#zdalnidopomocy – internetowa akcja ING Banku Śląskiego

#zdalnidopomocy – internetowa akcja ING Banku Śląskiego

author
Patryk Byczek
18 kwietnia 2020

ING Bank Śląski do akcji #zdalnidopomocy zaprosił nowe twarze. Mowa o znanych twórcach internetowych, którzy mają wesprzeć osoby na codzień niekorzystające ze zdalnych rozwiązań, które bez wychodzenia z domu oferuje Internet.

 

ING w akcji #zdalnidopomocy nawołuje do wspierania tych osób, które mają problem z poruszaniem się po rzeczywistości internetowej. Cała akcja na tacy podaje wiedzę o bankowaniu online, robieniu zakupów w Internecie, czy instalowaniu programów i aplikacji. Do udziału w projekcie, oprócz Banku, zapraszają również Młodzi Zdalni, dla których Internet jest drugim domem. To właśnie za ich pomocą osoby mniej zdalne będą mogły poznać świat online. W skład grupy Młodych Zdalnych wchodzą:

Aleksandra Żuraw (udostępnia materiały o tematyce kobiecej),
Adrianna Skon (udostępnia filmiki pogadanki i testuje produkty),
Katarzyna Gandor (prowadzi kanał naukowy),
Naruciak (udostępnia parodie filmów i programów),
Poszukiwacz (komentuje najbardziej popularne filmiki w internecie),
reZi (prowadzi kanał gamingowy),
Sylwia Lipka (udostępnia lifestylowe videoblogi).

Według badania COVID-19 Monitor rośnie zainteresowanie Polaków korzystaniem z sieci. Z jednego z najpopularniejszych serwisów społecznościowych korzystało aż o 34% więcej Polaków w stosunku do poprzedniego miesiąca. Aż 77 % badanych preferowało również płatności bezgotówkowe.* Jednocześnie ponad połowa Polaków deklaruje chęć korzystania z bankowego serwisu internetowego a aż 66% korzysta lub zamierza korzystać częściej z płatności kartowych i aplikacji**. W ING wspieramy ten trend ale nie chcemy też aby ktokolwiek czuł się wykluczony. Wiemy, że internetowi właśnie teraz mogą pomóc tym mniej zdalnym. Dlatego do naszej akcji #zdalni do pomocy zaprosiliśmy znanych twórców i youtuberów. W naturalny sposób pokazują, jak być samodzielnym w świecie internetowym. Inspirują również innych do bycia pomocnym nawet jeśli jesteśmy daleko.

– mówiła cytowana w komunikacie Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

ING do udziału w akcji #zdalnidopomocy zaprasza również za pośrednictwem radia. W programie Niezbędnik Radia ZET goście dzielą się swoimi doświadczeniami i historiami w załatwianiu przeróżnych spraw online. Począwszy od zakładania Profilu Zaufanego i sprawdzenia możliwości, które oferuje, kończąc na codziennym bankowaniu z poziomu aplikacji. Dodatkowo audycje okraszone są spotami reklamowymi „Jak pomóc bliskim na odległość”.


ING Bank Śląski

Pod koniec 2019 roku ING Bank Śląskiego obsługiwał ponad 4 400 000 Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy nieco ponad 4 000 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 71 900 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku wynosił blisko 379 000 000 złotych. Zysk osiągnięty w czwartym kwartale 2019 roku wyniósł około 450 300 000 złotych. Na koniec 2019 roku wynosiły 158 610 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


źródło: https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/498762/internetowi-zdalnidopomocy-z-ing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Pekao w Mielcu
Oddziały
author
Patryk Byczek
12 lipca 2019

Bank Pekao w Mielcu

Biuro paszportowe w Zamościu
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
13 lipca 2022

Biuro paszportowe w Zamościu

Uber wprowadza nową opcję wykrywania oszustów
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
21 grudnia 2019

Uber wprowadza nową opcję wykrywania oszustów

Sąd skazał komornika sądowego ze Zgorzelca
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
13 lutego 2019

Sąd skazał komornika sądowego ze Zgorzelca

Kredyt konsolidacyjny Białogard
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
07 czerwca 2022

Kredyt konsolidacyjny Białogard

Porównaj