Promocja: „Chwyć premię” w BNP Paribas

Promocja: „Chwyć premię” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
18 lutego 2020

W BNP Paribas trwa promocja, w której na start za założenie konta osobistego i karty debetowej można zgarnąć 350 złotych. Promocja trwa do 8 marca 2020 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas kieruje swoją ofertę promocyjną wyłącznie do nowych Klientów, czyli osób, które w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy nie posiadali jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas. Z oferty nie wyklucza jednak posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima.

Jak wziąć udział w promocji?

Spełniając powyższe warunki kolejnym krokiem jest zarejestrowanie się w promocji do dnia 8 marca 2020 roku. Podczas rejestracji należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Następnie Uczestnik musi złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową. Wszystkie te operacje muszą być wykonane ze specjalnie wygenerowanego linku. Umowę o konto Klienci muszą podpisać maksymalnie do22 marca 2020 roku.

Warto wiedzieć, że umowę o konto podpisuje się wiadomością SMS za pośrednictwem serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie.

Jak zdobyć nagrody?

BNP Paribas dzieli premie na dwie tury:

Pierwsza nagroda w wysokości 100 złotych złotych na start trafi do Klientów w zamian za:

zawarcie z bankiem umowy o konto.

Druga nagroda w wysokości 250 złotych trafi do Klientów w zamian za:

– spełnienie warunków z pierwszej tury,
– wykonanie dwóch transakcji w bankowości elektronicznej GOmobile, GOonline lub [email protected] w kwietniu i maju,
– zapewnienie wpływów na konto w wysokości minimum 1000 złotych w kwietniu i maju.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć łącznie 350 złotych premii w gotówce.

Przyznanie nagrody

Pierwsza nagroda trafi do Klientów do 30 kwietnia 2020 roku, natomiast druga trafi do Klientów do 30 czerwca 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://chwycpremie.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


Karty

Karta Otwarta na eŚwiat

Trzecią kartę nazwano „eŚwiat”. Jest to niemalże skopiowana karta „Świat”, lecz „eŚwiat” jest przeznaczona dla Internautów, którzy najczęściej kupują przez Internet. Opłata za ten rodzaj karty wynosi 6 złotych miesięcznie, lecz za wypłaty w bankomatach zagranicznych Klienci zapłacą 10 złotych. Wszystkie inne parametry są takie jak w przypadku karty „Świat”.

Największym atutem karty jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, które w przypadku:

konfliktu ze sprzedającymi,
utraty danych z komputera,
utraty reputacji,
kradzieży tożsamości,

zapewnia pomoc prawną.

Karta Otwarta na Świat

Drugą kartę nazwano „Świat”. Bank przystosował tę kartę do osób podróżujących po świecie. Karta kosztuje 10 złotych miesięcznie i nie ma możliwości spełnienia warunków, które mogłyby zwolnić Klienta z opłat. Bank wynagradza to Klientom darmowymi wypłatami pieniędzy w bankomatach krajowych. Wypłata pieniędzy za granicą jest darmowa wyłącznie z urządzeń grupy BNP Paribas i Global Alliance. W przypadku wypłat z innych bankomatów Klient poniesie koszt wynoszący 5 złotych.

Posiadając kartę „Świat” i opłacając nią wyjazdy Klienci objeci są bezpłatnym ubezpieczeniem „Rezygnacja z podróży”. Dzięki temu Klienci mogą otrzymać zwrot kosztów podróży, które wynikają z niespodziewanego anulowania wyjazdu. Wówczas zwrot na jedną osobę może wynosić nawet 40 000 złotych. Starając się o ubezpieczenie będzie jednak trzeba spełnić warunki zapisane w regulaminie.

Dodatkowym atutem posiadania karty „Świat” jest dostęp do miliona darmowych hotspotów Wi-Fi w ramach programu Boingo.

Karta Otwarta na Dzisiaj

Pierwszą kartę nazwano „Dzisiaj”. Korzystanie z karty może kosztować Klientów 3 złote miesięcznie. Wykonując przynajmniej jedną operację bezgotówkową w poprzednim miesiącu Klienci są zwolnieni z opłaty. Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat będą mogli prowadzić konto z wydaną kartą całkowicie bezpłatnie.

Jednakże wypłaty z bankomatów obcych mogą kosztować 5 złotych. Wypłaty z urządzeń własnych lub Planet Cash będzie za darmo. Za granicą bez ponoszenia kosztów dodatkowych wypłacimy pieniądze z bankomatów grupy BNP Paribas oraz Global Alliance. Wypłaty z innych urządzeń będą kosztować 10 złotych. Młodzi Klienci wypłacają pieniądze za darmo ze wszystkich bankomatów krajowychźródło grafiki: BNP Paribas


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Poczta Polska wysyła przesyłki do 120 miejsc świata
Aktualności
author
Patryk Byczek
01 października 2021

Poczta Polska wysyła przesyłki do 120 miejsc świata

Znaczny wzrost poparcia dla euro
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
21 sierpnia 2019

Znaczny wzrost poparcia dla euro

Credit Agricole w Malborku
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Malborku

Bank Pekao w Łaziskach Górnych
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 lipca 2019

Bank Pekao w Łaziskach Górnych

Jak szybciej otrzymać zwrot podatku za 2016 rok
Wpisy
author
Aneta Jankowska
03 kwietnia 2017

Jak szybciej otrzymać zwrot podatku za 2016 rok

Kredyt samochodowy Kraków
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
27 października 2017

Kredyt samochodowy Kraków

Porównaj