Robota dla robota – kampania ING

Robota dla robota – kampania ING

author
Aleksandra Gościnna
04 czerwca 2021

ING Bank Śląski wystartował z nową kampanią internetową „Inwestowanie? To robota dla robota”. Investo jest właśnie robotem, który według banku ułatwi Klientowi start i dopasuje portfel funduszy do Twoich potrzeb. Sprawdzamy szczegóły.

ING Bank Śląski podaje, że robot Investo będzie wsparciem Klienta w momencie stawiania przez niego pierwszych kroków w inwestowaniu. Klient nie będzie musiał samodzielnie wybierać funduszy spośród listy, ponieważ to właśnie robot przeprowadzi research i sprawdzi, jakim typem inwestora jest konkretny Klient i zaproponuje mu taki portfel funduszy, jaki będzie do niego pasował.

Zmieniające się zachowania konsumenckie i poszukiwanie alternatywnych, nowoczesnych sposobów lokowania pieniędzy, które obserwujemy, zainspirowały nas do podjęcia działań wspierających edukację w zakresie inwestycji. Chcemy pokazać, że może to być  obszar dostępny nie tylko dla osób z dużym kapitałem i równie dużą wiedzą, bo dziś pomagają w tym proste i mobilne rozwiązania takie jak robo-doradca.

mówiła cytowana w komunikacie Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Dodatek do kampanii

ING informuje, że oprócz kampanii, działania obejmują również edukacyjny content marketing w mediach i zaangażowanie ekspertów oraz liderów opinii. Ponadto kampanii towarzyszy promocja, w której można zgarnąć dodatkowe 100 złotych premii. Zapisując się do promocji i nabywając fundusze inwestycyjne, a także po złożeniu dyspozycji regularnego inwestowania, Klienci mogą zgarnąć właśnie dodatkowe pieniądze. Promocja jest skierowana do osób rozpoczynających swoją przygodę z inwestowaniem.

 Trend inwestowania automatycznego na pewno będzie się w najbliższym czasie rozwijał i rewolucjonizował podejście do inwestycji. Dzięki temu profesjonalne usługi doradztwa zaczynają być w zasięgu również drobnych i często młodych inwestorów. W naszej kampanii chcemy więc pokazywać Polakom nie tylko nowoczesne narzędzia inwestycyjne, ale i poszerzać wiedzę, która wspiera procesy decyzyjne.

– mówiła cytowana w komunikacie Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.


ING Bank Śląski

Pod koniec 2019 roku ING Bank Śląskiego obsługiwał ponad 4 400 000 Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy nieco ponad 4 000 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 71 900 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku wynosił blisko 379 000 000 złotych. Zysk osiągnięty w czwartym kwartale 2019 roku wyniósł około 450 300 000 złotych. Na koniec 2019 roku wynosiły 158 610 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


źródło: https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/671639/robota-dla-robota-nowoczesne-inwestowanie-w-ing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Duża gotówka, niecała stówka – Kasa Stefczyka
Pod Lupą
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
01 kwietnia 2017

Duża gotówka, niecała stówka – Kasa Stefczyka

Na Święta wydamy 1200 zł
Bez kategorii
autor wpisu
Natalia Narloch
22 listopada 2018

Na Święta wydamy 1200 zł

Totalizator Sportowy oddział Opole
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
26 września 2017

Totalizator Sportowy oddział Opole

BNP Paribas oddziały w Suchej Beskidzkiej
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Suchej Beskidzkiej

Szybkie pożyczki Sandomierz
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
09 stycznia 2020

Szybkie pożyczki Sandomierz

Parabank oskarżony o oszustwo – trwa proces sądowy
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
12 maja 2019

Parabank oskarżony o oszustwo – trwa proces sądowy

Porównaj