zadluzenia.com
zamknij

Kredyt bez owijania w bawełnę

Credit Agricole rozpoczął kampanię „kredytu gotówkowego bez owijania w bawełnę”. My też nie będziemy owijać w bawełnę: na rynku znajdziemy tańsze kredyty.

 

Promocja Credit Agricole trwa do 30 września 2017. Mogą z niej skorzystać osoby fizyczne, które zawrą z bankiem umowę pożyczki na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy i przystąpią do ubezpieczenia. Zobaczmy szczegóły promocji:

 

"Kredyt bez owijania w bawełnę" Credit Agricole

  • Czas trwania promocji: do 30.09.2017
  • Kwota kredytu: do 150 000 zł
  • Czas spłaty: do 12 miesięcy (można przedłużyć spłatę bez promocji)
  • Umowa podpisywana w placówce banku
  • RRSO w przykładzie reprezentatywnym: 23,70%
  • Koszt kredytu: 10 zł za każde pożyczone 1 000 zł
  • Konieczność przystąpienia do ubezpieczenia
  • Decyzja kredytowa w 10 minut od złożenia wniosku

Co istotne – nie jest to kredyt online, umowę musimy bowiem podpisać w placówce Credit Agricole, placówce partnerskiej lub CA Express. Przez Internet możemy co jedynie zostawić dane kontaktowe.

 

Kredyt Credit Agricole ma być „prostoliczony, prostodawany i prostospłacany”. Jak wygląda to w rzeczywistości ? Zgodnie z promocją, całkowity koszt kredytu (obejmujący odsetki, prowizję i ubezpieczenie) dla każdego 1000 zł, wynosi 10 zł.

 

Niestety RRSO, czyli najważniejszy parametr każdego kredytu, wynosi aż 23,70%. W przykładzie reprezentatywnym, przy pożyczce 4000 zł na okres 12 miesięcy, rata wyniesie 373,33 zł:

 

 

Nietrudno znaleźć tańszą pożyczkę u konkurencji. Kredyt gotówkowy w Inbanku, przy identycznych parametrach kredytu (4000 zł na 12 miesięcy) oferuje ratę w wysokości 358,59 zł:

 

 

Dodatkowo kredyt dostępny jest w całości przez Internet, Inbank nie ma bowiem w Polsce żadnych fizycznych placówek.

 

„Kredyt gotówkowy bez owijania w bawełnę” ma być produktem „prostym od początku do końca”. Faktycznie Klienci w łatwy sposób obliczą całkowity koszt kredytu. Szkoda tylko, że nie jest on tańszy i dostępny w całości przez Internet. 

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
0 / 5 z 0 ocen
BRAK KOMENTARZY