Wnioski Dobry Start z poziomu bankowości Banku Millennium

Wnioski Dobry Start z poziomu bankowości Banku Millennium

author
Patryk Byczek
26 czerwca 2021

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym, że od 1 lipca dostępna będzie możliwość składania wniosków z programu Dobry Start z poziomu bankowości internetowej Millenet. W roku bieżącym wnioski można będzie składać przez Internet, a pieniądze zostaną przelane na wskazany we wniosku rachunek bankowy. Sprawdzamy szczegóły.

Najbliższa edycja programu Dobry Start przyniesie ze sobą kilka zmian. Jedną z nich jest droga składania wniosku – ta będzie tylko elektroniczna. Cała operacja z poziomu bankowości Banku Millennium będzie bardzo prosta i intuicyjna. Po zalogowaniu się do swojej bankowości należy wypełnić konkretny formularz, który Klienci znajdą w zakładce MilleUrząd oraz potwierdzić go H@słem SMS lub zatwierdzić w aplikacji mobilnej – tutaj zależy, jaką metodę autoryzacji wybrał Klient.

Cieszymy się, że możemy wspierać rodziców w załatwianiu spraw urzędowych. Za pośrednictwem naszego serwisu kolejny już raz złożą wniosek o świadczenia w sposób wygodny, szybki oraz bezpieczny. Poza wnioskiem z programu Dobry Start od początku udostępniamy też wniosek o świadczenie 500+, a także Profil Zaufany umożliwiający składanie setek wniosków urzędowych zdalnie. Dodatkowo, oferujemy też produkty dla najmłodszych, jak na przykład niedawno wprowadzona wersja naszej aplikacji mobilnej dla dzieci od 7. roku życia, które uczą oszczędzania i wprowadzają dzieci w świat finansów od najmłodszych lat.

– mówiła cytowana w komunikacie Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej Banku Millennium.
Najważniejsze informacje dla Klientów:
Bank Millennium księgowanie przelewów
Bank Millennium kontakt z bankiem
Bank Millennium – kod SWIFT, BIC, IBAN
[/sekcja-szara-logo]
Wniosek i dodane do niego załączniki trafiają do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który to od bieżącego roku przejął obsługę świadczenia. Klient otrzyma potwierdzenie złożenia wniosku w wiadomości e-mail. Po przesłaniu wniosku, jego status będzie widoczny w sekcji Wnioski i umowy > Wnioski.
Z kolei w serwisie PUE ZUS, do którego można się zalogować za pośrednictwem bankowości Millenet, będą widoczne wszelkie informacje na temat statusu złożonego wniosku. W tym samym serwisie można uzupełnić wniosek lub złożyć ewentualne korekty.
Kolejna zmiana dotyczy sposobu wypłaty świadczenia – od tej pory środki będą wypłacane na wskazany we wniosku rachunek bankowy. Wypłata środków w gotówce lub przekazem pocztowym będzie już niemożliwa.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=nowy-wniosek-dobry-start-w-banku-millennium-23.06.2021&news_articleId=29951723

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Ogrodzieńcu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
18 września 2019

PKO BP w Ogrodzieńcu

PKO BP w Lewinie Brzeskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
12 sierpnia 2019

PKO BP w Lewinie Brzeskim

Jak Rzecznik Finansowy pomaga w sporze z firmą pożyczkową?
Poradnik
author
Dominika Sobieraj
27 czerwca 2019

Jak Rzecznik Finansowy pomaga w sporze z firmą pożyczkową?

Wyższe kryterium dochodowe w 500+
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
07 stycznia 2019

Wyższe kryterium dochodowe w 500+

Santander Consumer Bank Mikołów
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
18 lipca 2021

Santander Consumer Bank Mikołów

Porównaj