BNP Paribas wprowadził nowości do aplikacji GOmobile Biznes

BNP Paribas wprowadził nowości do aplikacji GOmobile Biznes

author
Patryk Byczek
04 czerwca 2020

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym o udostępnieniu swoim Klientom biznesowym nowych funkcjonalności w aplikacji mobilnej GOmobile Biznes. Co nowego w aplikacji znajdą Klienci?

Klienci po zaktualizowaniu aplikacji będą mogli zalogować się wykorzystując do tego biometrię.  Ponadto możliwe będzie:

– realizowanie płatności natychmiastowych,
– obsługa płatności podzielonych,
– split payments.

W niedalekiej przeszłości BNP Paribas odświeżył i uzupełnił ekosystem bankowości internetowej dla firm. W skład tego ekosystemu wchodzą obecnie:

aplikacja na urządzenia mobilne GOmobile Biznes,
BNP Paribas Connect,
główny system bankowości internetowej [email protected],
możliwość wszechstronnej integracji systemów bankowych z aplikacjami klasy ERP (systemami finansowo-księgowymi) z wykorzystaniem webserwisów.

Rozwój aplikacji mobilnej to krok w kierunku jeszcze lepszego dopasowania naszego ekosystemu bankowości elektronicznej dla firm do potrzeb klientów. Jesteśmy zdeterminowani, aby do końca przyszłego roku udostępnić klientom zupełnie zmienione, bardzo rozbudowane oraz zoptymalizowane pod względem ergonomii i doświadczeń klienta elementy tego systemu. Naszą ambicją jest, aby naszym klientom w Polsce, Bank BNP Paribas kojarzył się z największą wygodą i najszerszą funkcjonalnością. Przy projektowaniu i wytwarzaniu nowych elementów działamy w metodyce Agile oraz współpracujemy z wybranymi klientami.

– mówił cytowany w komunikacie Maciej Glapa, Dyrektor Zarządzający Pionu Cash Management Banku BNP Paribas.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/521689/biometria-platnosci-natychmiastowe-i-split-payments-nowosci-w-aplikacji-gomobile-biznes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Kudowie-Zdroju
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
11 września 2019

PKO BP w Kudowie-Zdroju

Kasa Stefczyka Białogard
Oddziały
author
Patryk Byczek
09 października 2020

Kasa Stefczyka Białogard

Ile zarabia księgowa?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
11 października 2019

Ile zarabia księgowa?

Bank Pekao w Libiążu
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 lipca 2019

Bank Pekao w Libiążu

PKO BP w Nowej Rudzie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
10 sierpnia 2019

PKO BP w Nowej Rudzie

Wielka Loteria Providenta
Promocje pożyczkowe
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
23 maja 2018

Wielka Loteria Providenta

Porównaj