BGŻ BNP Paribas uruchomił sprzedaż ratalną w sieci Play. W ten sposób, klienci będą mogli kupić urządzenia elektroniczne, bez podpisywania żadnej umowy wiążącej na usługi telekomunikacyjne.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 24.08.2018
Udostępnij:

Raty BGŻ BNP Paribas 

Od czerwca bieżącego roku klienci Play mogą kupić telefony, tablety lub laptopy na raty na stronie WWW i w salonach stacjonarnych operatora komórkowego. Wszystko dzięki nowemu rozwiązaniu, jakim są Raty BGŻ BNP Paribas.

Rozwiązanie zaproponowane przez bank, w prosty sposób ułatwia klientom kupno urządzeń. Sprzedaż dóbr odbywa się w pełni elektronicznie, co oznacza, że korzystając z rat od BGŻ BNP Paribas, nie musimy drukować ani przesyłać żadnych papierowych dokumentów dalej.

Jak skorzystać z oferty? 

1. Kupując konkretny produkt, wystarczy wybrać Raty BGŻ BNP Paribas jako formę płatności. 
2. Dokonując transakcji w sieci – na stronie operatora, klienci zostaną automatycznie przekierowani na stronę banku.
3. W przypadku zakupów w salonach Play, proces przebiega przy wykorzystaniu  bankowego systemu [email protected], do którego pracownicy Play wprowadzą niezbędne dane klienta

Szczegóły oferty 

  • z rat BGŻ BNP Paribas można skorzystać wielokrotnie, o ile wartość rachunku za sprzęt wynosi inimumj 100 zł
  • nie ma ograniczenia w zakresie liczby zakupionych produktów
  • w sytuacji, gdy klient chce kupić kilka urządzeń na raty – wystarczy zsumować wartość wszystkich dóbr i złożyć jeden wniosek kredytowy na całą kwotę zakupów
  • maksymalna wartość zakupów w sklepie stacjonarnym może wynosić 16 tys. zł 

Mateusz Woldan, dyrektor ds. Kluczowych Klientów w Banku BGŻ BNP Paribas, przekonuje, że oferta, którą bank przygotował razem z Play jest odpowiedzią na potrzeby stale zmieniającego się świata. Usługa jest dostępna w salonach własnych Play, na stronie internetowej operatora, a w najbliższych tygodniach zostanie również uruchomiona w salonach partnerskich.

Komentarze