Zdalne otworzenie konta w Credit Agricole

Zdalne otworzenie konta w Credit Agricole

author
Patryk Byczek
09 kwietnia 2020

Credit Agricole poinformował Klientów w komunikacie bankowym o możliwości założenia konta bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko dzięki nowoczesnej i innowacyjnej aplikacji na telefon, którą Credit Agricole specjalnie uruchomił.

Warto wiedzieć, że za otworzenie konta w kwietniu i aktywne korzystanie z płatności mobilnych Klienci mogą zgarnąć nawet 200 złotych premii.

Jak zdalnie otworzyć konto?

Bank informuje, że cały proces otwierania konta jest bardzo prosty, całkowicie zdalny i zajmie nie więcej niż 15 minut. Osoby zainteresowane powinny pobrać aplikację CA 24 Otwórz Konto, która została przygotowana w związku z otwieraniem konta bez wychodzenia z domu. Po ściągnięciu i uruchomieniu aplikacji (przyszły) Klient będzie musiał zweryfikować swoją tożsamość. W związku z tym należy zeskanować awers i rewers własnego dowodu osobistego oraz zrobić zdjęcie swojej twarzy. Dodatkowo należy podać:

adres e-mail,
numer telefonu,
adres korespondencyjny.

Potwierdzeniem złożonego o konto wniosku będzie wpisany w odpowiednie miejsce kod PIN przesłany na telefon Klienta w wiadomości SMS na numer podany we wniosku.

Po spełnieniu kilku prostych warunków, opłata za prowadzenie takiego konta wynosi 0 zł, klient nic nie płaci również za wielowalutową kartę do konta, wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce oraz za przelewy przez Internet. Dodatkowo, osoby, które w kwietniu założą nowe konto i będą aktywnie korzystać z płatności mobilnych, lub uruchomią usługę CAsaver, mogą dostać premię w wysokości do 200 zł.

– mówił cytowany w komunikacie Grzegorz Górski, dyrektor Pionu Zarządzania Produktami i Segmentami

Łatwy kredyt gotówkowy

Credit Agricole informuje również o zdalnej możliwości podjęcia kredytu gotówkowego w bardzo prosty sposób. Zainteresowani Klienci muszą wyłącznie zadzwonić na infolinię Banku aby połączyć się z pracownikiem oraz wejście na stronę www banku, gdzie łatwo można wybrać interesującą Klienta kwotę kredytu oraz okres spłaty. Szczegółowe uzupełnienie danych pozwala na otrzymanie szybkiej decyzji kredytowej – pozytywnej lub negatywnej. Umowę kredytową Credit Agricole wysyła do Klienta w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej. Trzeba wiedzieć, że dokumenty kredytowe Klient musi zatwierdzić kodem przesłanym w wiadomości SMS.

Łatwy proces zdalnego otwierania konta i zaciągania kredytu, to nasze kolejne inicjatywy pomagające przetrwać trudny okres epidemii. Aplikację CA24 Otwórz Konto uruchomiliśmy już pod koniec ubiegłego roku, a teraz okazuje się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Klienci bardzo dobrze przyjmują tę nowość i chętnie dołączają do nas właśnie teraz – kiedy nie mogą wychodzić z domu. Myślę, że mają więcej czasu na myślenie o uporządkowaniu domowych finansów. I bardzo dobrze, bo to jest bardzo dobry czas na takie decyzje.

– mówił cytowany w komunikacie Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu Credit Agricole.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.


źródło: https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2020/otworz-konto-w-credit-agricole-bez-wychodzenia-z-domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

BZ WBK z tytułem najlepszego banku
Wpisy
author
Aneta Jankowska
21 lipca 2017

BZ WBK z tytułem najlepszego banku

Ile kosztuje akademik w Lublinie?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
06 września 2019

Ile kosztuje akademik w Lublinie?

Santander Bank Polska w Makowie Mazowieckim
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
20 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Makowie Mazowieckim

ING Bank Śląski w Czeladzi
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
17 lipca 2019

ING Bank Śląski w Czeladzi

Kredyt hipoteczny Oława
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
01 czerwca 2017

Kredyt hipoteczny Oława

Pożyczki bez BIK Kolno
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
01 sierpnia 2022

Pożyczki bez BIK Kolno

Porównaj