zadluzenia.com
zamknij

Raty BGŻ BNP Paribas w sieci Play

BGŻ BNP Paribas uruchomił sprzedaż ratalną w sieci Play. W ten sposób, klienci będą mogli kupić urządzenia elektroniczne, bez podpisywania żadnej umowy wiążącej na usługi telekomunikacyjne.

 

 

Raty BGŻ BNP Paribas 

 

Od czerwca bieżącego roku klienci Play mogą kupić telefony, tablety lub laptopy na raty na stronie WWW i w salonach stacjonarnych operatora komórkowego. Wszystko dzięki nowemu rozwiązaniu, jakim są Raty BGŻ BNP Paribas.

 

Rozwiązanie zaproponowane przez bank, w prosty sposób ułatwia klientom kupno urządzeń. Sprzedaż dóbr odbywa się w pełni elektronicznie, co oznacza, że korzystając z rat od BGŻ BNP Paribas, nie musimy drukować ani przesyłać żadnych papierowych dokumentów dalej.

 

Jak skorzystać z oferty? 

 

1. Kupując konkretny produkt, wystarczy wybrać Raty BGŻ BNP Paribas jako formę płatności. 
2. Dokonując transakcji w sieci - na stronie operatora, klienci zostaną automatycznie przekierowani na stronę banku.
3. W przypadku zakupów w salonach Play, proces przebiega przy wykorzystaniu  bankowego systemu [email protected], do którego pracownicy Play wprowadzą niezbędne dane klienta

 

 

Szczegóły oferty 

 

  • z rat BGŻ BNP Paribas można skorzystać wielokrotnie, o ile wartość rachunku za sprzęt wynosi inimumj 100 zł
  • nie ma ograniczenia w zakresie liczby zakupionych produktów
  • w sytuacji, gdy klient chce kupić kilka urządzeń na raty - wystarczy zsumować wartość wszystkich dóbr i złożyć jeden wniosek kredytowy na całą kwotę zakupów
  • maksymalna wartość zakupów w sklepie stacjonarnym może wynosić 16 tys. zł 

 

Mateusz Woldan, dyrektor ds. Kluczowych Klientów w Banku BGŻ BNP Paribas, przekonuje, że oferta, którą bank przygotował razem z Play jest odpowiedzią na potrzeby stale zmieniającego się świata. Usługa jest dostępna w salonach własnych Play, na stronie internetowej operatora, a w najbliższych tygodniach zostanie również uruchomiona w salonach partnerskich.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY