Promocja: “Korzyści dla Ciebie 2020” w Credit Agricole

Promocja: “Korzyści dla Ciebie 2020” w Credit Agricole

author
Patryk Byczek
05 kwietnia 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

W Credit Agricole trwa promocja, w której nowi Klienci mogą wybrać jeden sposób, dzięki któremu po spełnieniu warunków zgarną 200 złotych premii. Promocja trwa do 30 kwietnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Credit Agricole kieruje niniejszą promocję wyłącznie do nowych Klientów banku, którzy nie korzystali nigdy z promocji dotyczącej przeniesienia konta z innego banku oraz nie posiadali jakiegokolwiek konta od 1 kwietnia 2018 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Zainteresowani spełniają powyższe warunki to do 1 kwietnia do 30 kwietnia 2020 roku muszą złożyć promocyjny wniosek o Konto dla Ciebie i podpisać umowę o to konto. Trzeba pamiętać o wyborze jednego z trzech typów premii, o które w promocji będzie starł się Klient:

premia za przeniesienie konta,
zwrot za płatności mobilne,
zaokrąglenia bonusowe od transakcji kartą.

Jak zdobyć nagrody

Można wybrać jeden ze sposobów, dzięki któremu Bank przyzna Klientowi premię.

200 złotych za przeniesienie konta

Pierwszą premię można zgarnąć za przeniesienie posiadanego w innym banku konta do Credit Agricole – aby sfinalizować umowę o Konto dla Ciebie konieczne będzie zamknięcie konta w banku poprzednim. W tej opcji nie jest wymagane przeniesienie do nowego banku wynagrodzenia. Bank wymaga jedynie wpływów przez kolejne trzy miesiące, zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto.

Należy wiedzieć, że same wpływy nie muszą pochodzić od pracodawcy. Regulamin definiuje sumę wpływu jako:

„Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank [Credit Agricole] lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.”

Pieniądze mogą pochodzić z przelewów z innego konta lub z tradycyjnych wpłat na konto. Im więcej Klient wpłaci, tym premia będzie wyższa. Przykładowo: wpłacając 1000 złotych do Klienta trafi 100 złotych premii; jeżeli Klient wpłaci 3000 złotych, otrzyma 200 złotych premii.

Zaokrąglenia CAsaver

Kolejną możliwą opcją jest tak zwane oszczędzanie, którego nie widać. Credit Agricole zwróci Klientom maksymalnie 16,67 złotych miesięcznie (przez 12 miesięcy), dokładając połowę wartości transakcji, które Klient zrealizuje w ramach usługi CAsaver.

Usługa polega na zaokrąglaniu kwot przy płatnościach. Maksymalna wysokość wielokrotności wynosi 10 złotych. Płacąc za dany produkt 11 złotych z konta Klienta „znika” 20 złotych, z czego 11 złotych to faktyczny zakup, natomiast 9 złotych trafia na konto oszczędnościowe CAsaver. Maksymalną premię można zdobyć za około 7 płatności kartą miesięcznie.

Jednakże aby otrzymać premię należy zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000 złotych oraz dokonać transakcji kartą na kwotę 200 złotych w ciągu miesiąca.

Zwrot za rachunku

Pierwszy zwrot wynosi 5% od płatności mobilnych. W ciągu roku można zgarnąć 200 złotych. Ograniczeń miesięcznych nie ma, dlatego też maksymalna premia może trafić na konto Klienta w szybkim czasie.

Do płatności mobilnych zaliczają się transakcje za zakupy w internecie, w sklepach, na stacjach paliw  – płatności za pośrednictwem BLIKa, Apple Pay, Google Pay.

Warto wiedzieć, że bank naliczy premię za dany miesiąc pod warunkiem, że na konto wpłynie przynajmniej 1000 złotych i Klient wykona trzy transakcje kartą.

źródło grafiki: Credit Agricole

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków promocji bank przyzna Klientom 200 złotych premii w ciągu całego roku.

Przyznanie nagrody

Bank przekaże Klientom nagrodę do końca miesiąca następującego po miesiącu kończącym dany kwartał.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-akcji-specjalnej-korzysci-dla-ciebie-2020_18130.pdf.


Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie można prowadzić całkowicie za darmo, jeżeli spełnimy bardzo proste warunki. Aby pozbyć się opłaty wynoszącej 7 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową.

Takie same warunki dotyczą prowadzenia karty. Aby pozbyć się opłaty w wysokości 9 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję kartą lub Blikiem. Dodatkowo spełniając te warunki wypłaty z bankomatów również będą darmowe.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Efekt latte – na czym polega?

Rezygnacja z małych wydatków, których dokonujemy każdego dnia, może na dłuższą metę zaowocować uzbieraniem sporej sumy pieniędzy. Zjawisko to w  dziedzinie zarządzania finansami zyskało nazwę „efektu latte”. W dzisiejszym artykule sprawdzimy, na czym polega ten efekt i jak wykorzystać jego mechanizmy, by zaoszczędzić gotówkę. 

author
Halszka Gronek
02 marca 2020
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

mBank placówki w Pruszkowie

mBank to czwarty największy bank w Polsce. Choć zaczynał działalność jako internetowy bank, większość formalności załatwimy także w stacjonarnej placówce. Sprawdzamy oddziały mBank w Pruszkowie.

author
Patryk Byczek
01 czerwca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Milenialsi coraz mniej przywiązani do pracodawcy

Osoby urodzone między 1983 a 1999 rokiem są coraz mniej przywiązane do pracy. To tak zwani Milenialsi, wśród których 43% rozmyśla o rezygnacji z obecnej pracy w ciągu dwóch najbliższych lat. Czego jeszcze dowiadujemy się z raportu?

author
Aneta Jankowska
06 lipca 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

ING Bank Śląski w Prudniku

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Prudniku – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
02 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Alior Bank w Konstantynowie Łódzkim

Jednym z największych banków detalicznych w Polsce jest Alior Bank. Sprawdzamy placówki i oddziały w Konstantynowie Łódzkim – zobacz godziny otwarcia, dane kontaktowe i opinie.

author
Aleksandra Gościnna
10 lipca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Nowe mandaty – za bałagan i zwierzę w aucie

Jest już projekt rozporządzenia, które zmienia wysokość niektórych mandatów oraz wprowadza dwa nowe – jeden z nich będzie mógł być przyznany za brak utrzymania czystości wewnątrz pojazdu. Komu grozi jego otrzymanie i jaka jest projektowana wysokość kary? Sprawdzamy.

author
Dominika Byczek
09 czerwca 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj