Trend Capital – pożyczki firmowe

Trend Capital – pożyczki firmowe

author
20 czerwca 2020

Trend Capital to typowe pożyczki dla biznesu. Przedsiębiorcy mogą bezpiecznie i szybko pożyczyć nawet pół miliona złotych z prowizją już od 7%. Sprawdź ofertę, dane kontaktowe oraz wszystkie szczegóły na temat pożyczki w Trend Capital.

Oferta Trend Capital kierowana jest od przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Założyciele Trend Capital mówią wprost: “Również jesteśmy przedsiębiorcami, wiemy jak ważne w biznesie są jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Naszym indywidualnym podejściem i niestandardowymi rozwiązaniami, chcemy podzielić się również z Tobą”.

Trend Capital

Trend Capital

Kwota pożyczki: od 30 000 do 500 000 zł

Spłata: od 1 do 24 miesięcy

Zabezpieczenie na nieruchomości

Do 60% wartości nieruchomości

Wypłata nawet w 2 dni

Trend Capital – szczegóły oferty

Pożyczki w Trend Capital udzielane są od kwoty 30 000 zł do maksymalnie pół miliona złotych. Spłatę pożyczki możemy rozłożyć na okres od 1 do 24 miesięcy. Co ważne – każda pożyczka zabezpieczona musi zostać ustanowieniem hipoteki (przedsiębiorca, który nie posiada nieruchomości, nie weźmie więc pożyczki w Trend Capital).

Wypłata pieniędzy w Trend Capital jest bardzo szybka – pożyczkodawca wskazuje, że środki będą wysłane na konto Klienta w ciągu nawet 48 godzin od złożenia wniosku. Plan spłaty pożyczki jest natomiast zawsze dostosowywany do indywidualnych potrzeb danej osoby.

Co istotne – w Trend Capital każdy Klient dostaje swojego indywidualnego opiekuna. Ten odpowiada na wszystkie jego pytania, rozwiewa wątpliwości oraz prowadzi przez cały proces pożyczkowy, wskazuje także, jakie dokumenty są konieczne do sfinalizowania transakcji i zawarcia umowy pożyczkowej.

Pożyczki w Trend Capital nie mają żadnych ukrytych kosztów – jeżeli przedsiębiorca spłaca swoje zobowiązanie terminowo, płaci dokładnie taką kwotę, do jakiej się zobowiązał. Możliwa jest oczywiście przedterminowa spłata pożyczki lub jej części, również bez dodatkowych opłat.

Firma docenia również Klientów, którzy regularnie spłacają swoje zobowiązanie. Jeżeli podczas spłacania nie występują żadne trudności, Klient – w razie gorszej sytuacji finansowej – może bez problemu zawnioskować o przedłużenie okresu spłaty albo restrukturyzację zadłużenia.

“Nasze procedury są konkretnie opracowane, umowy przejrzyste co sprawia, że otrzymywanie pieniędzy jest nieskomplikowane i szybkie. Bez konieczności przechodzenia długotrwałego procesu oraz gromadzenia i wypełniania niezliczonej ilości dokumentów” – informuje Trend Capital na swojej stronie.

Trend Capital – kto może otrzymać?

Trend Capital to idealna opcja pożyczek dla zadłużonych, którzy mają problem z utrzymaniem płynności firmy. Finansowania w tej firmie mogą także poszukiwać osoby, które mają pomysł na własny biznes, ale brakuje im środków na jego realizację.

Jak wziąć pożyczkę w Trend Capital? Krok po kroku

Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Wystarczy, że wypełnimy prosty formularz informacyjny na stronie internetowej Trend Capital: https://trendcapital.pl.

źródło: https://trendcapital.pl

W formularzu kontaktowym podajemy jedynie swoje podstawowe dane osobowe oraz wskazujemy oczekiwaną kwotę pożyczki i szczegóły naszej sytuacji (po co chcemy pożyczyć pieniądze, czy będzie stać nas na spłatę zobowiązania).

Po wysłaniu zapytania:

1. Firma kontaktuje się z nami w celu ustalenia warunków pożyczki (kwoty, okresu spłaty, harmonogramu spłaty oraz kwestii zabezpieczenia).

