Specjalna pożyczka on-line dla klientów MŚP w Banku Pekao

Specjalna pożyczka on-line dla klientów MŚP w Banku Pekao

author
Patryk Byczek
28 kwietnia 2020

Bank Pekao wychodząc na przeciw i odpowiadając na bieżące wyzwania oraz potrzeby firm reprezentujących sektor Małych i Średnich Przedsiębiorstw wprowadził do swojej oferty propozycję Pożyczki Ekspresowej SMEX, w której zawarto uproszczone procedury oraz zdalną obsługę. Wszystko w związku ze wsparciem Klientów firmowych w trakcie trwania epidemii.

 

Bank Pekao uważa, że w obecnych czasach, gdy epidemia koronawirusa w Polsce wciąż się rozprzestrzenia, szybkie wsparcie działalności Klientów z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest priorytetowe. To właśnie dlatego Bank nie wymaga od Klientów ubiegających się o pożyczkę jakichkolwiek dokumentów finansowych, czy dodatkowych zabezpieczeń w procesie pożyczkowym. Finansowanie pożyczki będzie zabezpieczone gwarancjami de minimis, w związku z czym Klienci nie niosą jakichkolwiek kosztów, które będą związane z tymi gwarancjami.

Bank Pekao kieruje ofertę Pożyczki Ekspresowej SMEX do Klientów instytucji w oparciu o zaawansowane metody oceny zdolności kredytowej, która opiera się na głęboko rozwiniętej analityce danych oraz sztucznej inteligencji. Bank oferuje pożyczkę Klientom dokonującym transakcji za pośrednictwem banku, a do tej pory nie korzystali jeszcze z finansowania. Warto również zaznaczyć, że podpisanie umowy o pożyczkę odbywa się w sposób całkowicie bezpieczny – przez Internet. Wykorzystywana jest do tego bankowość elektroniczna Pekao Biznes24. Maksymalna kwota zobowiązania może wynosić nawet 750 000 złotych.

Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/502078/bank-pekao-s-a-przygotowal-specjalna-oferte-pozyczki-on-line-dla-klientow-msp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ustawowe wakacje kredytowe – propozycja rządu
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
29 kwietnia 2020

Ustawowe wakacje kredytowe – propozycja rządu

ZUS oddział w Bydgoszczy
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 sierpnia 2019

ZUS oddział w Bydgoszczy

Promocja: „Bankowo rowerowo” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 czerwca 2021

Promocja: „Bankowo rowerowo” w BNP Paribas

Bank Pekao w Sokołowie Podlaskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
08 lipca 2019

Bank Pekao w Sokołowie Podlaskim

Porównaj