Promocja: „Zyskuj potrójnie z kartą kredytową” w BNP Paribas

Promocja: „Zyskuj potrójnie z kartą kredytową” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
18 października 2021

W BNP Paribas trwa promocja, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie banalnych warunków Klienci mogą zgarnąć 300 złotych w formie vohcherow do Allegro. Promocja trwa do 14 stycznia 2022 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Oferta Banku BNP Paribas skierowana jest wyłącznie do nowych Klientów. Regulamin jasno mówi, że chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały jakiejkolwiek umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Bank z oferty nie wyklucza Klientów, którzy posiadają inne produkty banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia wyżej wypisane warunki musi zostawić swoje dane na stronie promocji. Kolejnym krokiem jest czekanie na kontakt zwrotny ze strony BNP Paribas – powinien on nastąpić maksymalnie w ciągu kilku dni. Kontaktujący się konsultant pomoże nowemu Klientowi przejść przez proces wnioskowania o kartę kredytową.

Jak zdobyć nagrody?

Nagrody w formie karty podarunkowej do Allegro o wartości 100 złotych będą przyznawane przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe pod warunkiem, że Klienci dokonają:

– płatności kartą na kwotę minimum 1000 złotych w każdym z tych trzech miesięcy.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 300 złotych w formie kart podarunkowych do Allegro.

Przyznanie nagrody

Klienci chcąc odebrać nagrody będą musieli zarejestrować się na stronie promocji mam bonus:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Warunkiem odbioru Nagrody jest posiadanie obowiązującej Umowy o Kartę na dzień jej odbioru.

Karty podarunkowe będą ważne do końca 2022 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy tutaj.


Karta kredytowa mamBONUS

Klienci Banku, którzy zdecydują się wyrobić kartę kredytową mamBONUS przez pierwszy rok posiadania produktu nie poniosą żadnych opłat. Od drugiego roku karta będzie kosztowała 9 złotych miesięcznie, lecz opłaty można uniknąć, jeżeli Klient wykona płatności kartą minimum 1000 złotych miesięcznie. W przypadku wydania 500 złotych koszt miesięczny karty zostanie zmniejszony do 4 złotych 50 groszy. Klienci, którzy zrezygnują z karty przed szóstym miesiącem jej posiadania będą musieli wnieść opłatę w wysokości 25 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

KredytOK w Jarosławiu
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
04 lutego 2017

KredytOK w Jarosławiu

Komornik Sądowy Sebastian Szymczuk
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
08 czerwca 2015

Komornik Sądowy Sebastian Szymczuk

Kasa Stefczyka Gostyń
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 października 2020

Kasa Stefczyka Gostyń

Raport „Doing Business” – Polska spadła o 6 pozycji
Wpisy
autor wpisu
Natalia Narloch
05 listopada 2018

Raport „Doing Business” – Polska spadła o 6 pozycji

Credit Agricole w Żyrardowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
16 lipca 2019

Credit Agricole w Żyrardowie

Porównaj