WP Pilot – opinie

WP Pilot – opinie

author
19 listopada 2020

WP Pilot to coraz popularniejsza platforma z telewizją online. W darmowej subskrypcji umożliwia dostęp do 30 popularnych kanałów, a w wersji płatnej nawet do 106 kanałów. Czy warto korzystać z WP Pilot i czy warto zdecydować się na któryś z płatnych pakietów? Sprawdzamy opinie na temat WP Pilot.

WP Pilot – opinie użytkowników

WP Pilot jest jedną z najpopularniejszych platform, dzięki którym możemy oglądać telewizję online. Niezaprzeczalnie atutem tej platformy jest to, że naprawdę wiele kanałów jest na niej dostępnych zupełnie bezpłatnie. Za darmo obejrzymy między innymi:

– TVP1,
– TVP 2,
– Polsat,
– TVN,

a także 26 innych kanałów. Ponadto w usłudze WP Pilot oferowanych jest także wiele pakietów płatnych. Każdy z pakietów charakteryzuje się inną ceną, a więc można dostosować pakiet do własnych oczekiwań i możliwości finansowych.

Atutem korzystania z platformy WP Pilot jest także to, że nie musimy wiązać się żadną umową czy płacić z góry za dwa lata korzystania. Usługę można wykupić nawet na kilka dni albo na miesiąc. Maksymalnym okresem, który można opłacić z góry, jest 90 dni, a więc nie ma mowy o wiązaniu się na stałe. To my decydujemy, kiedy chcemy opłacać swój pakiet, a kiedy nie. Dzięki temu, że nie ma żadnych wiążących umów, możemy też łatwo zmieniać pakiety w różnych miesiącach korzystania z usługi.

Przejdź do opinii Klientów o WP Pilot i dodaj swoją.

Plusy i minusy WP Pilot

+ bardzo bogata oferta
+ pełny dostęp online
+ możliwość oglądania z różnych sprzętów
+ całodobowy dostęp
+ pomoc telefoniczna
+ kontakt z obsługą na Facebooku
+ możliwość oglądania także za granicą (na terenie UE)
+ obsługiwana na wielu przeglądarkach


– niedostępność infolinii w nocy
– dostępność tylko kilku kanałów TVP
– przejściowe problemy z serwerem powodujące niedostępność usług
– obsługa korespondencji tylko w wybranych godzinach
– brak możliwości wybrania jakości odtwarzania programów
– przerywanie sygnału przy słabym połączeniu internetowym
– wsparcie techniczne tylko 7 godzin dziennie


Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 


Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 


Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Historia WP Pilot

WP Pilot mogliśmy znać teoretycznie już od 2013 roku, ale wcześniej platforma ta figurowała pod innymi nazwami. Od 4 lutego tego roku funkcjonowała pod nazwą Netvi, a od 21 lipca 2014 roku pod nazwą Videostar. Taka nazwa towarzyszyła platformie przez blisko 3 lata, a od 3 lipca 2017 przekształciła się w tę, którą znamy do dziś – właśnie WP Pilot.

Od 2018 roku WP Pilot zostało udostępnione w całej Unii Europejskiej, dzięki czemu Polacy mieszkający za granicą także mogą korzystać z usług tej telewizji online. Właścicielem platformy jest Wirtualna Polska.

Oferta WP Pilot

WP Pilot oferuje swoim Klientom przede wszystkim całkiem spory dostęp do darmowej telewizji online. Aż 30 kanałów można oglądać jedynie dzięki temu, że zalogujemy się do platformy. Pozostałe kanały – łącznie nawet 106 – dostępne są dla użytkowników, którzy wykupią co najmniej jeden z płatnych pakietów.

Najdroższym pakietem od WP Pilot jest Pakiet Rozszerzony MAXI. Koszt takiego pakietu w subskrypcji to 45,99 zł miesięcznie, a przy wykupie pakietu jednorazowo koszt jego wynosi 50,99 zł.

W ofercie WP Pilot jest także Pakiet Rozszerzony, który ma zaledwie 4 kanały mniej niż ten poprzedni. Z tym pakietem nie obejrzymy:

  • TVN24,
  • TVN24 Biz,
  • Impreza,
  • 100% Hits,

ale za to zapłacimy miesięcznie 5 zł mniej niż za pakiet najdroższy. Do wyboru mamy również Pakiet Podstawowy, w którym jest 80 kanałów. Jego cena w subskrypcji to 24,99 zł za 30 dni, a przy zakupie jednorazowym pakiet ten kosztuje 29,99 zł za 30 dni.

