zadluzenia.com
zamknij

Związkowcy ze zniżkami na stacji Lotos

Spółka Lotos Paliwa i NSZZ Solidarność zawarła współpracę. 29 sierpnia, Piotr Duda (przewodniczący NSZZ Solidarność) i Wojciech Weiss (prezes spółki Lotos Paliwa) podpisali porozumienie, dzięki któremu związkowcy oraz ich rodziny będę mogły korzystać ze zniżek na stacjach paliwowych Lotos.


Zniżki będą dotyczyły ceny paliw, myjni, płynów, olejów oraz produktów z menu Cafe Punkt. Firma paliwowa już od ubiegłego roku prowadzi współpracę z podbeskidzką i śląsko-dąbrowską Solidarnością. Obie strony są bardzo zadowolone z kooperacji.Prezes firmy Lotos Paliwa podkreślał, że współpraca między stronami jest na tyle dobra, że warto jest ją poszerzyć i włączyć wszystkich członków zarządu, w tym także rodziny związkowców.

Zniżki związków

Objęte zniżką związki otrzymują, przede wszystkim, zniżki na paliwo. Wynoszą one od kilku do kilkudziesięciu groszy, a zmniejszeniem ceny objęte są zarówno paliwa standardowe oraz osobno paliwa premium. Kolejną zniżką jest 10% mniej za produkty z menu Cafe Punkt oraz 15% za usługi na myjni.Spółka podkreśla, że w każdej chwili jest gotowa na podjęcie rozmów z każdym związkiem zawodowym w Polsce. Lotos Paliwa obecnie współpracuje z kiloma związkami, np. służb mundurowych, przemysłu motoryzacyjnego, czy transportu kolejowego, ale nie zamyka się na żadną dodatkową współpracę.
 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY