Promocja: „Twoje konto z premią 250 zł” od Santander Bank Polska

Promocja: „Twoje konto z premią 250 zł” od Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
11 stycznia 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

W Santander Bank Polska trwa właśnie promocja, w której w zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć nawet 250 złotych premii. Promocja trwa do 28 lutego 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym Klientem banku, czyli osobą, która od 11 stycznia 2020 roku nie posiadała konta osobistego w złotówkach w Santander Bank Polska. Jeżeli Klienci posiadający inne produkty nie są wykluczeni z promocji. Dodatkowo regulamin promocji mówi, że:

W Promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli Klienci Banku, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych.

Warunek nieposiadania jakiegokolwiek konta otworzonego w promocji trwa od 1 kwietnia 2019 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki muszą złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę. Trzeba wiedzieć, że promocja nie wymaga zakładania karty debetowej, lecz jej posiadanie ułatwi spełnienie warunków promocji.

Ważną czynnością jest również wyrażenie zgód na:

– telefoniczne kontaktowanie się w celach marketingowym,
– kontaktowanie się drogą elektroniczną w sprawach marketingowych,
– kontaktowanie się w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
– EKK, czyli elektroniczne kanały kontaktu.

Ponadto Uczestnik musi podać numer telefonu i adres e-mail.

Zainteresowani powinni zawnioskować o konto maksymalnie do 28 lutego 2021 roku. Na podpisanie umowy o konto Klient ma czas do 15 marca 2021 roku.

Jak zdobyć nagrody

200 złotych premii

Aby zgarnąć premię w wysokości 200 złotych Klient powinien w kolejnych trzech miesiącach (licząc od momentu otworzenia konta):

– zalogować się do aplikacji Santander Mobile,
– wykonać przynajmniej pięć transakcji kartą lub BLIKiem,
– zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 złotych.

50 złotych premii

50 złotych zgarną Klienci, którzy w trakcie wnioskowania o konto wpiszą w odpowiednią rubrykę kod polecający od obecnego Klienta instytucji. Ta część promocji skierowana jest do Klientów, którzy od 1 listopada 2019 roku nie posiadali żadnego konta osobistego w złotówkach w Santander Bank Polska. Aby zgarnąć 50 złotych nowi Klienci muszą:

– przynajmniej raz zalogować się do bankowości elektronicznej Santander,
– wykonać płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę minimum 300 złotych (jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem).

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków Klienci mogą zgarnąć nawet 250 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank przyzna Klientom pierwszą premię do 31 lipca 2021 roku, natomiast drugą do po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje dostępne są na stronie promocji.Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Sulęcin

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który będziesz mógł wziąć mimo posiadania negatywnej historii kredytowej. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Sulęcina i okolic.

author
Aleksandra Gościnna
14 grudnia 2021
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

PIH w opozycji do projektu ustawy o niemarnowaniu żywności

Zdaniem Polskiej Izby Handlowej, wprowadzenie przepisów projektu ustawy o niemarnowaniu żywności w obecnej treści mocno godziłoby w interes najmniejszych sklepikarzy. Z tego też powodu PIH zasugerowała parlamentowi zwiększenie granicy powierzchniowej mającej zwolniać z obowiązku oddawania żywności przez sklepy.

author
Alicja Hirsekorn
15 lipca 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Alior Bank w Miechowie

Alior Bank jest jednym z największych banków detalicznych w kraju. Sprawdziliśmy placówki i oddziały w Miechowie – zapoznaj się z godzinami otwarcia, danymi kontaktowymi i opiniami.

author
Aleksandra Gościnna
26 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Średnia długość życia Polaków to 74 lata

Dane Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) pokazują, że żyjemy coraz dłużej. Wszystko dzięki nowym technologiom wykorzystywanym w medycynie diagnostycznej.

author
Aneta Jankowska
16 sierpnia 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Zdalna pożyczka w Banku Pekao

Bank Pekao w komunikacie prasowym poinformował, że Klienci instytucji mogą wygodnie wziąć pożyczkę dzięki nowo wprowadzonym zdalnym możliwościom. Od teraz indywidualnie dopasowana pożyczka może zostać podjęta z poziomu serwisu online Pekao24, aplikacji mobilnej PeoPay oraz podczas rozmowy telefonicznej z doradcą Pekao.

author
Patryk Byczek
31 maja 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Santander Bank Polska w Łowiczu

Santander Bank Polska to drugi pod względem wielkości aktywów bank w Polsce. Jeden z oddziałów banku jest zlokalizowany w Łowiczu. Sprawdzamy ofertę placówki, jej adres oraz dane kontaktowe.

author
Dominika Byczek
22 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj