SKOK Chmielewskiego opinie

SKOK Chmielewskiego opinie

author
Aleksandra Gościnna
18 marca 2021
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.
Kategoria

Najpopularniejszymi usługami finansowymi są zwykle produkty bankowe i pozabankowe. Warto pamiętać jednak o trzeciej gałęzi, do której zaliczamy spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe, czyli tak zwane SKOK-i. Do jednej z takich kas zaliczamy także SKOK Chmielewskiego. W poniższym wypisie postaramy się się przybliżyć ofertę SKOK-u Chmielewskiego. Sprawdź opinie innych Klientów.

SKOK Chmielewskiego – opinie Klientów

SKOK Chmielewskiego należy do grupy dostępnych w Polsce kas spółdzielczych. Polacy od wielu lat mogą korzystać z usług SKOK-u – istnieje on bowiem już od 1994 roku. Kasy oszczędnościowe przez to, że nie są standardowymi bankami, najczęściej kojarzone są z przestarzałymi formami usług. To jednak nieprawda, prawie każdego roku SKOK Chmielewskiego otrzymuje wyróżnienia w wielu kategoriach, w tym dobrej jakości.

Do głównych założeń SKOK-u im. Z. Chmielewskiego zaliczamy promowanie oszczędności oraz gospodarności, a także odpowiednia edukacja w zakresie ekonomii. W szerokiej ofercie kasy można znaleźć propozycje finansowań o umiarkowanym oprocentowaniu. Pracownicy kasy dokładają wszelkich starań, aby odpowiadać na oczekiwania i potrzeby Klientów.

Przejdź do opinii Klientów o SKOK-u Chmielewskiego i dodaj swoją.

Plusy i minusy SKOK-u Chmielewskiego

+ szeroka oferta usług
+ fachowa obsługa na infolinii
+ możliwość korzystania z oferty przez Internet
+ godziny pracy placówek
+ szybki proces udzielania finansowania
+ atrakcyjne i jasno określone warunki
bankomaty przy oddziałach
+ możliwość posiadania rachunku internetowego
+ zniżki dla stałych Klientów


opłaty za przelew internetowy
płatne wydanie zaświadczenia o posiadanym rachunku płatniczym
– brak oddziałów na ternie wszystkich województw

Historia SKOK-u Chmielewskiego

Historia SKOK-u Chmielewskiego, a dokładniej właściwie Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Zygmunta Chmielewskiego, bo właśnie tak brzmi pełna nazwa instytucji, rozpoczęła się już w roku 1994. Kasie przypisuje się misję samopomocy finansowej, przy jednoczesnym spełnianiu oczekiwań Klientów. Siedziba SKOK-u znajduje się w Lublinie. Oddziały natomiast umiejscowione są w wielu miejscach w na terenie całego kraju.

Od początku swojej działalności SKOK może chwalić się ciągłym, dynamicznym rozwojem. Dzięki czemu uzyskał dobrą pozycję w rankingu kas w Polsce. Kasa bardzo chętnie bierze udział i czynnie wspiera lokalne imprezy w miejscach, w których posiada swoje oddziały. Dodatkowo wspiera również dzieci i młodzież poprzez sponsorowanie wyjazdów i promowanie szczególnie uzdolnionych. Działania SKOK-u Chmielewskiego są bez wątpienia doceniane, czemu dowodzi wiele pozytywnych opinii Klientów.

Zygmunt Chmielewski, patron Kasy, był zasłużonym działaczem spółdzielczym. To jemu zawdzięcza się wiele w kontekście rozwoju kas jeszcze w okresie międzywojennym. Logo natomiast przedstawia plaster miodu – nie jest to przypadkowa grafika, gdyż symbolizuje on gospodarność, oszczędność, a także pracę, która prowadzi do dobrobytu oraz realizacji celów.

Oferta SKOK-u Chmielewskiego

W ofercie SKOK-u Chmielewskiego możemy znaleźć bardzo wiele produktów, właściwie wszystko, czego można szukać w typowych dla Kas ofertach. Do wyboru mamy jeden z trzech wariantów kont i rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych: rachunek systematycznego oszczędzania nieodnawialny dla osób posiadających rachunek ROR/IKS z funkcją rozliczeniową, rachunek oszczędnościowy płatny na każde żądanie oraz podstawowy rachunek płatniczy dla Członków SKOK-u, którzy nie mają rachunku płatniczego w polskiej walucie.

