Visset – opinie

Ocena klientów

1,98

Na podstawie 53 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

13 osoby

Negatywne opinie

40 osoby

Visset – najważniejsze informacje

Visset to firma pożyczkowa, która udziela pożyczek online głównie firmom, lecz małe pożyczki dla Klientów indywidualnych również znajdują się w ofercie instytucji. Taktyką firmy jest udzielenie pierwszej niskiej pożyczki, po spłacie której limit kolejnej znacząco wzrasta, dzięki czemu Klient buduje swoją historię kredytową oraz minimum formalności. Koszta kolejnych pożyczek Klient może poznać na infolinii. Visset udziela również kredyty dla nowych firm. Sprawdzamy szczegóły na temat oferty Visset.

Visset - dlaczego warto?

Visset to firma, która z dnia na dzień zbiera coraz więcej Klientów. Sprawdź, jakie zalety produktu wskazują pożyczkobiorcy Visset.

 • oferta dopasowana do potrzeb Klienta
 • sprawny kontakt z infolinią
 • pieniądze na dowolny cel
 • częste promocje pożyczkowe
 • limit kolejnej pożyczki rośnie wraz z terminową spłatą poprzedniej
 • możliwość wydłużenia terminu spłaty

Visset - dlaczego nie warto?

Oczywiście jak każda inna firma, również Visset posiada niezadowolonych Klient. Ci wskazują następujące minusy oferty:

 

 • brak możliwości posiadania dwóch aktywnych pożyczek
 • niekonkretny kalkulator pożyczkowy
 • nie dla zadłużonych

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Visset – opinie

 • Nazwa firmy:

  Visset sp. z o. o.

 • Adres:

  ul. Piekary 12/6, 61-823 Poznań

 • Kapitał zakładowy:

  250 000 zł

 • Numer KRS:

  0000321413

 • Numer NIP:

  7792349040

 • Numer REGON:

  301012869

 • Infolinia:

  61 610 29 40

 • E-mail:

  [email protected]

Visset - dane podstawowe

ul. Piekary 12/6

61-823 Poznań

 

w dni powszednie od 8:30 do 18:00

w weekendy: nieczynne

Visset - szczegóły pożyczki

Visset to firma pozabankowa, która udziela pożyczek na raty. Instytucja skupia się głównie na udzielaniu pożyczek na firm, lecz niewielkie pożyczki dla Klientów indywidualnych – tzw. pożyczki na dowód –  również znajdują się w ofercie Visset. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki i złożyć wniosek, abyśmy zostali, krok po kroku, przeprowadzeni przez całą procedurę. Firma posiada ofertę dla osób ze zdolnością kredytową oraz dobrą historią kredytową. Osoby, które posiadają negatywne wpisy w BIK lub widnieją w bazach dłużników mogą mieć problem z otrzymaniem pożyczki – przynajmniej na wysoką kwotę.

Kwota pożyczki oraz okres spłaty – Visset

Tutaj zaczynają się pewne, można powiedzieć, nieścisłości. Kalkulator pożyczkowy dostępny na głównej stronie Visset daje możliwość wyboru kwoty pożyczki, lecz wyłącznie między kwotami 15 000 – 50 000 zł. Z kolei w sekcji „pytania i odpowiedzi” możemy przeczytać, że:

 • maksymalna kwota pierwszej pożyczki dla Klienta indywidualnego wynosi 1000 zł,
 • kolejna pożyczka dla Klienta indywidualnego (w przypadku terminowej spłaty pierwszej pożyczki) wynosi od 1000 do 5000 zł,
 • wysokość pożyczki dla Klientów biznesowych wynosi od 2000 do 12 000 zł.

Możliwe, że kwota pożyczka może być również wybrana podczas rozmowy z pracownikiem na infolinii. Tam również można poznać od razu koszty pożyczkiNależy jednak zwrócić uwagę na to, że w przypadku każdej kolejnej terminowej spłaty limit maksymalnej kwoty pożyczki wzrasta. Nie ma jednak podanych konkretnych kwot. Termin spłaty pożyczki wynosi 30 dni w przypadku Klienta indywidualnego oraz 12 miesięcy w przypadku Klienta biznesowego. Koszty pożyczki zależą przede wszystkim o kwoty wziętej pożyczki oraz ewentualnych pakietów dodatkowych.

Kto może otrzymać pożyczkę w Visset?

Aby otrzymać pożyczkę w firmie Visset, Klient musi:

 • być obywatelem RP,
 • mieć od 20 do 75 lat,
 • posiadać własne konto w banku (w dowolnym banku działającym w Polsce),
 • posiadać własny numer telefonu komórkowego,
 • nie widnieć w bazach dłużników.

