Credit Agricole wystartował z promocją, w której za założenie promocyjnego Konta dla Ciebie można zgarnąć premię pieniężną w wysokości 200 złotych. Promocja trwa do 31 marca 2019 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 08.01.2019
Udostępnij:

Kto może wziąć udział?

W promocji mogą wziąć osoby, które w okresie trwania promocji nie posiadają konta osobistego w Credit Agricole.

Warto wiedzieć, że z promocji można skorzystać w:
– placówkach własnych banku,
– placówkach partnerskich oraz CA Express,
– poprzez infolinię CA24,
– przez oficjalną stronę internetową Credit Agricole.

Jak wziąć udział w promocji?

Warunki, które należy spełnić w promocji są bardzo proste. Po pierwsze trzeba upoważnić bank do przeniesienia konta oraz podpisać tak zwane „zlecenie przekazywania środków”. Chodzi o to, że Credit Agricole musi wiedzieć jakie konto przenosimy do tego banku oraz jako Klienci składamy deklarację dotyczącą kwoty, które co miesiąc będzie wpływała na nasz rachunek. Najbezpieczniej jest wybrać 1000 złotych, ponieważ ta kwota zwania z opłat za konto.

Powyższe przeniesienie wcale nie będzie przeniesieniem dosłownym. Credit Agricole, po wskazaniu przez nas rachunku, skontaktuje się z danym bankiem, aby zamknąć konto, które podaliśmy podczas składania wniosku.

Ostatnim warunkiem jest zapewnienie wpływów w wysokości minimum 1000 złotych przez trzy miesiące kalendarzowe. Regulamin nie podaje jednak, od kiedy liczy się ten czas. Dlatego też warto zacząć spełniać warunki jak najszybciej.

Co można wygrać?

W promocji można otrzymać premię pieniężną o łącznej wartości 200 złotych.

Przyznanie nagrody

Premia wpłynie na konto Klienta najpóźniej miesiąc po tym, jak na jego koncie odnotowany zostanie trzeci wpływ o wartości minimum 1000 złotych.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-zimowe-korzysci-z-kontem-dla-ciebie_15591.pdf.

Komentarze (3)

Cześć Może się przyda ŚWIEŻY KOD 3652059

Dla chętnych podaję kod poleceń 3634732. Kod jest ważny, wygenerowany 25 stycznia 2019. Pzdr

Witam
Gdyby ktoś potrzebował to podaję aktualny kod polecenia (z aktualnej edycji): 3239393
Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
Pozdrawiam