Zdalne założenie rachunku w Biurze Maklerskim mBanku

Zdalne założenie rachunku w Biurze Maklerskim mBanku

author
Patryk Byczek
22 maja 2020

mBank poinformował, że Klienci mogą całkowicie przez Internet założyć konto w Biurze Maklerskim mBanku, dzięki czemu w procesie elektronicznym mogą oni zacząć inwestować na Giełdzie Papierów Wartościowych i giełdach zagranicznych, jak i rynkach i nieregulowanych.

Inwestorzy indywidualni, również Ci, którzy nie posiadają rachunku osobistego w mBanku i chcą dołączyć do grupy Klientów Biura Maklerskiego mBanku mogą to obecnie zrobił całkowicie zdalnie. Nie ma potrzeby wychodzenia z domu czy korzystania z kuriera. Zawarcie umowy w ten sposób o usługę maklerską pozwala na korzystanie z:

– regulowanego rynku giełdowego,
– instrumentów finansowych, które są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych,
– giełd zagranicznych,
– handlu (na przykład walutami, czy surowcami).

Do tej pory Klienci mBanku mieli możliwość korzystania z usługi online eMakler dostępnej z poziomu serwisu transakcyjnego. Obecnie bardzo szybko Klienci mogą uzyskać większą liczbę możliwości inwestycyjnych.

Sytuacja rynkowa sprzyja obecnie zainteresowaniu giełdą. Teraz nasi nowi klienci mogą założyć rachunek maklerski jeszcze łatwiej. Cyfryzacja procesu zawarcia umowy jest dla nas naturalnym krokiem, uzupełniającym już wcześniej dostępną online ofertę usług, obejmującą internetowe czy mobilne platformy transakcyjnej.

– mówi Maksymilian Skolik, dyrektor Biura maklerskiego mBanku.

Zdalne założenie rachunku w Biurze Maklerskim

Założenie rachunku online w Biurze Maklerskim mBanku jest bardzo proste i szybkie. Klient musi wypełnić internetowy wniosek rejestracyjny i potwierdzić swoją tożsamość za pomocą zdjęć dokumentów. Umowa zawarta między Bankiem a Klientem wysyłana jest do Klienta w zabezpieczonej wiadomości na podany w formularzu adres e-mail. Rachunek będzie aktywny po zweryfikowaniu przelewu weryfikacyjnego. Nowo wprowadzony proces wszedł na miejsce dotychczasowej możliwości zawierania umowy poprzez kuriera. Warto jednak wiedzieć, że w dalszym ciągu Klienci mogą podpisać umowę w Punktach Usług Maklerskich mBanku.

Zdalne otworzenie rachunku maklerskiego jest elementem scyfryzowane obsługi Klienta. W ostatnich tygodniach Bank dodał, do istniejących już możliwości, opcje otworzenia konta i zawierania umów zdalnie przez klientów bankowości korporacyjnej.

mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.


źródło: https://pl.media.mbank.pl/97233-nowi-klienci-biura-maklerskiego-mbanku-moga-juz-zalozyc-rachunek-przez-internet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Co można sprzedać w lombardzie?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
09 marca 2019

Co można sprzedać w lombardzie?

Kasa Stefczyka Płońsk
Oddziały
author
Patryk Byczek
29 października 2020

Kasa Stefczyka Płońsk

Pożyczki bez zaświadczeń Goleniów
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
20 października 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Goleniów

Milion Polaków musi wymienić dowód osobisty
Wpisy
author
Aneta Jankowska
30 marca 2018

Milion Polaków musi wymienić dowód osobisty

Od 10 sierpnia więcej zapłacimy za gaz
Wpisy
author
Patryk Byczek
06 sierpnia 2018

Od 10 sierpnia więcej zapłacimy za gaz

Provident w Grudziądzu
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
12 sierpnia 2016

Provident w Grudziądzu

Porównaj