Złoty Laur Klienta 2020 dla ING Lease

Złoty Laur Klienta 2020 dla ING Lease

author
Patryk Byczek
15 lipca 2020

ING Bank Śląski poinformował w oficjalnym komunikacie, że spółka ING Lease w tegorocznej edycji konkursu Laur Klienta otrzymała elitarną, złotą nagrodę.

ING Lease nagrodzono w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie i przemyśle. Laur Konsumenta jest jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród występujących na polskim rynku konsumenckich. Nagrodę przyznaje się za najwyższej jakości:

– produkty,
– marki,
– usługi,
– nowości,
– innowacje.

Ogólnopolski Plebiscyt Popularności Produktów i Usług działa od szesnastu lat i daje możliwość wyłonienia najpopularniejszych produktów oraz marek w swoich kategoriach. O przyznawanych miejscach w każdej kategorii produktowej decyduje liczba głosów, które Konsumenci oddają na dane produkty lub usługi, które widniejszą na liście poddanej głosowaniu.

Udział ING Lease w inicjatywach ekologicznych

ING Lease działa w wielu inicjatywach ekologicznych wspierających Klientów w odpowiedzialnym korzystaniu z zasobów środowiska naturalnego. W swojej podstawowej ofercie spółka posiada Program ING EKO, który obejmuje finansowanie hybrydowych i elektrycznych:

– samochodów osobowych,
– samochodów dostawczych, do 3500 kg,
– motocykli,
– skuterów. 

Program pozwala także na dodatkowe korzyści, jakimi są: zerowa prowizja oraz całkowicie darmowa rejestracja pojazdu. Ponadto dostępne jest też finansowanie paneli fotowoltaicznych na bardzo preferencyjnych warunkach.

Dostrzegamy wyłaniający się w ostatnim czasie nowy typ konsumenta, który obok oczekiwań związanych z biznesem ma również oczekiwania społeczne, aby realizować misję ekologicznego, prozdrowotnego i odpowiedzialnego korzystania z zasobów. W ING Lease wspieramy naszych klientów, nie tylko w prowadzeniu biznesu, ale również w ich działaniach proekologicznych. Dlatego oferujemy produkty, dzięki którym można połączyć te dwa aspekty. Otrzymane wyróżnienie i pozytywne głosy ze strony klientów bardzo nas cieszą i motywują do kolejnych działań.

– mówiła cytowana w komunikacie Beata Klonecka, Wiceprezes Zarządu ING Lease (Polska).

Finansowanie ING Lease

Tylko w 2018 roku ING Lease sfinansował 61 hybrydowych autobusów miejskich MAN Lion’s City Hybrid, które jeżdżą po ulicach Warszawy. Autobusy te zużywają do 30% mniej paliwa i produkują o wiele mniejszą ilość CO2 w porównaniu do pojazdów napędzanych konwencjonalnie. W tym samym roku spółka współpracując z ING Bankiem Śląskim i innogy Polska sfinansowała pięć podwójnych stacji ładowania samochodów elektrycznych zlokalizowanych na terenie centrum handlowego w Jankach pod Warszawą. W roku 2019 spóła podpisała umowę na sfinansowanie dwudziestu trzech ciężarowych napędzanych technologią LNG. Pozwala to na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdu oraz zmniejszenie emocji CO2 o nawet 20%.


ING Bank Śląski

Pod koniec 2019 roku ING Bank Śląskiego obsługiwał ponad 4 400 000 Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy nieco ponad 4 000 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 71 900 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku wynosił blisko 379 000 000 złotych. Zysk osiągnięty w czwartym kwartale 2019 roku wyniósł około 450 300 000 złotych. Na koniec 2019 roku wynosiły 158 610 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


źródło: https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/540773/ing-lease-z-nagroda-zlotego-lauru-klienta-2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pekao w nowej kampanii promuje rozwiązania cyfrowe
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
30 września 2020

Pekao w nowej kampanii promuje rozwiązania cyfrowe

Ostatnie dni promocji w Profi Credit
Wpisy
autor wpisu
Marek_Rutkowski
30 stycznia 2017

Ostatnie dni promocji w Profi Credit

Spadają ceny wynajmu mieszkań
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
30 kwietnia 2019

Spadają ceny wynajmu mieszkań

Jakie dokumenty do kredytu?
Poradnik
autor wpisu
Dorota Cholewicka
08 sierpnia 2022

Jakie dokumenty do kredytu?

Zadłużony jak Krzysztof i Anna
Wpisy
autor wpisu
Sienkiewicz
14 stycznia 2016

Zadłużony jak Krzysztof i Anna

Ubezpieczenie NNW – najważniejsze informacje
Ekonomia
author
Halszka Gronek
04 marca 2020

Ubezpieczenie NNW – najważniejsze informacje

Porównaj