Strona główna Bez kategorii Zatwierdź umowę elektronicznie w Credit Agricole

Zatwierdź umowę elektronicznie w Credit Agricole

author
Patryk Byczek
26 września 2020

Credit Agricole poinformował w komunikacie prasowym o nowej możliwości zatwierdzania umów. Bank w trosce o czas Klientów i środowisko wprowadził możliwość zatwierdzania umów z poziomu aplikacji CA24 Mobile lub w serwisie internetowym CA24 Bank. Sprawdzamy szczegóły.

Bank podaje, że cały proces szybki, całkowicie bezpieczny i absolutnie eliminuje papierowy obieg dokumentów.

Elektroniczne zatwierdzanie umów

Credit Agricole wprowadził do swoich serwisów elektronicznych nową funkcjonalność, która pozwoli Klientom na zatwierdzanie umów w formie elektronicznej. Klient, którzy odwiedzi oddział Banku, może poprosić doradcę o wysłanie umowy w formie elektronicznej do aplikacji CA24 Mobile lub serwisu CA24 eBank, a nie jak do tej pory drukował ją w formie papierowej. Elektroniczna forma zatwierdzania umowy wymaga przeczytania jej oraz zatwierdzenia standardową metodą autoryzacji: SMS lub token.

Z tej samej opcji Klienci mogą skorzystać dzwoniąc na infolinię banku. Jednak tym razem elektroniczne zatwierdzenie umowy eliminuje konieczność dokonywania przez Klienta przelewy autoryzacyjnego. Klienci nie muszą również czekać na przesyłkę kurierską.

Nowo wprowadzone rozwiązanie pozwala Klientom zatwierdzać umowy o udzielenie kredytu gotówkowego oraz aneksy do umów o prowadzenia rachunków bieżących, jak i również kart kredytowych.

Wysłana do aplikacji CA24 Mobile lub serwisu CA24 eBank umowa czeka na podpis Klienta w nowej sekcji Oferty i umowy. Klienci mają trzy dni na jej zaakceptowanie, licząc od momentu wysłania.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.


źródło: https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2020/1-mld-zl-w-sprzedazy-ubezpieczen-inwestycyjnych-w-credit-agricole

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

UOKiK ostrzega przed piramidami finansowymi
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
19 grudnia 2017

UOKiK ostrzega przed piramidami finansowymi

Otwarta bankowość w PKO Banku Polskim
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
18 września 2019

Otwarta bankowość w PKO Banku Polskim

Które polskie banki uznano za najlepszych wierzycieli?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
23 listopada 2019

Które polskie banki uznano za najlepszych wierzycieli?

mBank placówki w Chorzowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 lutego 2019

mBank placówki w Chorzowie

Pożyczki bez zaświadczeń Warszawa
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
19 kwietnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Warszawa