Promocja: „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową – II etap” w BNP Paribas

Promocja: „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową – II etap” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
09 września 2019

W BNP Paribas trwa promocja, w której za założenie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków można zdobyć nawet 400 złotych w formie voucherów do Allegro, Empik, Euro RTV AGD, H&M. Promocja trwa do 30 września lub osiągnięcia 2000 rejestracji.

Kto może wziąć udział?

Promocja BNP Paribas skierowana jest do osób, które w poprzednich 18 miesiącach nie podpisały z bankiem umowy o jakąkolwiek kartę kredytową. Trzeba jednak zaznaczyć, że posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy wyżej wymienione warunki należy wejść na dedykowaną stronę promocji i w formularzu uzupełnić swoje dane osobowe. Następnie w ciagu kilku dni z chętnymi skontaktuje się Konsultant banku, który przeprowadzi cały proces wnioskowania o kartę kredytową. Klienci, którym bank przyzna kartę będą musieli spełnić poniższe warunki promocji.

Jak zdobyć nagrody

Pierwszą informacją, którą należy poznać jest to, że BNP Paribas przyzna Klientom cztery vouchery o wartości 100 złotych każdy za spełnienie warunków w każdym kolejnym miesiącu kalendarzowym. Warunkiem, który należy spełnić w każdym z czterech miesięcy jest dokonanie płatności otrzymaną kartą kredytową o łącznej wartości 1000 złotych miesięcznie.

Regulamin zaznacza, że w promocji nie biorą udziału transakcje:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Warto również wiedzieć, że bank bierze pod uwagę nie tylko fizyczne płatności kartą, ale również:

– przelewy z rachunku karty,
– wypłaty z bankomatów.

Powyższe możliwości nie są jednak opłacalne.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w każdym z miesięcy można zdobyć łącznie 4 vouchery o wartości 100 złotych do:

– RTV Euro AGD,
– Empik,
– H&M,
– Allegro.

Przyznanie nagrody

W regulaminie promocji można wyczytać, że: „Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna”.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.landing.bnpparibas.pl/karta_kredytowa_1/files/Regulamin-karta-morele-net.pdf.


Karta mamBONUS – koszt

Utrzymanie karty kredytowej mamBONUS może kosztować posiadaczy aż 72 złote rocznie. Jednakże korzystając z promocji zwalniającej z opłat karta może być darmowa przez pierwszy rok jej użytkowania. Wystarczy wydać:
– 500 złotych w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych – dla karty Mastercard Standard,
– 100 złotych w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych – dla karty Mastercard Gold.

Dodatkowo za wyrobienie karty można otrzymać 5000 punktów mamBONUS, które można przeznaczyć na nagrodę dostępną w katalogu programu.


Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Bełchatów
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
20 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Bełchatów

Expander w Lubinie
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
27 stycznia 2015

Expander w Lubinie

Nagroda dla ING Banku Polskiego za prostą polszczyznę
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
13 maja 2019

Nagroda dla ING Banku Polskiego za prostą polszczyznę

Polacy niechętnie pożyczają rodzinie
Wpisy
author
Aneta Jankowska
09 maja 2018

Polacy niechętnie pożyczają rodzinie

Sopot najbardziej luksusowym miejscem dla Polaków
Wpisy
author
Aneta Jankowska
18 sierpnia 2018

Sopot najbardziej luksusowym miejscem dla Polaków

Pożyczki bez zaświadczeń Żywiec
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
21 lipca 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Żywiec

Porównaj