Strona główna Promocje bankowe Promocja: „Zyskuj potrójnie z kartą kredytową” w BNP Paribas

Promocja: „Zyskuj potrójnie z kartą kredytową” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
18 października 2021

W BNP Paribas trwa promocja, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie banalnych warunków Klienci mogą zgarnąć 300 złotych w formie vohcherow do Allegro. Promocja trwa do 14 stycznia 2022 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Oferta Banku BNP Paribas skierowana jest wyłącznie do nowych Klientów. Regulamin jasno mówi, że chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały jakiejkolwiek umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Bank z oferty nie wyklucza Klientów, którzy posiadają inne produkty banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia wyżej wypisane warunki musi zostawić swoje dane na stronie promocji. Kolejnym krokiem jest czekanie na kontakt zwrotny ze strony BNP Paribas – powinien on nastąpić maksymalnie w ciągu kilku dni. Kontaktujący się konsultant pomoże nowemu Klientowi przejść przez proces wnioskowania o kartę kredytową.

Jak zdobyć nagrody?

Nagrody w formie karty podarunkowej do Allegro o wartości 100 złotych będą przyznawane przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe pod warunkiem, że Klienci dokonają:

– płatności kartą na kwotę minimum 1000 złotych w każdym z tych trzech miesięcy.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 300 złotych w formie kart podarunkowych do Allegro.

Przyznanie nagrody

Klienci chcąc odebrać nagrody będą musieli zarejestrować się na stronie promocji mam bonus:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Warunkiem odbioru Nagrody jest posiadanie obowiązującej Umowy o Kartę na dzień jej odbioru.

Karty podarunkowe będą ważne do końca 2022 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy tutaj.


źródło grafiki: BNP Paribas

Karta kredytowa mamBONUS

Klienci Banku, którzy zdecydują się wyrobić kartę kredytową mamBONUS przez pierwszy rok posiadania produktu nie poniosą żadnych opłat. Od drugiego roku karta będzie kosztowała 9 złotych miesięcznie, lecz opłaty można uniknąć, jeżeli Klient wykona płatności kartą minimum 1000 złotych miesięcznie. W przypadku wydania 500 złotych koszt miesięczny karty zostanie zmniejszony do 4 złotych 50 groszy. Klienci, którzy zrezygnują z karty przed szóstym miesiącem jej posiadania będą musieli wnieść opłatę w wysokości 25 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Ostrzeszów
Wpisy Inne
author
Aleksandra Gościnna
31 sierpnia 2017

Pożyczki bez BIK Ostrzeszów

thumbnail
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 września 2019

Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu sesje przychodzące i wychodzące

Ile wydamy na sylwestrową zabawę?
Blog
author
Natalia Narloch
27 grudnia 2018

Ile wydamy na sylwestrową zabawę?

Szybkie pożyczki Niemce
Wpisy Inne
author
Aleksandra Gościnna
20 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Niemce

Ponad milion Polaków spędza wakacje w Chorwacji
Wpisy
author
Aneta Jankowska
13 sierpnia 2018

Ponad milion Polaków spędza wakacje w Chorwacji

Polacy nie chcą żyć w wynajmowanych mieszkaniach
Blog
author
Aneta Jankowska
03 listopada 2017

Polacy nie chcą żyć w wynajmowanych mieszkaniach