Promocja: „Sprawdza się w działaniu” w PKO BP

Promocja: „Sprawdza się w działaniu” w PKO BP

author
Patryk Byczek
22 maja 2021

W PKO BP trwa prosta promocja, w której za założenie kont i spełnienie kilku warunków Klienci mogą zgarnąć nawet 350 złotych premii. Promocja trwa do 27 czerwca 2021 roku. Pula nagród jest ograniczona. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Z promocji przygotowanej przez PKO Bank Polski mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy do 27 czerwca 2021 roku zawnioskować o Konto za Zero wraz z kartą debetową. Do tego czasu należy również podpisać z PKO BP umowę o to konto. Kolejnym warunkiem, także do wskazanego wyżej dnia, jest wyrażenie zgody przynajmniej na otrzymywanie od instytucji informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Pula wniosków promocyjnych wynosi 5000 sztuk, natomiast pula nagród dodatkowych wynosi 2000 sztuk.

Jak zdobyć nagrodę?

Aby zdobyć nagrodę, czyli 150 złotych w formie bonu do Allegro, należy w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu kalendarzowym, licząc od momentu otworzenia konta, wykonać przynajmniej pięć płatności BLIK.

Dodatkowe 100 złotych

Aby zgarnąć dodatkową stówę lub dwie (w przypadku posiadania dwójki dzieci) należy do 27 czerwca 2021 roku otworzyć swoim pociechom PKO Konto Dziecka wraz z Kartą Junior lub lub PKO Konto Pierwsze wraz z kartą KP i następnie wykonać minimum dwie płatności kartą w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otworzenia rachunku.

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć nawet 350 złotych do wykorzystania w Allegro.

Przyznanie nagrody

Pierwsze 50 złotych trafi do Klientów do 20. dnia kolejnego miesiąca licząc od momentu spełnienia nagród. Kolejne 100 złotych trafi do 20. dnia drugiego miesiąca licząc od momentu spełnienia warunków. Dodatkowe pieniądze zostaną przyznane do 20. dnia kolejnego miesiąca, licząc od momentu spełnienia warunków promocji.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin promocji można znajdziemy na stronie: https://www.pkobp.pl/media_files/fd73998a-1401-4447-a1af-7020a7bb2178.pdf.PKO Konto Pierwsze

PKO Konto Pierwsze jest skierowane do małoletnich Klientów banku, czyli osób, które skończyły trzynaście i nie ukończyły osiemnastu lat. Młodzi Klienci nie ponoszą żadnych opłat za: prowadzenie konta, dostęp i obsługę do bankowości mobilnej i internetowej, przelewy krajowe i na telefon, zakupy BLIK. Opłata w wysokości 3 złotych i 90 groszy może pojawić się za obsługę karty debetowej. Opłaty można uniknąć wykonując dwie płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie.

PKO Konto Pierwsze może uczyć oszczędzania. Klienci posiadający Konto Pierwsze mogą otworzyć Konto Pierwsze Oszczędnościowe z atrakcyjnym zyskiem w skali roku z oprocentowaniem zmiennym i comiesięczną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie wynosi 2% do 10 000 złotych oraz 1,6% dla kwoty powyżej 10 000 złotych. Bank przewiduje również dodatkowy bonus w postaci oprocentowania wynoszącego 0,5% za systematyczne wpłaty od 20 do 1000 złotych oraz brak wypłat w ciągu kolejnych trzech miesięcy.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO pod koniec 2017 roku wyniósł ponad 820 000 000 złotych. Pod koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała zysk na poziomie ponad 1 042 000 000 złotych. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ZUS oddział w Zabrzu
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 września 2019

ZUS oddział w Zabrzu

Ile średnio płacimy za jeden prezent świąteczny?
Blog
author
Aneta Jankowska
08 grudnia 2018

Ile średnio płacimy za jeden prezent świąteczny?

Klienci BM Pekao z dostępem do pasywnych funduszy indeksowych inPZU
Aktualności
author
Patryk Byczek
04 października 2021

Klienci BM Pekao z dostępem do pasywnych funduszy indeksowych inPZU

Open Finance w Szczecinie
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
23 sierpnia 2014

Open Finance w Szczecinie

NOTUS Finanse – oddział w Rzeszowie
Wpisy
author
Patryk Byczek
26 sierpnia 2018

NOTUS Finanse – oddział w Rzeszowie

Inspektorat ZUS w Oławie
Oddziały
author
Patryk Byczek
22 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Oławie

Porównaj