Podobnie do ofert bankowych, w SKOK-u Chmielewskiego znajdziemy również oferty pożyczek, kredytów (w tym gotówkowych, samochodowych, a nawet hipotecznych) czy lokat bankowych. W ofercie znajdziemy także pakiety ubezpieczeń zarówno na życie, jak i majątkowe czy osobowe, a także komunikacyjne.

SKOK Chmielewskiego jest otwarty także na potrzeby przedsiębiorców oferując finansowanie także osobom prowadzącym działalność gospodarczą i spółkom cywilnym.

SKOK Chmielewskiego w liczbach

Liczba placówek i bankomatów SKOK-u Chmielewskiego jest całkiem spora. Poniżej przedstawiamy szczegółowe dane statystyczne o SKOK-u Chmielewskiego.

– rok założenia – 1994 rok,
– liczba oddziałów – 100,
– liczba województw z oddziałami – 11,
– wysokość aktywów – 970 ml zł,
– liczba Członków – 202 737 (do roku 2019).

Nasza opinia o SKOK-u Chmielewskiego

Klienci SKOK-u Chmielewskiego również mają możliwość prowadzenie rachunku osobistego z wydawanymi kartami płatniczymi, z których pieniądze pobierać można z bankomatów dostępnych w wielu miejscach w Polsce. Dodatkowo dostępny jest także szereg innych ofert finansowych, takich jak kredyty, pożyczki czy lokaty. Co więcej, w ofercie Kasy znaleźć można znaleźć ciekawe propozycje ubezpieczeń.

Interesująca jest przede wszystkim szeroka oferta pożyczek, jakie otrzymać można w SKOK-u Chmielewskiego. Wśród nich można znaleźć ofertę właściwie dla każdego i na każdą kieszeń. Z ofert Kasy korzystać mogą osoby pełnoletnie.

Dodatkowo dla każdego zainteresowanego usługami SKOK-u Chmielewskiego dostępna jest strona internetowa, na której znaleźć można wiele potrzebnych informacji na temat oferowanych usług i spraw bieżących. Tam także znajdziemy adresy oddziałów i bankomatów Kasy.

Na co narzekają Klienci SKOK-u Chmielewskiego?

W Internecie można znaleźć opinie Klientów banków oraz kas dostępnych w Polsce. Osoby, które miały okazje współpracować z daną instytucją dzielą się swoimi doświadczeniami. Nie zawsze są one niestety pozytywne. Członkowie SKOK-u Chmielewskiego narzekają na:

– małą dostępność oddziałów stacjonarnych,
– krótki okres kredytowania w przypadku kredytu mieszkaniowego,
– małą liczbę bankomatów,
– opłaty za przelewy internetowe,
– utrudnienia w połączeniach z infolinią.

Z czego są zadowoleni Klienci SKOK-u Chmielewskiego?

Całe szczęście Klienci chętnie pozostawiają nie tylko negatywne opinie – znajdziemy bowiem wiele tych pozytywnych. Okazuje się, że jest wiele obszarów, na których funkcjonowanie Kasy sprawdza się bez większego zarzutu. Klienci SKOK-u Chmielewskiego są zadowoleni z:

– szerokiej oferty,
– fachowej obsługi na infolinii,
– godzin pracy infolinii,
– możliwości korzystania z rachunku przez Internet,
– szybkiego procesu udzielania finansowań,
– możliwości korzystania z oddziałów i bankomatów,
– zaangażowania Kasy w życie lokalnych Klientów,
– atrakcyjnych warunków finansowania dla stałych Klientów.

SKOK Chmielewskiego – co wyróżnia?

1. Kasa oferuje swoim Klientom możliwość korzystania z internetowego rachunku eSKOK ROR, który pozwala upoważnia do dostępu do rachunku 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Bank ten oferuje swoim Klientom aplikację, dzięki której mogą mieć oni nieograniczony dostęp do swojego konta w formule mobilnej. Aplikacja ta cieszy się bowiem dokładnie tymi samymi funkcjonalnościami, co bankowość internetowa tego banku.

2. Klienci posiadający w SKOK-u Chmielewskiego karty płatnicze Visa mogą korzystać także z usługi płatności telefonem Google Pay.

