Bank Millennium wystartował z promocją, która jest skierowana do rodziców posiadających kartę kredytową lub konto w instytucji. W nagrodę można zgarnąć bilety do Multikina. Promocja trwa do 15 listopada bieżącego roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 25.10.2018
Udostępnij:

Kto może wziąć udział?

 

W promocji mogą wziąć udział rodzice, którzy przed 15 listopada 2018 roku byli lub zostaną posiadaczami konta osobistego lub karty kredytowej. Ponadto należy wyrazić wszelkie zgody na przekazywanie danych przez Internet.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli powyższe warunki są spełnione, należy już tylko założyć, za pośrednictwem systemu Millenet Konto 360 °Junior, konto własnemu dziecku. Ponadto konto powinno zostać zasilone kwotą 100 złotych. Dodatkowo, jeżeli dziecko ma powyżej 13 lat, powinno także dokonać jednej płatności kartą debetową dodaną do konta.
Co można wygrać?

 

Jeżeli umowa o konto nie zostanie wypowiedziana, na numer telefonu rodzica przyjdzie specjalny kod, który będzie można wymienić na 3 bilety do Multikina.

Przyznanie nagrody

Nagrody zostaną przekazane do najpóźniej do 30 listopada 2018 roku.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin Promocji: „Zabierz rodzinę do Multikina” w Banku Millennium można znaleźć na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/867/latest.

Komentarze