Spółka Lotos Paliwa i NSZZ Solidarność zawarła współpracę. 29 sierpnia, Piotr Duda (przewodniczący NSZZ Solidarność) i Wojciech Weiss (prezes spółki Lotos Paliwa) podpisali porozumienie, dzięki któremu związkowcy oraz ich rodziny będę mogły korzystać ze zniżek na stacjach paliwowych Lotos.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 31.08.2018
Udostępnij:

Zniżki będą dotyczyły ceny paliw, myjni, płynów, olejów oraz produktów z menu Cafe Punkt. Firma paliwowa już od ubiegłego roku prowadzi współpracę z podbeskidzką i śląsko-dąbrowską Solidarnością. Obie strony są bardzo zadowolone z kooperacji.

Prezes firmy Lotos Paliwa podkreślał, że współpraca między stronami jest na tyle dobra, że warto jest ją poszerzyć i włączyć wszystkich członków zarządu, w tym także rodziny związkowców.

Zniżki związków

Objęte zniżką związki otrzymują, przede wszystkim, zniżki na paliwo. Wynoszą one od kilku do kilkudziesięciu groszy, a zmniejszeniem ceny objęte są zarówno paliwa standardowe oraz osobno paliwa premium. Kolejną zniżką jest 10% mniej za produkty z menu Cafe Punkt oraz 15% za usługi na myjni.

Spółka podkreśla, że w każdej chwili jest gotowa na podjęcie rozmów z każdym związkiem zawodowym w Polsce. Lotos Paliwa obecnie współpracuje z kiloma związkami, np. służb mundurowych, przemysłu motoryzacyjnego, czy transportu kolejowego, ale nie zamyka się na żadną dodatkową współpracę.
 

Komentarze