Alior Bank wspiera seniorów

Alior Bank wspiera seniorów

author
Patryk Byczek
02 kwietnia 2020

Alior Bank dostosowuje się do nowych zarządzeń wprowadzonych przez polski rząd. W związku z tym od 1 kwietnia 2020 roku w godzinach od 11:00 do 12:00 oddziały instytucji są otwarte wyłącznie dla seniorów powyżej sześćdziesiątego roku życia.

Jednocześnie Alior Bank informuje, że oddziały są czynne do godziny 16:00, natomiast usługi Aliora są całodobowo dostępne z poziomu aplikacji mobilnej Alior Mobile oraz strony internetowej Alior Online. Instytucja zachęca do bankowania zdalnego, jeżeli konieczne do wykonania czynności nie wymagają wizyty w oddziałach. Wszystko w związku z zachowaniem bezpieczeństwa w czasach rozprzestrzeniającego się w Polsce koronawirusa.

Nowe wytyczne w walce z koronawirusem wprowadzone przez rząd nie obejmują co prawda placówek bankowych, ale zdecydowaliśmy się na podobny krok ze względu na bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników. Dlatego od środy, 1 kwietnia, nasze oddziały przez godzinę są dostępne przede wszystkim dla seniorów. W tym czasie mogą oni załatwić wszystkie niezbędne sprawy z naszymi bankierami. Cały czas przypominamy także, że niemal wszystkie funkcjonalności są dostępne również w naszej aplikacji internetowej i mobilnej, dzięki czemu nie trzeba wychodzić z domu.

– mówił cytowany w komunikacie Marcin Jaszczuk, wiceprezes zarządu Alior Banku.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia

Godziny dla seniorów

Godziny dla seniorów zostały wprowadzone przez Zarząd Alior Banku w związku z epidemią SARS-CoV-2. Dodatkowo w oddziałach banku, zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) przestrzegane są najwyższe standardy higieny. Doradcy bankowi pomiędzy obsługą Klientów mają możliwość umycia rąk, zdezynfekowania rąk oraz nałożenia jednoazowych rękawiczek ochronnych.

Alior Bank zwraca się do Klientów z prośbą o zachowywanie bezpiecznej odległości od doradców, to znaczy 1,5 metra. Obecnie w oddziale może przebywać wyłącznie dwóch Klientów, których podczas każdej wizyty pracownicy Alior Banku uczulają na pozostanie w domu, gdy zauważą u siebie objawy infekcji dróg oddechowych.

Oddziały Alior Banku pracują obecnie w godzinach od 11:00 do 16:00, a na stronie internetowej dostępny jest wykaz otwartych i zamkniętych oddziałów, godzin otwarcia oraz zasad funkcjonowania.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2020-04-01-oddzia-y-dla-seniorow.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ZUS oddział w Siedlcach
Oddziały
author
Patryk Byczek
13 września 2019

ZUS oddział w Siedlcach

BNP Paribas oddziały w Lubartowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Lubartowie

Alior Bank w Bolszewie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
21 czerwca 2019

Alior Bank w Bolszewie

Pożyczki bez BIK Jarosław
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
15 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Jarosław

Poczta Polska wspiera walkę z koronawirusem
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
09 kwietnia 2020

Poczta Polska wspiera walkę z koronawirusem

Promesa kredytowa – na czym polega?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
31 maja 2019

Promesa kredytowa – na czym polega?

Porównaj