Alior Bank promuje korzyści Konta Jakże Osobistego

Alior Bank promuje korzyści Konta Jakże Osobistego

author
Patryk Byczek
24 sierpnia 2021

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym o prowadzonej kampanii marketingowej, która uwydatnia korzyści korzystania z Konta Jakże Osobistego. Celem kampanii jest promocji rachunku, a także usług, z których Klienci mogą korzystać w aplikacji mobilnej Alior Mobile. Sprawdzamy szczegóły.bistego

Alior Bank podaje, że kampania 360 zawiera w sobie emisję spotów w telewizji, która będzie trwała do końca września. Ponadto Bank przygotował również aktywności reklamowe w oddziałach banku, w Internecie oraz w prasie.

Alior Bank stale rozwija aplikację Alior Mobile m.in. dodając do niej usługi poza bankowe. Realizując kampanię, chcemy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i pokazać im, w jaki sposób nowoczesne rozwiązania i usługi są w stanie ułatwić im życie i pomóc w codziennych sytuacjach. Naszym celem jest przybliżenie zalet, jakie płyną z posiadania Konta Jakże Osobistego oraz korzystania z Alior Mobile.

– mówił cytowany w komunikacie Jacek Polańczyk, wiceprezes zarządu Alior Banku, odpowiedzialny za obszar komunikacji marketingowej.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia

Spot reklamowy Konta Jakże Osobistego

Spot reklamowy Konta Jakże Osobistego przedstawia pana w meloniku, który ma styczność z bohaterami reklamy podczas wykonywania różnych, codziennych czynności. Bohaterowie to osoby stojące w korku do bramki na autostradzie czy kierowcy, którzy szukają parkometru. W filmie pan w meloniku, który jest przedstawicielem Alior Banku, pokazuje bohaterom w jaki sposób sprawnie i łatwo za pomocą usług zawartych w aplikacji Alior Mobile można zapłacić za przejazd autostradą czy miejsce parkingowe. W trakcie ostatniej sceny spotu przedstawiciel Banku pokazuje widzom, że bankowość mobilna Alior Banku jest również bardzo pomocna w przypadku niespodziewanych wydarzeń oraz jak szybko włączyć pomoc assistance.

W kampanii Konta Jakże Osobistego pokazano podstawowe czynności, w trakcie których bardzo dużo osób wciąż wybiera tradycyjne formy płatności. Osoby, które przygotowały kampanie mają na celu przybliżyć widzom, jak ogromnym ułatwieniem oraz wsparciem są nowe technologie oraz bankowość cyfrowa. Reklama pokazuje, że łatwo korzystać z dostępnych rozwiązań, dzięki czemu można zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Działania promocyjne dotyczące Konta Jakże Osobistego mają na celu przedstawienie korzyści takich jak:

– bezpłatny dostęp i korzystanie z aplikacji mobilnej,
– darmowe prowadzenie konta dla osób do 26 roku życia lub mających jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1500 zł,
– możliwość dopasowania konta do własnych potrzeb, dzięki wielu korzyściom.

Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest Iwona Duda.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2021-08-23-prosta-codziennosc-kampania-KJO-i-bankowosci-mobilnej.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak otrzymać wyciąg z konta w Banku Millennium?
Banki
author
Dominika Sobieraj
19 lutego 2022

Jak otrzymać wyciąg z konta w Banku Millennium?

Kredyt dla nauczycieli
Kredyty
author
Dominika Sobieraj
08 listopada 2022

Kredyt dla nauczycieli

Kredyt konsolidacyjny Choszczno
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
20 maja 2017

Kredyt konsolidacyjny Choszczno

Coraz większa flota pojazdów hybrydowych w Credit Agricole
Aktualności
author
Patryk Byczek
13 grudnia 2021

Coraz większa flota pojazdów hybrydowych w Credit Agricole

SOKiK podtrzymał decyzję UOKiK o karze dla Banku Millennium
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
16 stycznia 2020

SOKiK podtrzymał decyzję UOKiK o karze dla Banku Millennium

Maluch Plus 2021 – ruszają spotkania informacyjne
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
22 sierpnia 2020

Maluch Plus 2021 – ruszają spotkania informacyjne

Porównaj