zadluzenia.com
zamknij

Reklama vs rzeczywistość: iGotówka

iGotówka to kredyt przez Internet, dostępny w BNP Paribas Banku. Na specjalnej stronie igotówka.pl, za pomocą suwaków wybieramy kwotę kredytu, jego przeznaczenie oraz okres spłaty.

 

Promocji produktu towarzysz kampania marketingowa w Internecie oraz telewizji.

 

Reklama: Bank informuje, że „Gotówka dostępna jest nawet w 20 minut”. Kusząca oferta dla osób, które potrzebują szybko gotówki, a nie chcą korzystać z firm pożyczkowych. 

 

Sprawdźmy jak wygląda to w praktyce.

 

Rzeczywistość: jak ustaliliśmy w Banku, aby uzyskać kredyt w 20 minut należy posiadać konto osobiste w BNP Paribas Banku. Dodatkowo musi na nie wpływać wynagrodzenie lub inne źródło dochodu.

 

Jeżeli posiadamy rachunek w innym banku, konieczne będzie przedstawienie zaświadczenia o zarobkach. Zrobimy to za pomocą dedykowanej strony BNP Paribas Banku. Wypłata kredytu zajmie wówczas około 2-3 dni roboczych.

 

Mimo wszystko iGotówka to dobra propozycja na rynku kredytów online. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 17,98%. Czyli taniej od kredytu dostępnego przez Internet w T-Mobile Usługi Bankowe oraz mBanku.

 

Wniosek o kredyt online w iGotówka można złożyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~jano.p

reklama vs rzeczywistość : NOKAUTUJĄCA MANIPULACJA. Tylko klienci tego banku mają rozpatrzone ekspresem.   Odpowiedź

~salomon

a co stało na przeszkodzie żeby powiedzieć w reklamie "pieniądze w 20 minut tylko dla klientów naszego banku"? jak dla mnie to to śmierdzi manipulacją a od tego jest urząd ochrony konsumenta ... nie lubie takich firm, co ludzi w wała robią   Odpowiedź

~margeritka

To prawda. Nie mam konta w bnp i wypłata nie zajęła wcale 20 minut... Ale wiadomo - reklama dźwignią handlu   Odpowiedź