3. Kasa przygotowuje również akcje promocyjne, w których Klienci mogą korzystać np.  z kodów rabatowych na zakupy na jednej z największych na świecie platform internetowych, jaką jest AliExpress.

4. Możliwość rezerwacji wizyty w 14. oddziałach. Usługa dostępna jest na stronie internetowej Kasy.

5. SKOK Chmielewskiego chętnie angażuje się w życie mieszkańców, w których posiada swoje oddziały. Bierze czynny udział w lokalnych imprezach, a dodatkowo wspiera również dzieci i młodzież. Kasa sponsoruje wyjazdy dla dzieci oraz promuje młodzież o szczególnych uzdolnieniach.

SKOK Chmielewskiego – podstawowe dane

Nazwa instytucji: SKOK Chmielewskiego
Data powstania:1994 rok
Siedziba instytucji:Lublin
Rodzaj instytucji:kasa oszczędnościowo-kredytowa
Prezes Kasy Krajowej:Bogumił Wiktor Krzyszczak
Forma prawna:spółdzielcza kasa oszczędnościowo-kredytowa
KRS:0000089688
NIP:7120170636

Adres korespondencyjny:

SKOK im. Z. Chmielewskiego

ul. Wallendroda 2E

20-607 Lublin


Opinie o SKOK-u Chmielewskiego

Dodaj swoją opinię na temat SKOK-u Chmielewskiego.  

Masz pozytywne lub negatywne doświadczenia we współpracy ze SKOK-iem Chmielewskiego? Zostaw  swoją opinią.


Źródła:

https://www.skokchmielewskiego.pl/

https://www.skokchmielewskiego.pl/standard/historia-i-patron

author
Aleksandra Gościnna
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Krzysztof wanadi
Krzysztof wanadi
2021-04-08 16:20:15

Infolinia pod psem,kpina z klientów,nikt nie odbiera telefonu.

MB
MB
2021-03-23 23:23:03

Doradca zaproponował mi w Skoku Chmielewskiego pożyczkę dzięki której jednocześnie mógłbym spłacić chwilówki. Ponieważ zebrałem środki na spłatę chwilówek przed złożeniem wniosku w tym Skoku zaproponowałem że spłacę je wcześniej by może w ten sposób zwiększyć swoją zdolność a przy okazji może mógłbym skonsolidować jeden kredyt bankowy więcej. Doradca słysząc moją propozycję uznał że to może pogorszyć moją o ocenę w oczach analityków i dostanę odmowę. Jednocześnie usłyszałem że mogę wnioskować o połowę kwoty jaką mi proponowano w styczniu nawet gdy nie będzie chwilówek chociaż mój bik że stycznia i obecny są niemal identyczne. Wygląda to dziwnie wg mnie.

Podobne artykuły

mBank placówki we Włocławku

mBank to czwarty największy bank w Polsce. Choć zaczynał działalność jako internetowy bank, większość formalności załatwimy także w stacjonarnej placówce. Sprawdzamy oddziały mBank we Włocławku.

author
Patryk Byczek
04 lutego 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Szybkie pożyczki Sanok

Szukasz najtańszej pożyczki w Sanoku? Sprawdź ranking z najlepszymi ofertami przez Internet. Maksymalnie możemy otrzymać nawet 200 000 zł ze spłatą do 10 lat. Pieniądze dostępne są od ręki.

author
Patryk Byczek
11 stycznia 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Hapi Pożyczki od Providenta

W ciągu 2 miesięcy Provident uruchomi w Polsce nową markę pożyczek online: hapipożyczki. Nie będą to jednak klasyczne pożyczki chwilówki.

author
Patryk Byczek
24 października 2014
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Czy można usunąć konto klienta w firmie pożyczkowej?

Coraz więcej ofert pożyczkowych pojawia się od instytucji pozabankowych. Z wielu z nich można skorzystać w pełni przez Internet, jednak często wiąże się to z koniecznością założenia konta na stronie wybranego pożyczkodawcy. Sprawdzamy, czy założone wcześniej konto da się usunąć oraz w jaki sposób można to zrobić.

author
Aleksandra Gościnna
21 października 2020
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Pożyczka od Kota. Tomasza Kota

Znany i lubiany aktor został właśnie twarzą reklamową pożyczki w T-Mobile Usługi Bankowe.

author
Patryk Byczek
20 maja 2015
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Bank Pekao w Jejkowicach

Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Jejkowicach – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
05 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj