Alior Mobile dostępne na najnowszych smartfonach Huawei

Alior Mobile dostępne na najnowszych smartfonach Huawei

author
24 września 2021

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym, że aplikacja mobilna Alior Mobile została zintegrowana z Huawei Mobile Services, dzięki czemu Użytkownicy najnowszych smartfonów marki Huawei będą mogli obsługiwać bank z poziomu telefonu. Sprawdzamy szczegóły.

Mówiąc o najnowszych smartfonach Huawei z HMS, Alior Bank ma na myśli telefony z serii:

– Mate 40, w tym Mate 40 Pro,
– P40 oraz Y – Y6p i Y5p, P smart 2021,
– Mate 30, a także innowacyjny,
– Mate Xs.

Aplikacja Alior Mobile

Alior Mobile od grudnia 2020 roku jest dostępne w AppGallery. OD tego czasu z programu mogą korzystać wyłącznie osoby posiadające starsze modele smartfonów Huawei, wyposażone w GMS. Obecnie aplikacja będzie także dostępna dla tych, których telefonu działają w oparciu o autorski system giganta.

Aplikacja mobilna Alior Banku gwarantuje bezpieczny, wygodny oraz szybki dostęp do produktów finansowych. Aplikacja umożliwia zarządzanie własnymi finansami z poziomu telefonu, dokonywanie przelewów na inne konto lub numer telefonu, czy płacenie BLIKiem. Ponadto Użytkownicy aplikacji mogą również korzystać z wielu pozabankowych udogodnień, jak na przykład:

– kupowanie biletów komunikacji miejskiej,
– opłacanie parkingów miejskich,
– regulowanie opłat za przejazdy autostradami.

Alior Mobile można obsługiwać w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim.

Stale rozwijamy funkcjonalności dostępne w Alior Mobile i dostosowujemy je do wymagań użytkowników. Zależy nam, by aplikacja była jak najprostsza w obsłudze, a jednocześnie wspierała naszych klientów w ich codziennym życiu. Partnerstwo z producentami smartfonów daje taką możliwość. Cieszymy się, że teraz wszyscy użytkownicy telefonów Huawei będą mogli poznać zalety Alior Mobile.

– mówił cytowany w komunikacie Michał Targoński, dyrektor Działu Systemów Digital w Alior Banku.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia

Biorąc pod uwagę Użytkowników sklepu AppGallery, na Facebooku powstała dedykowana strona, na której można znaleźć informacje o najnowszych aplikacjach oraz najświeższe oferty z AppGallery. Ponadto Użytkownicy “forum” mogą wymieniać się zarówno opiniami, jak i doświadczeniami na temat aplikacji i programów.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest Iwona Duda.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2021-09-23-Alior-Mobile-w-HMS.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jakie są oczekiwania młodych wobec pracodawcy?
Bez kategorii
author
03 stycznia 2019

Jakie są oczekiwania młodych wobec pracodawcy?

Lombardy we Wrocławiu
Lombardy
author
11 marca 2022

Lombardy we Wrocławiu

Pożyczki bez BIK Trzebnica
Pożyczki miasta
author
07 lipca 2022

Pożyczki bez BIK Trzebnica

Kredyt hipoteczny Radom
Kredyty miasta
author
02 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Radom