2. Akceptujemy warunki ustalone z firmą.

3. Firma przygotowuje nasze dokumenty pożyczkowe.

4. Umawiamy się na podpisanie umowy.

5. Trend Capital przelewa pieniądze na wskazane przez nas konto.

źródło: https://trendcapital.pl/pozyczki/

Trend Capital – kontakt

Najszybciej nawiążemy kontakt z Trend Capital poprzez e-mail albo telefon. Firma nie ma żadnego centrum telefonicznego, numer telefonu łączy nas bezpośrednio z konsultantem.

Trend Capital – oddział w Warszawie

Firma posiada swój oddział stacjonarny, jednakże jest on zlokalizowany jedynie w stolicy Polski, w centrum miasta.

Do oddziału Trend Capital możemy wygodnie dojechać:

1) samochodem – samochód zostawiamy:

  • przy skrzyżowaniu ulic Wolskiej i Młynarskiej, gdzie jest duży parking publiczny,
  • przy ulicy Staszica,
  • przy ulicy Płockiej na odcinku od Staszica do Młynarskiej

2) metrem – wysiadamy na stacji “Rondo Daszyńskiego”,

3) tramwajem – numerami: 10, 13, 20, 23, 24, 26, 27, 28.

Wejście do biura możliwe jest zarówno od strony ulicy Młynarskiej, jak i od ulicy Staszica.

Trend Capital – pytania i odpowiedzi

1) Co może być zabezpieczeniem pożyczki w Trend Capital?

Zabezpieczeniem pożyczki może być nieruchomość znajdująca się w dużych miastach oraz w okolicy miast: Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Łódź, Lublin. Nieruchomością tą może być mieszkanie, dom, lokal użytkowy albo działka budowlana, a wykluczone z bycia zabezpieczenie są: mienie ruchome, działki przemysłowe, działki rolne, fabryki, hale produkcyjne, tartaki oraz nieruchomości, które są zlokalizowane w małych miejscowościach.

2) Czy można negocjować warunki umowy w trakcie jej trwania?

Tak, negocjacje mogą dotyczyć przedłużenia okresu spłaty pożyczki albo jej restrukturyzacji.

3) Co się stanie, jeżeli nie spłacimy pożyczki w Trend Capital?

Wiele osób martwi się, że w przypadku niespłacenia pożyczki zabezpieczanej nieruchomością, po prostu stracą całą nieruchomość. Jest to prawdą tylko po części – rzeczywiście nieruchomość może zostać sprzedana w celu spłacenia długów Klienta (jeżeli nie da się wybrnąć z tej sytuacji w inny sposób), ale jeżeli tak się stanie, to do pożyczkodawcy trafia tylko kwota jemu należna, a reszta kwota ze sprzedaży nieruchomości wraca do Klienta.

4) Czy Trend Capital sprawdza Klientów w bazach?

Firma sprawdza Klientów w bazach, więc nie jest to typowa pożyczka bez baz, ale, jak czytamy na stronie firmy na Facebooku, “negatywne informacje w BIG/BIK nie stanowią przeszkody w uzyskaniu finansowania”.


Trend Capital – dane o firmie

Nazwa: Trend Capital sp. z o.o.

Siedziba:

Warszawa 01-205
ul. Młynarska 7
oficyna lewa, 1 p.

Numer NIP: 5272905893

KRS: 0000804117

REGON: 384369526


Źródło:

https://trendcapital.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Polacy za granicą średnio zarabiają 7705 zł
Wpisy
author
19 września 2018

Polacy za granicą średnio zarabiają 7705 zł

Pożyczki pozabankowe Giżycko
Pożyczki miasta
author
06 lutego 2019

Pożyczki pozabankowe Giżycko

Pandemia dotknęła także budżetu Watykanu
Bez kategorii
author
23 kwietnia 2020

Pandemia dotknęła także budżetu Watykanu

Bank Pekao w Tarnowie Podgórnym
Oddziały
author
10 sierpnia 2019

Bank Pekao w Tarnowie Podgórnym

Na co biorą kredyty polscy rolnicy
Wpisy
author
13 czerwca 2018

Na co biorą kredyty polscy rolnicy