Jeżeli jesteś osobą bezrobotną lub zadłużoną, a firma odrzuciła Twój wniosek pożyczkowy, sprawdź ranking pożyczek dla osób bezrobotnych oraz ranking pożyczek bez zdolności kredytowej.

Jak otrzymać pożyczkę online w Visset?

Sam proces wnioskowania nie jest w żaden sposób skomplikowany, a otrzymanie pożyczki trwa bardzo często zaledwie kilkadziesiąt minut. Można zamówić kontakt ze strony firmy lub wypełnić formularz dostępny online, na stronie internetowej pożyczkodawcy. Najpierw jednak trzeba założyć konto Klienta, do którego będzie potrzebny NIP firmy (następnie dane firmy) oraz numer telefonu, adres e-mail i hasło.

Po założeniu konta przejdziemy do wniosku pożyczkowego, który jest bardzo intuicyjny i prosty do wypełnienia. Jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości można wykonać telefon na infolinię Visset i poprosić pracownika firmy o pomoc.

W trakcie wnioskowania konieczne będzie wykonanie opłaty weryfikacyjnej z własnego konta bankowego. To właśnie dlatego ten punkt jest wpisany w wymaganiach pożyczkowych. Firma na podstawie wykonanego przelewu porównuje dane Klienta widoczne w banku z danymi, które Klient wpisał we wniosku pożyczkowym.

Weryfikacja Klienta

Visset należy do firm pożyczkowych, które przed udzieleniem pożyczki sprawdzają swojego Klienta w bazach dłużników. Dzięki temu firma wie, z kim ma do czynienia. W dzisiejszych czasach firmy pożyczkowe starają się unikać Klientów, którzy nie spłacają swoich zobowiązań na czas. W związku z tym Klienci są sprawdzanie w następujących rejestrach:

 • BIG InfoMonitor,
 • KRD,
 • ERIF,
 • BIK.

Sprawdź ranking pożyczek bez zaświadczeń.

Profil Klienta Visset

Przed złożeniem wniosku, Klienci muszą założyć Konto Klienta. Rejestracja na stronie Visset jest ściśle związana z udzieleniem pożyczki, w związku z czym „osoba z zewnątrz” nie weźmie pożyczki online. 

Przedłużenie terminu spłaty

Klienci Visset mają możliwość przedłużenia terminu spłaty. Firma należy do wąskiego grona instytucji pożyczkowych, które dają Klientom możliwość wydłużenia terminu spłaty zobowiązania. Generalnie Klient indywidualny musi spłacić pożyczkę w ciągu 30 dni. Jednakże, termin spłaty pierwszej pożyczki można przedłużyć o kolejne 30 dni. Wszelkie szczegóły związane z tą opcją są dostępne na Profilu Klienta. W przypadku posiadania kolejnej pożyczki i chęci przedłużenia terminu jej spłaty, Klient musi skontaktować się z infolinią Visset. Wszystko dlatego, że w takim przypadku oferta wydłużenia pożyczki jest bardzo indywidualna.

Inaczej jest w przypadku Klientów biznesowych. Jeżeli Klient posiada pożyczkę Gotówka na szybko, termin spłaty może on przesunąć tyle razy, ile tylko chce. Szczegóły również można znaleźć na Profilu Klienta lub dzwoniąc na infolinię Visset.

Wcześniejsza spłata pożyczki

Oczywiście wcześniejsza spłata pożyczki Visset jest możliwa. Jeżeli tylko Klient posiada aktualnie dodatkowe środki na spłatę pożyczki – może tego dokonać. W takim przypadku należy się Klientowi zwrot części kosztów za wcześniejszą spłatę.

Kolejna pożyczka w Visset

Wielu Klientów zastanawia się, czy w trakcje trwania pierwszej pożyczki można wnioskować o kolejny kredyt dla firm. Odpowiedź brzmi: nie. Dopiero w przypadku spłaty aktywnej pożyczki możemy wnioskować o kolejną. Klienci mogą mieć więc jedną aktywną pożyczkę w Visset.

Visset – kontakt, infolinia

Firma Visset oferuje swoim Klientom trzy formy kontaktu: infolinia, e-mail oraz formularz kontaktowy. Dane do kontaktu są następujące:

Formularz kontaktowy jest dostępny na stronie internetowej Visset, w zakładce „kontakt”. Firma jest dostępna w godzinach:

 • poniedziałek-piątek: od 8:30 do 18:00.
 • w weekendy: nieczynne.