Najtańszym płatnym pakietem typowej telewizji jest natomiast Pakiet Starter Plus, wraz z którym otrzymujemy dostęp do zaledwie 45 kanałów. Za 30 dni takiego pakietu w subskrypcji zapłacimy 14,99 zł, a przy zakupie jednorazowym 19,99 za 30 dni. Ten pakiet możemy również jednorazowo wykupić na zaledwie 4 dni (koszt takiego zakupu to 4,99 zł).

Co ważne – jeżeli zdecydujemy się na korzystanie z oferty WP Pilot, nie będziemy musieli podpisywać żadnych umów ani deklarować się na dłużej. Usługę możemy subskrybować dowolną ilość czasu – w każdej chwili możemy również przerwać korzystanie z niej. To znaczna różnica względem tradycyjnych usług telewizyjnych, w których abonament musimy podpisywać niejednokrotnie na rok lub nawet na dwa lata.

Na co narzekają subskrybenci WP Pilot?

Osoby korzystające z WP Pilot zamieszczają swoje opinie w wielu miejscach. Większość tych opinii jest pozytywna, ale zdarzają się pośród nich i takie, w których Klienci wskazują, z jakich aspektów usługi są niezadowoleni.

Subskrybenci WP Pilot narzekają głównie na to, że strona nie zawsze działa poprawnie – szczególnie w wersji na telewizory. Występują problemy z logowaniem oraz z intuicyjnym poruszaniem się po witrynie.

Sporym minusem dla niektórych osób jest również niemożliwość wykupienia dostępu do pełnego pakietu kanałów TVP (z całej szerokiej oferty TVP nawet w najbogatszym pakiecie WP Pilot możemy obejrzeć tylko 4 kanały, w tym dwa regionalne). Kolejnym minusem – tym razem dla wielbicieli TVN – jest fakt, że kanały informacyjne spod tego szyldu (TVN24 i TVN24 Biz) dostępne są jedynie w najdroższym pakiecie lub w zupełnie osobnej (ale również drogiej) subskrypcji płatnej.

Na niekorzyść WP Pilot wpływa także niedostępność obsługi technicznej w pewnych godzinach. Jak czytamy na stronie WP Pilot, obsługa techniczna czuwa jedynie w godzinach 9:00-16:00, a więc osoby, które napotkały problem poza tymi godzinami, muszą czekać niejednokrotnie do następnego dnia na to, aż będą mogły uzyskać pomoc. Przy usługach online z reguły liczymy jednak na całodobową opiekę.

Z czego są zadowoleni subskrybenci WP Pilot?

Użytkownicy WP Pilot z wielu aspektów są oczywiście bardzo zadowoleni. Na pochwałę zasługuje głównie bogaty pakiet kanałów zupełnie darmowych, a także całkiem ciekawe finansowo oferty pakietów płatnych. Relacja ceny do jakości jest tutaj bardzo odpowiednia.

Sporym atutem WP Pilot (i pod tym względem wyprzedza on zdecydowanie inne platformy z programami online lub wypożyczalniami filmów) jest to, że jest on dostępny także za granicą. Kanały na WP Pilot możemy wyświetlać tak naprawdę na terenie całej Unii Europejskiej, w dodatku usługa działa na niemalże wszystkich najpopularniejszych typach przeglądarek.

Opinie o WP Pilot    

Masz pozytywne lub negatywne doświadczenia dotyczące korzystania z usługi WP Pilot lub masz zastrzeżenia albo jesteś zadowolony z oferty? Podziel się swoją opinią.


Źródło:

https://pilot.wp.pl/tv/

https://pl.wikipedia.org/wiki/WP_Pilot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Macik
Macik
2022-09-19 22:40:13

Strasznie reklamują darmowa telewizję, a po anulowaniu substrykcji po miesiącu na telewizorze ze Smart TV nie ma już takiej opcji darmowych kanałów, tylko kup pakiet. Ale zalozkonto będziesz miał darmowe kanały i co ?? nie ma opcji tylko kup pakiet, więc omijać szerokim łukiem ta platformę !! darmowa?

Podobne artykuły

Bank Pekao w Libiążu
Oddziały
author
05 lipca 2019

Bank Pekao w Libiążu

Bank Spółdzielczy w Otwocku sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
24 września 2019

Bank Spółdzielczy w Otwocku sesje przychodzące i wychodzące

Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
18 września 2019

Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem sesje przychodzące i wychodzące

Najnowszy wskaźnik PMI dla Polski
Bez kategorii
author
05 marca 2020

Najnowszy wskaźnik PMI dla Polski

Santander Consumer Bank Staszów
Oddziały
author
04 lipca 2021

Santander Consumer Bank Staszów

Dług publiczny z szybszym wzrostem niż PKB
Bez kategorii
author
22 lipca 2019

Dług publiczny z szybszym wzrostem niż PKB