BGŻ BNP Paribas ruszył z kolejną promocją, w której za założenie Konta Optymalnego można zgarnąć 200 złotych premii. W promocji liczy się jedynie pierwszy tysiąc rejestracji, dlatego też warto się spieszyć. 

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 18.10.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, w pierwszej kolejności należy zarejestrować się na stronie promocyjnej, a następnie złożyć wniosek o Konto Optymalne z dołączoną do konta kartą debetową. Konto można założyć najpóźniej do 25 listopada bieżącego roku, natomiast należy pamiętać o tym, że liczba rejestracji jest ograniczona do 1000.

Ponadto, do 31 grudnia bieżącego roku należy aktywować aplikację mobilną Gomobile. Kolejnymi warunkami, które trzeba spełnić, aby zdobyć pierwszą premię w wysokości 100 złotych jest wykonanie (w grudniu oraz w styczniu) przynajmniej trzech przelewu z poziomu bankowości mobilnej lub internetowej oraz zapewnienie wpływów w wysokości minimum 1000 złotych.

Jeżeli te same warunki spełnimy także w lutym oraz w marcu, do odebrania czekała będzie kolejna premia w wysokości 100 złotych, co łącznie daje 200 złotych.

Kto może wziąć udział?


Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi Klienci, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadali konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.


źródło grafiki: zyskowniewkoncie.pl


Co można wygrać?


Do wygrania są dwie premie, po 100 złotych każda.

Nagrody


O pierwszej nagrodzie bank poinformuje do 15 lutego przyszłego roku, natomiast o drugiej nagrodzie Klienci zostaną poinformowani do 19 kwietnia przyszłego roku.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocja: „Zyskownie w koncie” w BGŻ BNP Paribas" dostępny jest tutaj: https://zyskowniewkoncie.pl/regulamin.pdf.

Komentarze