zadluzenia.com
zamknij

Alior Bank wprowadza nowy rachunek dla Klientów biznesowych

W ofercie Alior Banku pojawił się nowy Rachunek Partner, przeznaczony dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych.

 

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, jeżeli Alior Bank jest głównym Bankiem przedsiębiorcy. Co oznacza to w praktyce ? Bank nie pobierze opłaty za prowadzenie konto jeżeli spełnione zostaną dwa warunki:

 

1) opłacanie z Rachunku Partner lub Rachunku Pomocniczego zobowiąń wobec ZUS lub organów podatkowych - przynajmniej raz w miesiącu

 

2) na Rachunek Partner mają wpływać wpłaty od kontrahentów w kwocie minumum 2500 zł miesięcznie lub wpłacanie utargu w oddziale w takiej samej kwocie (nie są liczone przelewy z rachunków własnych posiadacza)

 

lub posiadanie dowolnego produktu kredytowego dla firm.

 

Spełniając powyższe wymogi przedsiębiorca staje się "Aktywnym Klientem" co gwarantuje bezpłatne konto. W przeciwnym razie Rachunek Partner płatny jest 25 zł miesięcznie.

 

W przypadku nowo założonych firm (do 6 miesięcy od daty rejestracji) Bank nie pobiera opłat za prowadzenie - wystarczy opłacać z Rachunku Partner zobowiązania wobec ZUS lub organów podatkowych.

 

 

Najważniejsze cechy konta:

 

- bezpłatne, nielimitowane przelewy krajowe

 

- darmowe wypłaty z bankomatów Alior Banku

 

- pakiett assistance, obejmujący m.in. pomoc specjalisty w naprawie sprzętu biurowego, ochrona sprzętu elektronicznego czy pomoc medyczną.

 

Na uwagę zasługuje także niska opłata za przelewy zagraniczne: 20 zł, niezależenie od kwoty przelewu.

 

Co najważniejsze - Rachunek Partner można założyć całkowicie online, bez konieczności wizyty w placówce Banku. Wystarczy złożyć wniosek internetowy i wskazać korespondencyjny sposób podpisania umowy.

 

Wniosek można złożyć w tym miejscu:

 

 

Złóż wniosek

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~aszrękawa

25 zł miesięcznie?? ja jestem zatrudniony w firmie ale nie miałem pojęcia że konto dla firm jest takie droge. owszem przy 10 tysięcy utargu to może być tyle co nic ale i tak dziwne że tak dużo. inne banki też takie drogie czy to alior bank tylko tak   Odpowiedź