLIK.

Aby otrzymać drugą część nagrody, czyli 150 złotych w formie bonu do Decathlonu lub 200 złotych w gotówce należy w styczniu 2022 roku:

  • spełnić powyższe warunki,
  • wykonać przynajmniej dwie transakcje Apple Pay lub Google Pay,
  • zapewnić wpływy na konto wynoszące łącznie 500 złotych.

Ostatnia część nagrody, czyli 150 złotych w gotówce lub w formie bonu do Decathlonu trafi do Klientów, którzy w lutym 2022 roku:

  • wykonać płatności kartą na kwotę minimum 500 złotych,
  • zapewnić wpływy na konto wynoszące łącznie 500 złotych.

Co można otrzymać?

Klienci, którzy w terminie spełnią wszystkie warunki promocji otrzymają nagrodę w postaci premii pieniężnej w wysokości 450 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank podaje, że wiadomość o pierwszej nagrodzie Klienci otrzymają do 18 stycznia 2022 roku, o drugiej do 22 lutego 2022 roku, zaś o trzeciej do 22 marca 2022 roku. Wówczas Klienci otrzymają:

  • pierwszą nagrodę do końca stycznia,
  • drugą nagrodę do końca lutego,
  • trzecią nagrodę do końca marca.

Aby otrzymać nagrody należy pamiętać o uzupełnieniu danych do odbioru nagrody! Instrukcja wyjaśniająca jak tego dokonać będzie znajdowała się w wiadomości e-mail informującej o przyznaniu nagrody.

Regulamin promocji

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty przygotowanej przez BNP Paribas znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie: https://sportowozkontem.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych.  Za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska. Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Bank Pekao w Mławie
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 sierpnia 2019

Bank Pekao w Mławie

500+ zmniejsza zadłużenie Polaków
Blog
author
Patryk Byczek
02 września 2017

500+ zmniejsza zadłużenie Polaków

BNP Paribas oddziały w Rudzie Śląskiej
Oddziały
author
Patryk Byczek
23 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Rudzie Śląskiej

Platforma dla gracza – mBank z nową ofertą dla Klientów
Aktualności
author
Patryk Byczek
13 grudnia 2021

Platforma dla gracza – mBank z nową ofertą dla Klientów