Brak spłaty na czas

Jak w każdej innej firmie, również w Visset pożyczki muszą być spłacane na czas. Pamiętajmy, że brak spłaty pożyczki będzie na 100% wiązał się z przykrymi konsekwencjami dla Klienta. Trzeba być świadomym, że podpisując umowę pożyczkową własnym podpisem ręczymy, że zgodnie z terminem będziemy dokonywali spłaty pożyczki. Jeżeli tak się jednak nie stanie, firma podejmie stosowne kroki, aby wyegzekwować od Klienta zaległe pieniądze. Odsetki karne za opóźnienia w spłacie pożyczki pożyczkobiorca będzie musiał uregulować, w związku z czym całkowita kwota pożyczki może znacząco wzrosnąć. Brak terminowej spłaty zostanie odpowiednio odnotowany. Jeżeli jednak Klient nie chce zostać obciążony dodatkowymi kosztami, musi spłacać zobowiązanie na czas.

Pierwszym krokiem ze strony firmy, w przypadku gdy Klient nie ureguluje należności na czas, będzie nałożenie na Klienta odsetek karnych. Jeżeli Klient nadal nie opłaci zaległych rat, firma z pewnością wyśle do niego monit informujący o tym, że musi uregulować swoje finanse jak najszybciej. Dodatkowo do wiadomości może być dołączona informacja o tym, że w razie ponownego kontaktu, firma wypowie Klientowi umowę pożyczki. 

Jeżeli takie informacje w dalszym ciągu nie przyniosą pozytywnych skutków dla firmy, ta zatrudni firmę windykacyjną, a w ostateczności sprawa może trafić do sądu. Wówczas zasądzony zostanie komornik sądowy, który prędzej czy później na pewno ściągnie dług z Klienta.

Spłata pożyczki w Visset

Aby spłacić pożyczkę w Visset należy wykonać zwykły przelew na kwotę, która pozostała do spłaty. Kwota pożyczki powinna być widoczna w Profilu Klienta. Należy pamiętać, aby w tytule przelewu wpisać dane odnoszące się do pożyczki, czyli np. numer pożyczki. W ten sposób firma łatwo połączy przelew z naszą pożyczką. Klienci zastanawiają się, czy spłaty można dokonać z konta nienależącego do nas. Firma dopuszcza taką możliwość, jednakże w tytule przelewu należy wpisać wszystkie szczegóły odnoszące się do spłacanej pożyczki.

Pytania i odpowiedzi

Nie. Klienci mogą mieć wyłącznie jedną aktywną pożyczkę.

Tak. Opłata weryfikacyjna jest zwracana w całości.

Tak. Firma udziela pożyczek na niewielkie kwoty również Klientom indywidualnym.

Tak. Przedłużenie terminu spłaty pożyczki firma umożliwia zarówno dla klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych.

Nie. Firma obsługuje Klientów (oraz wnioski pożyczkowe) w dni robocze w godzinach *;30 – 18:00.

Niestety taka oferta już w Visset nie obowiązuje. Nawet pierwsza pożyczka jest płatna. Koszty pożyczki są dostępne w umowie pożyczkowej.

Przede wszystkim należy skontaktować się z firmą w celu znalezienia jak najbardziej korzystnego rozwiązania dla obu stron. Nie warto unikać kontaktu z firmą w takiej sytuacji.

Okres spłaty różni się w przypadku Klienta indywidualnego i biznesowego. Okres spłaty dla Klientów indywidualnych wynosi 30 dni, natomiast biznesowych 12 miesięcy.

Klient zostanie pozytywnie zweryfikowany po uiszczeniu odpowiedniej kwoty na rachunek bankowy wskazany przez pożyczkodawcę. Oczywiście opłata weryfikacyjna wróci na konto Klienta.

W przypadku opóźnienia w spłacie firma pożyczkowa nałoży na Klienta odsetki karne, w związku z czym koszt pożyczki wzrośnie, a Klient w historii kredytowej będzie miał odnotowane opóźnienie w spłacie zobowiązania. Taka adnotacja trafi do Biura Informacji Kredytowej.

Zostaw swoją opinię o Visset

Firmę Visset sp z o.o możesz ocenić poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół w poniższym głosowaniu. Zachęcamy do oceny – dzięki temu możesz dać znać innym osobom, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty tej firmy!

Swoim doświadczeniem z firmą pożyczkową Visset możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

SKANDAL
SKANDAL
2023-07-06 10:54:48

Firma wysyła SPAM wiadomości z informacją "Dokończ rejestracje wniosku o pożyczkę https:visset.pl. Az 50 000 czeka." Skandaliczne zachowanie firmy! Nigdy nie składałem wniosku o pożyczkę!

Porównaj