Aplikacja PeoPay KIDS dołączyła do Huawei AppGallery

Aplikacja PeoPay KIDS dołączyła do Huawei AppGallery

author
Patryk Byczek
30 lipca 2020

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o dołączeniu aplikacji PeoPay KIDS do do Huawei AppGallery. Na chwilę obecną ze sklepu Huawei AppGallery można pobrać dwie aplikacje wychodzące spod skrzydeł Banku Pekao, które to programy korzystają z Google Mobile Services.

Finalnie aplikację będą zintegrowane z własnym ekosystemem marki – Huawei Mobile Services. Pozwoli to na korzystanie z aplikacji z poziomu najnowszych wersji smartfonów i tabletów Huawei, których działanie opiera się o HMS.

Aplikacja PeoPay KIDS jest skierowana do dzieci i młodzieży między szóstym a trzynastym rokiem życia. Celem aplikacji jest edukacja finansowa dzieci pod czujnym okiem rodziców. Aplikacja pozwala młodym Klientom Banku na oszczędzanie na konkretne cele w skarbonkach wirtualnych. Ponadto z poziomu aplikacji jej Użytkownicy mogą:

– doładować telefon,
– zrealizować przelew.

Młodzi Klienci do konta dostają również kartę debetową, która umożliwia im bezgotówkowe płatności w sklepach, czy też wypłaty gotówki z bankomatów. Należy wiedzieć, że ewentualne limity na karcie ustala opiekun dziecka za pośrednictwem Panelu Klienta.

W Banku Pekao konsekwentnie stawiamy na innowacyjne cyfrowe rozwiązania. Chcemy, aby były one łatwo dostępne dla wszystkich naszych klientów. PeoPay KIDS to już kolejna aplikacja, po PeoPay, dostępna w Huawei AppGalery. Dzięki temu z naszych usług w kanałach zdalnych będą mogły korzystać całe rodziny, również coraz szersze grono użytkowników urządzeń Huawei.

– mówił cytowany w komunikacie Bartosz Zborowski, Dyrektor innowacji i płatności w Banku Pekao S.A.

Weź udział w promocji

Warto wiedzieć, że Użytkownicy sprzętów mobilnych marki Huawei mogą skorzystać ze specjalnej promocji Banku Pekao, dzięki której można zdobyć nawet 250 złotych premii i 2% na koncie oszczędnościowym. Klienci zdobędą:

– pierwsze 100 złotych za założenie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium na selfie,
– drugie 100 złotych za skuteczne polecenie konta w ramach programu Polecam Przekorzystnie.

Kolejną premię w wysokości 50 złotych Bank Pekao przygotował dla dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat. Wystarczy, że rodzic założy swojemu dziecku pakiet PeoPay KIDS:

– aplikację mobilną PeoPay KIDS
– Konto Przekorzystne dla młodych,
– rachunek oszczędnościowy Mój Skarb.

Warto również zaznaczyć, że Bank Pekao proponuje swoim Klientom, zarówno dorosłym, jak i tym młodym, bardzo korzystne oprocentowanie na rachunkach oszczędnościowych. W ciagu pierwszych czterech miesięcy nowi Klienci otrzymają:

– 1,5% w skali roku dla kwoty do 100 000 złotych na Koncie Oszczędnościowym Premium,
– 2% w skali roku dla kwoty do 20 000 złotych na Koncie Oszczędnościowym,
– 2% w skali roku dla kwoty do 3000 złotych na Koncie Oszczędnościowym Mój Skarb.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/544916/peopay-kids-kolejna-aplikacja-banku-pekao-dostepna-w-huawei-appgallery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zniżki w LINK4 za spokojną jazdę
Wpisy
autor wpisu
Pawel-Zdunski
10 grudnia 2016

Zniżki w LINK4 za spokojną jazdę

PKO wspiera WOŚP
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
12 stycznia 2019

PKO wspiera WOŚP

Koszty kredytu konsumenckiego
Kredyty
author
Patryk Byczek
20 stycznia 2023

Koszty kredytu konsumenckiego

PKO BP w Dobrym Mieście
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
28 lipca 2019

PKO BP w Dobrym Mieście

Mieszkanie Plus w Łowiczu
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
24 lipca 2017

Mieszkanie Plus w Łowiczu

Credit Agricole w Kłodzku
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 lipca 2019

Credit Agricole w Kłodzku

Porównaj