Spłata zadłużenia bez rejestracji w Kruk

Spłata zadłużenia bez rejestracji w Kruk

author
Alicja Uzarowicz
09 czerwca 2019

Do tej pory, aby skorzystać z usług firmy Kruk w celu spłaty swojego zadłużenia online, należało dokonać rejestracji. Dzięki wspólnej inicjatywie Kruka i trójmiejskiej firmy Blue Media ten stan rzeczy uległ jednak zmianie. Instytucje proponują bardzo nowoczesne rozwiązanie wyróżniające się na tle branży zarządzania wierzytelnościami. Na czym polegać będzie nowa usługa?

Spłata długu przez Internet, bez rejestracji i to w około 3 minuty? Brzmi to jak plan wysunięty daleko w przyszłość. Jednak właśnie taką wygodę zarządzania swoim długiem gwarantuje najnowsza usługa będąca owocem współpracy Blue Media z firmą Kruk zajmującą się udzielaniem pomocy w spłacie zobowiązań.

Usługa otrzymała nazwę „Spłać zadłużenie bez rejestracji”. Korzystać z niej mogą klienci  Kruka, którzy chcieliby pozbyć się swojego całego długu podczas jednej transakcji. Jedyne dane, jakie potrzebne będą do realizacji usługi to numer PESEL oraz numer sprawy założonej w Kruk. Opcja jest dostępna na stronie system.e-kruk.pl.

Po wprowadzeniu tych dwóch danych, system informatyczny odnajduje odpowiednie zobowiązanie a klient przekierowywany jest do strony płatności Blue Media. Metody płatności dostępne w celu uregulowania długu to BLIK, szybki przelew, pay by link oraz karta płatnicza. Następnie operacja jest autoryzowana a dług spłacany.

Sprawdź tutaj pożyczki dla zadłużonych.

Skąd pomysł na nową usługę Kruk?

"

Patrząc na rozwój usług online, które coraz bardziej idą w kierunku automatyzacji, także i my postanowiliśmy maksymalnie skrócić ścieżkę płatności i przyspieszyć cały proces spłaty zadłużenia. Przenieśliśmy model zakupów powszechnych w internetowych sklepach – zakup bez rejestracji – do naszej branży. Wraz z Blue Media stworzyliśmy coś wyjątkowego jako pierwsi w Polsce

– wyjaśniła w komunikacie Blue Media Marta Adamczak z Kruk S.A.

Innowacyjność pierwszej tego rodzaju usługi w Polsce twórcy oparli na znacznym skróceniu czasu realizacji transakcji. Uzasadnieniem jest niewątpliwie dobro konsumentów, którzy zaczynają powoli mieć dosyć tworzenia kolejnych kont w różnych serwisach.

Jak wyjść z długów?

Coraz więcej loginów i haseł

Każda traktująca się poważnie firma z większości branż ma już swój system lojalnościowy w postaci konta internetowego albo aplikacji, które zastąpiły kiedyś popularne karty stałego klienta. Nie dziwi zatem niechęć konsumentów do zakładania kolejnego konta oraz hasła, które powinno być przecież silne i które należy zapamiętać. Nie mówiąc już o udostępnianiu swoich danych kolejnemu serwisowi.

"

Najważniejszym kierunkiem rozwoju usług online typu self service jest zmiana sposobu myślenia o kliencie. Klient nie ma czasu na rejestracje do kolejnego serwisu czy pobranie kolejnych 15 aplikacji. Oczekuje prostego i wygodnego narzędzia. Oczywiście nie da się wszystkich procesów wyeliminować, ale można już skorzystać z rozwiązań, które skracają ścieżkę spłaty zobowiązania nawet o kilkanaście minut

– dodał Krystian Wesołowski z Blue Media, cytowany w komunikacie.

 

Takie działanie Kruka doskonale wpisuje się w politykę tejże firmy, która jako naczelny swój cel ustanowiła jak najwygodniejszą spłatę zobowiązań. Korzyść z tego rodzaju automatyzacji usługi spłaty zaległości online jedną transakcją niewątpliwie zwiększyć może popularność Kruk S.A. jak i sytuację niejednego zadłużonego Polaka.


Źródła:
https://system.e-kruk.pl/app/login?utm_source=krukpl&utm_medium=menu_button&utm_campaign=logowanie
https://bluemedia.pl/pressroom/informacje-prasowe/jeszcze-szybsza-splata-zadluzenia-nowe-rozwiazanie-platnicze-w-branzy-zarzadzania-wierzytelnosciami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

NIK skontrolowała wydatki NBP
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
23 lipca 2019

NIK skontrolowała wydatki NBP

Bank Pekao w Koszalinie
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 sierpnia 2019

Bank Pekao w Koszalinie

Rada Związku Banków Polskich
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
07 grudnia 2018

Rada Związku Banków Polskich

ING Bank Śląski „doceniony przez klientów”
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
22 grudnia 2019

ING Bank Śląski „doceniony przez klientów”

Santander Consumer Bank Pruszcz Gdański
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
20 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Pruszcz Gdański

Clearbanc – kanadyjski fintech
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
03 marca 2020

Clearbanc – kanadyjski fintech

Porównaj