Promocja: „Załóż kartę Citi Simplicity i zdobądź LG K30 Dual Sim – V edycja” w Citi Handlowym

Promocja: „Załóż kartę Citi Simplicity i zdobądź LG K30 Dual Sim – V edycja” w Citi Handlowym

author
03 października 2020

W Citibanku trwa piąta edycja promocji, w której za założenie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie bardzo prostych warunków, Klienci mogą zgarnąć smartfon LG K30 Dual Sim. Promocja trwa do 23 listopada 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Citi Handlowy kieruje zwraca się ze swoją promocją tylko do nowych Klientów banku. Regulamin określa takich Uczestników jako osoby nieposiadające od 1 lipca 2018 roku żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Posiadanie jakichkolwiek innych produktów Citibanku nie wyklucza z promocji. Trzeba również spełniać warunki dotyczące wieku, wynagrodzenia i stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Zainteresowani spełniają powyższe warunki, w następnym kroki powinni wejść na oficjalną stronę promocji i złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Należy wiedzieć, że w trakcie wnioskowania Klienci muszą udokumentować swoje dochody.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrodę, jaką jest nowy smartfon LG K30 Dual Sim, należy spełnić proste warunki:

– zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku,
– dokonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 1500 złotych.

Pierwszy warunek Klienci muszą spełnić maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Drugi warunek należy spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW warty blisko 600 złotych –  według cen rynkowych. Gwarancja na wygrany telefon będzie wynosiła 24 miesiące.

Przyznanie nagrody

Urządzenie zostanie przekazane Zwycięzcom promocji najpóźniej w drugim miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji. Jednak najpierw o wygranej bank poinformuje Klientów w wiadomości e-mail.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-lg-edycja-5.pdf.


Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Toruń
Pożyczki miasta
author
16 maja 2022

Pożyczki bez BIK Toruń

Ryanair kontakt – infolinia
Bez kategorii
author
02 lipca 2019

Ryanair kontakt – infolinia

Ile kosztuje usunięcie tatuażu?
Bez kategorii
author
19 maja 2019

Ile kosztuje usunięcie tatuażu?

Windykacja miękka
Dla zadłużonych
author
08 czerwca 2018

Windykacja miękka

Kredyt samochodowy Gdynia
Kredyty miasta
author
23 października 2017

Kredyt samochodowy Gdynia

PKO BP w Rabce-Zdroju
Oddziały
author
30 lipca 2019

PKO BP w Rabce-Zdroju