Zdalna pożyczka w Banku Pekao

Zdalna pożyczka w Banku Pekao

author
Patryk Byczek
31 maja 2020

Bank Pekao w komunikacie prasowym poinformował, że Klienci instytucji mogą wygodnie wziąć pożyczkę dzięki nowo wprowadzonym zdalnym możliwościom. Od teraz indywidualnie dopasowana pożyczka może zostać podjęta z poziomu serwisu online Pekao24, aplikacji mobilnej PeoPay oraz podczas rozmowy telefonicznej z doradcą Pekao.

Instytucja wprowadziła nowe możliwości w związku z trwającą w Polsce epidemią koronawirusa. To właśnie dlatego Bank jeszcze mocniej koncentruje się na dostarczaniu swoim Klientom innowacyjnych produktów i usług, z których Klienci mogą korzystać w pełni zdalnie i w dowolnym czasie, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zdalne pożyczki w Pekao

Od dawna Klienci Pekao mogą korzystać ze zdalnych pożyczek. Do tej pory zainteresowanie korzystali z usługi Klik Gotówka, która była dostępna zarówno w serwisie internetowym oraz aplikacji mobilnej Banku Pekao. W ciągu kilku ostatnich dni instytucja udostępniła swoim Klientom nowe serwisy Pekao24 oraz PeoPay, które można aktywować zdalnie, a nich zawarto nowe funkcjonalności Klik Gotówki. Od teraz Użytkownicy bankowości elektronicznej Pekao mają więcej możliwości dopasowanie interesujących ich ofert do własnych, indywidualnych potrzeb. Mogą, między innymi, skorzystać z opcji spłaty pierwszej raty dopiero w trzecim miesiącu po wypłacie pożyczki oraz ubezpieczenia PZU.

Chcemy zapewnić klientom pełną swobodę wyboru sposobu, w jaki mogą skorzystać z naszej oferty. Klient może to zrobić w placówce, ale także w naszych serwisach Pekao24 i PeoPay czy przez telefon – w dowolnym czasie i miejscu, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. To szczególnie ważne w dobie koronawirusa. Każdy może zdecydować, czy chce skorzystać z nowoczesnej bankowości internetowej czy z bardziej tradycyjnej formy komunikacji czyli rozmowy telefonicznej, która teraz daje nowe możliwości zdalnego wnioskowania o pożyczkę.

– mówił cytowany w komunikacie Wojciech Werochowski, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Zmiany oparte są o tak zwany proces omnikanałowy, co oznacza, że Klient może rozpocząć wnioskowanie o pożyczkę w serwisie Pekao24, a dokończyć ją w aplikacji mobilnej PeoPay lub w oddziale Banku i odwrotnie. Od momentu zatwierdzenia wymaganych dokumentów kredytowych, pieniądze znajdą się na koncie Klienta w ciągu pół minuty.

Bank Pekao stale rozszerza swój wachlarz możliwości, wprowadzając nowy proces sprzedaży pożyczki na telefon. Oznacza to, że Klienci instytucji wstępne decyzję kredytową otrzymają online, ale również zdalnie mogą zawrzeć umowę oraz uruchomić pożyczkę na swoje konto bez konieczności odwiedzania placówki fizycznej Banku Pekao.

Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/518381/pozyczka-gotowkowa-od-banku-pekao-w-nowym-serwisie-pekao24-nowej-aplikacji-peopay-i-przez-telefon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Lombardy w Zawierciu
Lombardy
autor wpisu
Marta Janusz
10 marca 2022

Lombardy w Zawierciu

Dodatek mieszkaniowy – jak otrzymać?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
28 kwietnia 2020

Dodatek mieszkaniowy – jak otrzymać?

Komornik Sądowy Dariusz Makrocki
Komornicy Sądowi
author
Patryk Byczek
07 lipca 2022

Komornik Sądowy Dariusz Makrocki

EnveloBank kontakt infolinia
Banki
author
Dominika Sobieraj
11 marca 2019

EnveloBank kontakt infolinia

Alior Bank w Pabianicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
04 lipca 2019

Alior Bank w Pabianicach

Porównaj