Tytuł Friendly Workplace dla Getin Noble Bank

Tytuł Friendly Workplace dla Getin Noble Bank

author
Patryk Byczek
27 kwietnia 2021

Getin Bank poinformował w komunikacie prasowym, że Getin Noble Bank po raz drugi z rzędu otrzymał tytuł Friendly Workplace. Tym wyróżnieniem, wręczanym przez MarkaPracodawcy.pl, mogą pochwalić się firmy, które wykazują nowoczesne podejście do rozwoju pracowników i polityki personalnej. Sprawdzamy szczegóły.

W tegorocznej edycji Friendly Workplace zespół oceniający docenił w Getin Noble Banku szczególnie:

– aktywne i odpowiedzialne działania podjęte w czasie pandemii,
– działania banku związane z rozwojem pracowników,
– zaangażowanie społeczne.

Jestem dumna, że podejmowane przez nas kroki, których celem jest budowanie pozytywnych doświadczeń pracowników i tworzenie angażującego miejsca pracy, są doceniane przez niezależnych ekspertów. Otrzymaliśmy bardzo pozytywną ocenę, która potwierdza naszą konsekwencję w realizacji zarówno tych bieżących, jak i długofalowych celów. Cieszę się, że zwrócono też uwagę na bardzo ważny w tym roku aspekt, czyli działania, które podjęliśmy z związku z pandemią COVID-19. Bezpieczeństwo i zdrowie pracowników jest dla nas najważniejsze.

– mówiła cytowana w komunikacie Maja Stankowska, Członek Zarządu Getin Noble Bank S.A.

Friendly Worplace 2021

Prestiżowe wyróżnienie Friendly Worplace 2021 przyznano firmom szanującym oraz wspierającym model równowagi między życiem prywatnym a pracą. Firmy z tym tytułem tworzą przyjazne i bardzo zdrowe środowisko pracy oraz stawiają na partnerskie i otwarte relacje z pracownikami. Ponadto firmy stawiają i inwestują w rozwój zainteresować i kompetencji zawodowych swoich pracowników.

To już drugi rok z rzędu, w którym Getin Noble Bank otrzymał wyróżnienie jako pracodawca. W ubiegłym roku bank zdobył dwa wyróżnienia:

– Best Quality Employer,
– Friendly Workplace.

W tamtym czasie eksperci również docenili stosunek do wdrażania rozwiązań tworzących zdrowe i przyjazne miejsce pracy. Dodatkowo jury nagrodziło dobrą praktykę odnośnie do polityki zatrudnienia oraz efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.


źródło: https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/biuro-prasowe/getin-noble-bank-ponownie-z-tytulem-friendly-workplace.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jednorazowe hasło do bankowości internetowej już od września
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
18 lipca 2019

Jednorazowe hasło do bankowości internetowej już od września

Aktywność firm pożyczkowych w Internecie
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
29 stycznia 2014

Aktywność firm pożyczkowych w Internecie

Profi Credit w Nowym Targu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
09 listopada 2018

Profi Credit w Nowym Targu

Kredyt konsolidacyjny Rypin
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
26 czerwca 2022

Kredyt konsolidacyjny Rypin

Polacy obawiają się o swoje finanse
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
23 maja 2019

Polacy obawiają się o swoje finanse

Zakaz handlu w niedzielę od marca 2018?
Wpisy
author
Aneta Jankowska
24 listopada 2017

Zakaz handlu w niedzielę od marca 2018?

Porównaj