Spłata zadłużenia bez rejestracji w Kruk

Spłata zadłużenia bez rejestracji w Kruk

author
Alicja Hirsekorn
09 czerwca 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.
Kategoria

Do tej pory, aby skorzystać z usług firmy Kruk w celu spłaty swojego zadłużenia online, należało dokonać rejestracji. Dzięki wspólnej inicjatywie Kruka i trójmiejskiej firmy Blue Media ten stan rzeczy uległ jednak zmianie. Instytucje proponują bardzo nowoczesne rozwiązanie wyróżniające się na tle branży zarządzania wierzytelnościami. Na czym polegać będzie nowa usługa?

Spłata długu przez Internet, bez rejestracji i to w około 3 minuty? Brzmi to jak plan wysunięty daleko w przyszłość. Jednak właśnie taką wygodę zarządzania swoim długiem gwarantuje najnowsza usługa będąca owocem współpracy Blue Media z firmą Kruk zajmującą się udzielaniem pomocy w spłacie zobowiązań.

Usługa otrzymała nazwę „Spłać zadłużenie bez rejestracji”. Korzystać z niej mogą klienci  Kruka, którzy chcieliby pozbyć się swojego całego długu podczas jednej transakcji. Jedyne dane, jakie potrzebne będą do realizacji usługi to numer PESEL oraz numer sprawy założonej w Kruk. Opcja jest dostępna na stronie system.e-kruk.pl.

Po wprowadzeniu tych dwóch danych, system informatyczny odnajduje odpowiednie zobowiązanie a klient przekierowywany jest do strony płatności Blue Media. Metody płatności dostępne w celu uregulowania długu to BLIK, szybki przelew, pay by link oraz karta płatnicza. Następnie operacja jest autoryzowana a dług spłacany.

Sprawdź tutaj pożyczki dla zadłużonych.

Skąd pomysł na nową usługę Kruk?

"

Patrząc na rozwój usług online, które coraz bardziej idą w kierunku automatyzacji, także i my postanowiliśmy maksymalnie skrócić ścieżkę płatności i przyspieszyć cały proces spłaty zadłużenia. Przenieśliśmy model zakupów powszechnych w internetowych sklepach – zakup bez rejestracji – do naszej branży. Wraz z Blue Media stworzyliśmy coś wyjątkowego jako pierwsi w Polsce

– wyjaśniła w komunikacie Blue Media Marta Adamczak z Kruk S.A.

Innowacyjność pierwszej tego rodzaju usługi w Polsce twórcy oparli na znacznym skróceniu czasu realizacji transakcji. Uzasadnieniem jest niewątpliwie dobro konsumentów, którzy zaczynają powoli mieć dosyć tworzenia kolejnych kont w różnych serwisach.

Jak wyjść z długów?

Coraz więcej loginów i haseł

Każda traktująca się poważnie firma z większości branż ma już swój system lojalnościowy w postaci konta internetowego albo aplikacji, które zastąpiły kiedyś popularne karty stałego klienta. Nie dziwi zatem niechęć konsumentów do zakładania kolejnego konta oraz hasła, które powinno być przecież silne i które należy zapamiętać. Nie mówiąc już o udostępnianiu swoich danych kolejnemu serwisowi.

"

Najważniejszym kierunkiem rozwoju usług online typu self service jest zmiana sposobu myślenia o kliencie. Klient nie ma czasu na rejestracje do kolejnego serwisu czy pobranie kolejnych 15 aplikacji. Oczekuje prostego i wygodnego narzędzia. Oczywiście nie da się wszystkich procesów wyeliminować, ale można już skorzystać z rozwiązań, które skracają ścieżkę spłaty zobowiązania nawet o kilkanaście minut

– dodał Krystian Wesołowski z Blue Media, cytowany w komunikacie.

 

Takie działanie Kruka doskonale wpisuje się w politykę tejże firmy, która jako naczelny swój cel ustanowiła jak najwygodniejszą spłatę zobowiązań. Korzyść z tego rodzaju automatyzacji usługi spłaty zaległości online jedną transakcją niewątpliwie zwiększyć może popularność Kruk S.A. jak i sytuację niejednego zadłużonego Polaka.


Źródła:
https://system.e-kruk.pl/app/login?utm_source=krukpl&utm_medium=menu_button&utm_campaign=logowanie
https://bluemedia.pl/pressroom/informacje-prasowe/jeszcze-szybsza-splata-zadluzenia-nowe-rozwiazanie-platnicze-w-branzy-zarzadzania-wierzytelnosciami

author
Alicja Hirsekorn
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Holakracja w biznesie – co to jest?

Z pewnością wielu z nas marzy o tym, by choć przez jeden dzień móc być szefem dla samego siebie i nie musieć zmagać się z uciążliwym przełożonym. Jest na to sposób! I nie, wcale nie jest nim złożenie wypowiedzenia czy przejście na samozatrudnienie. Wystarczy znaleźć pracę w miejscu, w którym wdrożona została holakracja. Co to znaczy?

author
Halszka Gronek
16 września 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Jak założyć konto w EPU?

W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jak w szybki sposób założyć konto w EPU celem złożenia pozwu.

author
Emilia
18 października 2023
author
Autor
Radca prawny, członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Znana z profesjonalizmu oraz zaangażowania w świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie.

Alior Bank w Chrzanowie

Alior Bank jest jednym z największych banków detalicznych w kraju. Sprawdziliśmy placówki i oddziały w Chrzanowie – zapoznaj się z godzinami otwarcia, danymi kontaktowymi i opiniami.

author
Aleksandra Gościnna
26 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Kredyt hipoteczny Śrem

Znalazłeś idealne dla siebie mieszkanie, lecz nie posiadasz pełnej kwoty, żeby je kupić? W takiej sytuacji kredyt hipoteczny może okazać się bardzo pomocny. Sprawdź nasz ranking, w którym przedstawiliśmy najlepsze oferty dostępne w Śremie. Maksymalny okres spłaty to 35 lat.

author
Patryk Byczek
10 sierpnia 2017
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

10 najtańszych turystycznych miast w Europie

Planujesz weekend za granicą, ale nie chcesz wydać za dużo pieniędzy? Warto poznać najtańsze miasta Europy. Sprawdź 10 miejsc, gdzie za weekend zapłacisz najmniej.

author
Aneta Jankowska
27 marca 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Kasa Stefczyka Brzeziny

Kasa Stefczyka jest największą w naszym kraju kasą oszczędnościową-kredytową. W całej Polsce instytucja świadczy usługi blisko 1 mln Klientów. Sprawdź placówkę Kasy Stefczyka w Brzezinach – adres, numer telefonu, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Patryk Byczek
28 października 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj